SeyahatYol tarifi

Koktebel'deki dolphinarium ilginç bir yerdir

İlk kez Koktebel'deki dolphinarium 2008 yılının yaz aylarında kapılarını halka açtı. Şimdi bir Kırım en ilginç turistik biridir.

tanım

Dolphinarium'un kompleksinde açık tribünler ve yüzme havuzları bulunur; bitişik bölge çiçekler ve yeşillikler içinde gömülüdür. Standlar, seyircilere konfor sağlamak için derin kanopilerle güneşten korunuyor. Geniş bir sahne mükemmel bir genel bakış sunar. Kışın, yunus kubbe kapar. Bölgede, ücretsiz ziyaret edilebilecek küçük bir hayvanat bahçesi köşesi var.

Gösteri programı Mayıs-Ekim döneminde gösterilir. Geri kalan süre içerisinde Koktebel'deki dolphinarium ziyaretlere kapanmış ve hayvanlar deneyimli uzmanların katı denetimi altında performanslardan geri kalmışlardır.

Sanatçılar

Gösterilere çok sempatik ve akıllı sanatçılar katılır - şişe renkleri yunusunun Karadeniz yunusları ve kuzey kürklü mühürler. Gösteride merak, yaratıcılık ve mükemmel öğrenme kabiliyeti sergiliyorlar.

Yunusların üçlüsü Danja, Zoya ve Marishka, performans başlamadan önce seyirci eğlendirmeye hazır. Zoe - en aydınlık, enerjik ve öngörülemeyen. O büyük bir şakirçı, suyu sıçramayı ve kovaları balıkçılıkla eğiticilerin elinden çıkarmayı sever. Top ile oynamaktan çok hoşlanıyor, sürekli yeni püf noktaları buluyor ve hiç sıkılmıyor. Marishka - kapsamlı ve ciddi, aynı zamanda yumuşak ve hafif fikirli. En önemlisi, şaşkın bir şilte ile oynamayı seviyor, yaratıcılık harikalarını kanıtlıyor. Danya en yetişkin yunusudur, 30 yaşın üzerindedir. Ciddi, ama çok naziksiniz. Ancak suçluya inmesine izin vermiyor. Meslektaşlarımıza - hem hayvan hem de insanlara saygının tadını çıkarın.

Vasya, Petya ve Zhorik güçlü ve çevik kürk mühürlerdir. En yaşlıları Petya. Çok büyük bir performans tecrübesi var, çizmek ve şarkı yapmaktan çok memnundur. Zümrüt halkaları mükemmel şekilde yakalar, spor sever ve her zaman aktiftir. En küçük kedi Vasya'dır. Yaşlı yoldaşları gibi her sabah güçlü ve güçlü büyümek için egzersiz yapıyor.

Deneyimli koçlar, deniz sanatçıları arasında tartışmasız bir otoritenin keyfini çıkarıyor, hayvanlar onları güveniyor ve halkın tepkisine tepki olarak tüm komutları memnuniyetle yerine getiriyor. Performans esnasında, sanatçılar toplar, danslar, şişme teknelerdeki tren antrenörleri ile oynamakta, karmaşık akrobatik stuntslar gerçekleştirmektedirler. Mükemmel bir müzik seçkisi ile renkli bir gösteri hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekecektir. Program 1 saat için tasarlandı.

Ek hizmetler ve bilet fiyatları

Hayvan sanatçıları ile fotoğraf çekebilirsiniz: yunuslu bir fotoğraf, 300 ruble mühürle, 700 ruble maliyetlidir.

İsteyenler, yunusla yüzebilirler. Bu zevk 3500 ruble'ye mal olacak.

Sezonda, Koktebel'deki dolphinarium Pazartesi hariç tüm günlerde çalışır. Gününde 2 gösteri var: 11 ve 15 saatte,

İlk isteklere göre bir akşam şovu düzenleniyor.

Bilet ofisi saat 10'da açılıyor.

Bilet fiyatları:

  • 700 ruble. - yetişkinler için;
  • 300 ruble. - 12 yaşın altındaki çocuklar için;
  • 5 yaşın altındaki çocuklar, biletsiz bir performans izleyebilir, ayrı bir koltuğu kaplamazlar.

Dolphinarium'un bu gün ya da o gün Koktebel'de nasıl çalıştığını açıklığa kavuşturmak için + 7-978-790-39-38 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Kibar personel bu soruyu cevaplayacaktır.

konum

Koktebel'deki dolphinarium nerede? Adresi: Kırım, Koktebel, st. Deniz, 77.

Koktebel Dolphinarium, Feodosia'ya 20 km uzaklıkta, Kırım'ın doğusundaki Koktebel köyünde bulunmaktadır. P29 karayolu Feodosiya - Alushta boyunca arabayla ya da sabit rota taksi "Feodosia - Biostantsiya" ya da "Feodosiya - Koktebel" ile Feodosia'dan gidebilirsiniz. Ayrıca köyde Simferopol, Sudak ve Kerch'ten otobüsle ulaşılabilir. Kurum, denize 40 metre mesafedeki su parkının arkasında rıhtımda yer almaktadır.

Sonuç

Koktebel'deki Dolphinarium çok ilginç bir yer. Ziyaret etmek, çocuklar ve yetişkinler için büyüleyici bir manzaranın tadını çıkarmak ve harika deniz hayvanlarının dünyasıyla temasa geçmek için harika bir fırsattır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.