SeyahatSeyahat İpuçları

Dinlenme merkezler (Nizhniy Tagil) - dinlenme doğanın kucağında!

Çünkü onun uygun fiyatta genellikle rekreasyon doldurulur. Nizhny Tagil uzakta medeniyet ve büyükşehir gürültüden, doğada tatil çekti bakılarak herkesin seçilmesi (bu yerlerde dinlenme inanılmaz ilginç). Bir orman var özellikle kent ve sınırları, dışında, çeşitli kompleksleri barındırır. Bazı kurumlar balıkçılık, kayak, tekne dahil olduğu birçok hizmetin büyük bir yelpazesi sunuyoruz. Özel bir dilek kısmında, sauna gidebilirsiniz bir yürüyüş gitmek veya alanın bir geziye gidin. Orada dinlenme merkezi rahat ve konforlu odalara misafirlerini yerleştirecektir. kendi topraklarında kafeler, restoranlar, salonları, yüzme havuzları vardır.

"Tayga Ros"

diğer birçok rekreasyon (Nizhniy Tagil) gibi, "Ros Taiga" - tüm iç Rus geleneksel tarzda tasarlanmış bir yer. Tüm evler ve mobilya karaçam veya meşe yapılmıştır. Bir kişinin her birinin tatil için geri gelmek neden baz müthiş bir atmosfer, burada temiz bir yer.

misafir aktif bir yaşam tarzını tercih ediyorsa yolları dağa tırmanma veya çölde yürüyüş vardır sunabilir. Bu tür hizmetler diğer rekreasyon sunuyoruz. Nizhny Tagil (burada tatil herkese çok sayıda gösterim bırakacaktır) her yıl misafirler çok sayıda karşılamaktadır. Çocuklar ağaçları yerine güvensiz dağ doruklarına tırmanmaya. Turist ücretli teklif Nehri üzerinde rafting, ya da sadece botla gidin. misafirler kışın geliyorsa Kiralama, kayak ya da kar arabası almaya izin verilir. Eğer kafe veya restoranda yiyebilirsiniz satın alın.

"Chauzhinka"

rekreasyon merkezi tarafından işgal köy merkezine sadece birkaç kilometre. bozulmamış doğanın severler barındıran Nizhny Tagil, tatil, yerel komplekslerine pek turist çekiyor. "Chauzhinka" şehirden sadece 30 km uzaklıktadır. Her takvim sezonu barındırır. Geçici sakinleri 8-20 kişi için tasarlanmış kabin, içinde muhafaza edilir. Bu durumda, "ekstra" para turist cüzdan yeterli sayıda bir kerede tüm odayı kaldırın eğer.

Her evin kimse rahat olarak tatil geçirmek için yardımcı olacaktır tüm olanaklara sahiptir. Aynı ilke, diğer rekreasyon (Nizhny Tagil) için çalışır. Dinlenme piknik organizasyonu davet edilir. Bu durumda, mangal kiralayabilirsiniz ve gazebo kalmak. Kışın, yönetim onlar yemek harcanan özel bir oda, sağlar.

Evin minimum maliyet - 4000 ruble .. Bu fiyat, bazı çok büyük, ancak, tüm hizmetleri gibi görünebilir ve klasik iç tam bu rakamı haklı.

"Martı"

Dinlenme merkezi "Chaika" (Nizhny Tagil) kenti yakınlarında yer alır. Onun toprakları eğlence için eşsiz ve harika yerlerde bol olduğunu. yiyecek ve içecekler büyük miktarda servis eden bir kafe de bulunmaktadır. İki banket salonu bulunmaktadır. Her 50 kişi uyuyor. Yaz aylarında konuklar bir Ilık seçenekleri sunan kışın özel evlerde Köşkü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.