Ev ve AileEvcil hayvan kabul edilir

Bir papağan nasıl bir kız veya bir papağan çocuğu çağırır

İşte kafesde - uzun zamandır beklenen bir kuş. Etrafına bak, burada her şey çok enteresan, ilginç. Yeni bir ev, yeni insanlar, yeni bir çevre. Ona bir isim vermek küçük bir şey olmaya devam ediyor. Ve burada en ilginç başlar. Bir papağan kızı veya bir papağan çocuğu nasıl adlandırılır? Düşünceler daha hızlı dönüyor, ancak karar gelmiyor. Sonuçta, özgün olmak, kişiliği göstermek istiyorum. Ve seçilen isim söylentiyi okşadı, çevreden hoşlanıyor ve evcil hayvanlardan hoşlanıyordu.

Bir kız-kız papağanı çağırma ile ilgili sürümler çok çeşitli. Örneğin: Arisha, Amalia, Asya, Assol, Akhta, Alisa, Bassi, Bertha, Blanche, Bisha, Britta, Byasha, Güzellik, Bella, Güzellik, Betsy, Businka, Varya, Vicki, Vanessa, Verka, Gabby, Gamma, Glasha, Geisha, Gloria, Damka, Denisa, Jackie, Jaga, Julia, Jerry, Dolly, Dinara, Erika, Zhurra, Josephine, Juliette, Zlata, Zadira, Isolda, Isabella, Irma, Iriska, Camellia, Kasya, Carmen, Cyrus, Leila, Lady, Lady, Lawrence, Lira, Lush, Lush, Lush, Lush, Lush, Lush, Lush, Lush, Lush, Lasha, Erica, Cheney, Charlotte, Elsa , Yuşa, Yusya, Yashma.

Papağan çocuğunun adı da çok seçenek taşıyor. Vitamini, Viyana, Vicksha, Gavryusha, Galchenok, Gesha, Viyanaam, Berkut, Bush, Borka, Bakka, Arkashka, Bucks, Brooks, Abrasha, Alex, Ais, Arash, Alf, Ara, Jack, Jackson, Johnny, Hedgehog, Jacqueline, Jacqueline, Jora, Zheka, Zhorik, Sıfır, Zeus, Kapitosha, Karl, Carlos, Kiryusha, Klepa, Kosh, Kuzya, Lushka, Boy, Makar, Martin, Marquis, Napoleon, Ogonek, Toto, Tory, Tishka, Trisha, Trep, Tisha, Hurricane, Oscar, Pegasus, Dodger, Petrusha, Pyuthk, Puşkin, Prosha, Pytzhka, Pushok, Richie, Ricky, Romeo, Rocky, Rubik, Ryzhik, Rurik, Raphael, Fidel, Figaro, Fima, Philippe, Funti Çingene, Hulk, Çingene, Sezar, Churchill, Chelsea, Chickey, Chizhik, Chika, Chick, Shrek, Shurik, Elvis, Eugene, Jung, Yasha için.

Bir papağan kızı ya da bir papağan çocuğu nasıl çağırılır? İç hislerinizi dinlemek en iyisidir. Kuş rengi için bir isim seçebilirsiniz: Rag, Lizard, Green, Lemonchik, Sailor, Snowball. Hobilerinizi takip edebilirsiniz. Eğer futbol ise, o zaman Hedef, Pinaltya, Zenit, Barca, Milano, Real Madrid, Valencia ve benzeri. Eğer bu edebiyat ise, Romeo ve Juliet, Scarlett ve Rhett, Othello ve Desdemona, Angelica ve Geoffrey, vb. Eğer bu bir mitolojiyse, Zeus, Athena, Afrodit, Amazon, Dionysus, Nymph, Nefertiti ve diğerleri yapacak. Otomobil? Sonra Porsche, Mazda, Ferrari, Beshka, Opel, Foltz vb. Filmler, çizgi filmler, televizyon dizileri gibi en sevdiğiniz karakterlerin adlarını da alabilirsin. Şehrin, nehirlerin adlarını almaya da izin verilir. Örneğin Amazon, Nil, Tuna, Bermuda, Paris, Roma, Vologda. Ve kuşun bireysel niteliklerine ve kabiliyetine göre yapabilirsiniz. Papağan hızlı, huzursuz, çevik ise, o zaman Figaro'nun adı Shustrick yapacak. Sakin, sessiz, o zaman Tisha, Tikhon, Sessiz'i arayabilirsin.

Her halükarda, bir papağanın - bir kız veya erkek, dalgalı papağanlar veya kokteyl, bir macera veya başka bir tür - adının verilmesi, sahibine aittir. Bu kuşların boğuk, ıslık ve tıslama sesleriyle kelimeleri en iyi hatırladıklarına dair bir görüş var. Belki de dinlemelisin

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.