SeyahatYol tarifi

Bağımsız seyahat Japonya'da en ilginç yerler

Gezginler Japon kenti ile ilgilenecek nerede iç içe ultramodern binalar ve eski binalar, yaşam ve korunmuş gelenekler, büyük alışveriş merkezleri ve kalabalık pazarların çılgınca hızı. Rising Sun ülkenin en cazip yerleşim arasında Tokyo, Sapporo karla kaplı şehrin multi-milyon metropol dahil , Hokkaido, antik Kyoto, Yokohama liman kent ruhu bürümüş. Japonya'da büyük şehirler ziyaret, geleceğe köprü bir tür ile ilişkili endüstriyel Osaka ve modern binalarına göz ardı etmek mümkün değildir.

Tokyo: sermaye Japonya'da diğer şehirlerde biraz farklıdır ve birçok turist onlar hayali hayal dünyasında olduğu izlenimi ile şehre ilk ziyaret sırasında. Burada geleneksel tarzda inşa bulutlar gökdelenler ve rahat kraliyet sarayları, kesti birlikte yaşayap, canlı hayat, gece bile durur ve kalabalık karayolları turistik olarak kabul edilebilir olmadı. Ginza alışveriş bölgesini ziyaret etmek Tokyo bir gezi sırasında, Sensoji Tapınağı'ndan antika sokak, fantastik Disneyland boyunca yürüyüş Asakusa alanında, gidin.

Sapporo: gezginler tamamen karla kaplı şehrin güzelliği zevk mümkün olacak zaman Japonya, hem Sapporo kentlerine bir gezi, kışın özellikle ilginç olacak. 1869 yılında kurulan eğilim uygun şehir ve onun geniş bulvarları dik açılarla kesişir. ortada büyük Maruyama Park tahsis Turistik, hangi çay töreni ve pitoresk gölet sevenler için evler var. Gündüz, sen XIX yüzyılda Saat Kulesi inşa dikkat edebilir ve akşamları 150 metrelik televizyon kulesi ışıklı ışıklar bir sürü fark etmemiş imkansızdır.

Osaka: Japonya'da büyük şehirler göz önüne alındığında Osaka vurgulamak - yirminci yüzyılda zaten çok sayıda nehir ve kanallar ile eski liman kenti, büyük bir sanayi merkezi haline gelmiştir. Orada eski Budist ve Şinto tapınakları vardır, ama en ünlü binası yakından güçlü kale ve büyük çok katlı pagoda özelliklerini iç içedir mimaride, Osaka Castle 1579 yılında inşa edilmiştir. Şimdi restore edilmiş antik samuray kale bir müze ve ziyaretçiler geniş bir hendek görebilirsiniz korunmuş kule Yagura ve Otemon kapısı, bina kışla ve Yüzyıllar öncesinin konut binaları.

Kyoto: Şimdiye kadar devletin sağanak ve en büyük dini merkezi ve Japonya'nın kenti sınırları ile karşılaştırıldığında Kyoto antik Japon sermayesi 1600 600 Şinto ve Budist tapınakları tuttu. Kyoto antik çekici atmosferi tutmayı başarmış ve turistler çiçek açan bahçeler ve lüks saraylarının ihtişamı ile şaşıracaksınız. Sadece burada güzel geyşaların tanımanızda, çay içme kutsal ritüel sıradışı teahouses, ziyaret etmek ve Japon felsefesinin özelliklerini bilebilir. Ana Kyoto konumlar Gion, Nijo Kalesi ve geyşaların kentidir güzel bir bahçe taşları Reantzi, Pavilion Kinkakuji ve Sayhodzi tapınağı.

Yokohama: Tokyo olarak, Yokohama sık sık "geleceğin şehri" adı verilir ve onun başlıca turistik gökdelenlerin parlayan ışıklar, yanardöner dönme dolap ve en uzun deniz feneri olan arasında, Deniz Kule aradı. Geçtiğimiz Yokohama, rıhtım eski geminin "Hikawa Maru" için demirli önce yaklaşık yarım yüzyıl için yolcu taşıma için hatırlatan Japon adaları Amerika'ya. Yamashita Park, sürekli dükkanlar çeşitli kesintisiz tatil hüküm sürer Isikavate Chinatown çeyrek, dar sokaklar arasında, turist ilginç alışveriş yapmak mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.