SağlıkMüstahzarlar

İshal için Remedy

İshal - bağırsak boşaltılması için izolasyon sıvı dışkı. Bu olgu, bir ve birden fazla ikisi de olabilir. İshal nedeniyle oluşabilir:

aşırı gerilim değişik streslerin neden olduğu -nervnogo;

-priema altı, kaba yem;

-Diseases mide, karaciğer, pankreas;

zehirlenmesi undertray reaksiyon organizma;

-vospalitelnogo bağırsak mukozası işlemi;

-infektsionnyh hastalıklar;

fermantasyon ve çürüme -Violation dengesi.

Bir hekime tayin etmelidir, sık sık rahatsız olan, ishal için düzeltilmesi. Sadece bir uzman gerekli ilaçları tavsiye ve tedavi yöntemini reçete, bu hastalığın nedeni tespit edilebilir. ortak danışma protein ve karbonhidrat açısından zengin gıdalar dışlayan özel bir diyete uymak etmektir. Vücut birçok hayati maddelerin sınırlı arz olacak Ancak, diyetin uzun süreli kullanımı arzu değildir.

tanınmış - bağırsak hareketliliğini geri verir ishal için Çözüm kalsiyum karbonat. aynı zamanda bir zaman içinde test edilen ilaçlar dahil bulunmaktadır bizmut preparatları (Vikair, Vikalin) ve Ganalbin.

meşe kabuğu bir kaynatma - ishal Remedy, sonuçları, eklemesine olanak verir. yaban mersini veya papatya çiçeği gelen Çok yararlı ekstreler. Bu hedefe ve sarı kantaron, bir bobin ve Potentilla rizomlannın decoctions ulaşmada yardımcı olun.

dysbiosis ait ishal yalyaetsya sonucu, laktobakterin tayin bifidumbacterin, kolibakterin veya bifikol edin. mide suyu sindirim sistemi bozuklukları kullanılan ve fermantasyon ilaçlar bırakılabilir.

ishal kurtulmak için nasıl evde, halk ilacı söyler. hint yağı vasıtasıyla mide temizlik gerçekleştirmek için gerekli, kusma, mide çürük yumurta tadı acı ile püskürtme, mide, sıcaklıkta bir baş ağrısı, ağırlık neden midenin kuvvetli tıkanması en. yeşil sandalyeyi yanı sıra mukus görünümünü lekeli Ama ne zaman bir doktora danışmak gereklidir içinde. tıbbi gözetim gerektiren ciddi patoloji, dışkı kan kitlelerin içeriğidir.

ishal ve baş ağrısı ile ateşi yok ise, geleneksel tıp cilde olmadan rendeleyin gerekir elmaların gün oniki boyunca yeme önerir. Diğer yiyecek ve içecek kaçınılmalıdır. Ayrıca, resepsiyon ilaçlar yasaktır. Böyle bir diyet tamamen ishal durdurmak mümkün olduğunu.

Genellikle Antik Rusya'da kullanılan ishal, için Giderilmesi - votka pelin demlenir. yirmiüç saat boyunca aralıklarla damla bu ilaç bir miktarda kullanılır. Sen bir bardak su içinde haşlanmış pelin bir çay kaşığı kullanabilirsiniz. Bu tür varlıklar şeker ilavesiz ısı şeklinde bulunmaktadır.

İshal çay adaçayı, ahududu veya yardımcı ıhlamur ağacı çiçekleri. Yoğun terleme, tüketilen eğer sık sıcak içecek daha kolay ishal kurtulmak mümkün kılar.

Bu hastalık için basit ve uygun fiyatlı kür kuru çavdar ekmeği. Fon gün boyunca küçük dozlarda tüketilen, 1520 dakika tost iliklerine sonucu aldı.

İshal kronik ve iki günden fazla süren olur. Sonra su 300 gram haşlanmış meşe kabuğu küçük bir tutam, yardımcı olabilir. Bu kaynatma bir çorba kaşığı üzerine günde üç kez alınır.

Bu çocuk acı çekerse, en uygun ve güvenli onu haşlanmış pirinç zorlayarak sonucunda üretilen kalın tortu, bir araç olarak hizmet etmek için. bunun kabul yarım bardak her iki ile dört saat arasında bir miktarda üretilmektedir.

Mükemmel ishal kocakarı ilacı suyu veya tuzlu su olmadan hazırlanan pirinç lapası, hizmet vermektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.