Ev ve AileEvcil

Köpekler-Wolfhounds ırkları: açıklaması

Tam olarak Wolfhounds neden inanmak ve köpekler ne anlamaya çalış. Kurt Tazısı dev ırkları çağırdı. Çok büyük boyutta, güç, cesaret ve yetenek bağlamında farklılık Bu kolektif, jenerik isim hayvanlar koruma, evcil hayvanların, otlaklar ile bir dizi için avcının ile savaşa girmek ve bölgelerini korunan. Onlar kendi efendisine sadık olmak ve her zaman aldatılan ekibinin tüm gerçekleştirmelisiniz. Irk Köpekler-Wolfhounds güç ve dayanıklılık farklıdır.

Köpekler-Wolfhounds

köpekler-Wolfhounds en yaygın ırkları:

 • İrlanda kurt köpeği;
 • Kafkas Wolfhounds doğurmak;
 • Rus Borzoi;
 • Ermeni gampr;
 • Bavyera dev Schnauzer;
 • Buryatlar-Moğol kurt köpeği;
 • Güney Rus Çoban;
 • Kırgız tazı cins taigan;
 • Kazak tazı cins lavabolar;
 • Pirene dağ köpeği veya Pirene kurt köpeği;
 • Büyük Çoban kurt.

kaya nüansları

Her cins kendi ayırt edici özelliklere sahiptir, ama bir şey onları birleştiren - hepsi çok büyüktür. Omuz yüksekliği en az 70 santimetre Wolfhounds, bunlar 80 kilogram ve daha ağırlığındadır. Biz farklı şekillerde köpeklerin böyle ırkları alırlar.

Çoban kurt - çok iyi bir arkadaşım

Biz özellikle büyük kabul var köpekleri. Gördüğünüz gibi, köpekler-Wolfhounds ait ırkların çeşitli vardır. Alabay, örneğin, ulusal seçim tarafından başlatıldı. Bu cins olarak Tibet köpeklerin kan ve Mezopotamya'nın mücadele köpekler. sert koşullarda yaşamak için bu cins getirdi göçebeler, onlar köpekler acımasızca güvenilir yırtıcı gözyaşı karavanlar, otopark, evcil hayvan ve ev korumak başardık gerekir.

Köpekler, cesur uzun mesafeler kat edebilmek gerekiyordu. Hatta bazen malları taşımak için kullanılır. Bu devasa kötü köpek yetiştirmek. Tarafsız bölgede günü o insanlar ve diğer hayvanlar sadık, ancak ev sahibi veya korumalı bölgeye en ufak bir tehdit hissederseniz kendi ülkesinde her zaman savaşmaya hazırdır. Sadece yetiştiricileri deneyimli olabilir wolfhound evini tutun.

dost köpekler

İlginç bir cins de vardır. İrlanda kurt köpeği Çoban kurt aksine, tam tersine, çok samimi. Koyun sürüleri korunması için özellikle bu cins getirdi, onlar en iyi çoban vardır. İrlanda kurt köpeği çocuklarla oynamayı seviyor. O yalnız kalmaktan tahammül etmedi ve sürekli insanlara yakın olmaya çalışıyor. yetiştirmek iyi. Diğer köpekler dostudur, kavgaları tatmin olmadık. yürüyüşler bunu sevmiyorum sırasında yetişkinler ve çocuklar farklı yönlere dolaşmak ve aktif herkesi bir araya çalışırken.

İrlanda kurt köpeği kolayca köpek sahipleri bile deneyimsiz tutabilir. Ama kentsel dairelerde değmez tutmaya. Ama banliyö evlerinde yaşayan insanlar için, İrlanda kurt köpeği ev güvenliği ve iletişim için en iyi köpek olabilir.

Bu örnekler her cins Volkodav tesadüf olmadığını gösteriyor. insanlar yaşadığı koşulları, köpeğin sağ cins getirmek için onları zorladı. Yani koşullar için idealdir cins, bu. Ve bu sadece geçici bir heves değildi. Bunlar hayati şartlar vardı. Kendi içinde her cins tarihinin ilginç ve öğretici.

Gampr - değil mi?

Uzun süre Güçlü ve kuvvetli Köpek Kafkas Çoban Ermeni tip bir tür olarak kabul edildi. Gampr - özel dikkat gerektiren bir köpek. Ermeni wolfhound tarihinin izlerini sürerek, bilim adamları bu cins kadar geriye birinci yüzyıl olarak oluşmuş İnanıyorlardı MÖ ve Ermeni halkının yaşamında olumlu bir rol oynamıştır. Ermenistan onur gamprov olarak bile bir posta pulu yayınladı. cins yerli olduğu için bu tesadüf bu durumda, Ermenistan, belirli bir alana bağlı, yerel, yani olduğunu.

Çok ilginç gampra doğası. O sahibi ve aile üyeleri ya da değil dost yapmaya karar verir. Köpek barındırıcımda rahatsız olacak, bu uzun bir süre için bunu yok sayar. Daha gampr sahibi (köpek) onun çocukları ve aile üyelerini sever. İlk etapta bunları korur. gampr sürüyü koruyan, o zaman her şeyden önce genç hayvanlar, keçiler ve kuzular korur ve ancak o zaman yetişkin hayvanların savunmaya koşar.

insanın hizmetinde

Kafkas kurt köpeği olarak kabul edilir bir hizmet köpeği. O sadakatle nöbet taşıyabiliyor, bu yüzden sık sık bir bekçi köpeği olarak anılır. o ana besleme kadar dışarıdan Çok güvensiz, uzun süre aç olacak, başkalarının elinden hiçbir şey götürür. Kafkas kurt köpeği daha iyi olarak bilinir Kafkas Shepherd. Bu yüzden sık sık ülkemizde bilinir.

Kafkas (köpek) eğitime iyi yanıt ve insanın en zeki dört ayaklı arkadaşlarından biri olarak kabul edilir. Kafkas kurt köpeği kulaklarından en hassas noktası yırtıcı mücadele ediyoruz, köpek içgüdüsel onları korur. Bu nedenle onlar durdurmaya karar verdi.

Kentsel dairelerde genellikle kısa saçlı koyun köpekleri tutmayı tercih, ancak sahipleri tadı kalmış. banliyö evleri bütün Kafkasyalılar içerebilir, gardiyanlar mükemmel. Kafkas ırkının hikayesi sonuna kadar yüklü değil Wolfhounds. Birkaç versiyonu vardır. Fakat çoğunlukla aktif kalelerin korunması için yer almış Kafkas çoban köpekleri fethi sırasında varsayabiliriz. O Kafkasya'da, bunlar başka yerlerden getirilen bu mümkündür, ancak Rusya'da bu Kafkasya'dan geldi.

Bavyera kurt köpeği

cins Wolfhounds Karşı birbirlerine gerekli değildir. Eğer bir kaya gibi değil Ve eğer diğer bir göz atın. Gerçekten Bavyera Wolfhound cinsi köpekler gibi olabilir. denilen Dev Schnauzer cins, yani dev Schnauzer olduğunu. Sahipleri genellikle sadece Risen ona bakın. Bu köpeğin aşık etmeyin basitçe imkansız. Dev Schnauzer çok güzel. Dıştan bir kıvırcık kaniş benzeyebilir, ancak çok büyük. Ancak, kaniş ile bir karşılaştırma muhtemelen yanlıştır. Yün onu sert yoğun, okşayarak telin anımsatan. Yüzünde Uzun saç köpek sinsi gülümsüyor ve bir şey yavaşça söylemek anlaşılmaktadır hangi gözlerini kapatır. Köpeğin ceket rengi genellikle siyah saf olmakla "biber ve tuz" denir karışık siyah ve beyaz renk vardır. Bu çok asil bir cins. Bu sadakat ve itidal farklıdır kurt köpeği.

Almanya Dev Schnauzer, daha doğrusu Bavyera ve Württemberg ev sahipliği yapmaktadır. köpek doğası sadece harika. Bazen o bir erkek gibi düşünmek ve bilinçli, akıllı kararlar edebilir gibi görünüyor. sahibine çok sadık köpek. Özellikle çalışkanlık, kuvvet, dayanıklılık, ihtiyat, duyguları dizginlemek yeteneğinden mi. Görünüm Dev Schnauzer korku daha saygı duygusu, daha doğrusu,, bu nedenle bir çakışmaya neden daha geçmek daha iyi güvenilir bir savunma oyuncusu vardır.

güvenilir koruma

Buryat-Moğol kurt köpeği, modern Buryatiya'dan Moğolistan topraklarında ve yakından ilişkili alanlarda oluşmuş bir yerli cins köpekler vardır. Bu, gerçek bir kurt köpeği olan yırtıcı direnmeye ve sahipleri koruyabilir. köpek de bölgenin yaşam uyarlanmıştır, gösterişsiz ve hastalığa karşı dayanıklıdır. tam tersine - Özellikle güzel oldukça, köpek arama zordur. O korkunç sahipsiz bir köpek gibi görünüyor. Ama onun ruh iyidir. Kurt köpeği köpek kutsal bir hayvan olarak kabul edildi Budist manastırlar de tesadüfi değildir.

Köpek de hayvancılık sürülerin, develer ve konutların sahiplerine korunmasına uyarlanmıştır. Ancak, o nasıl bilmez, hayvanları otlatmak ama güvenilir bir bekçi, refakatçi ve koruması olduğunu. Buna ek olarak, Moğol-Buryat wolfhound esnasında bir kişiyi bulmak için yeteneği tespit acil, ölümden insanların çok sayıda kaydetmek için izin verdi. Böylece, kurt köpeği güvenilir bir bekçi, savunma ve usta bir avcı değil, aynı zamanda iyi bir cankurtaran sadece kabul edilebilir.

Bazı tazı, cins köpekler-Wolfhounds olarak görülüyor özellikle Rus Borzoy içinde, Greyhound Kırgız ve Kazak tazı havzalarını taigan. Bu köpekler av olarak kabul edilir. Tam yetişkin kurt, sadece, sürücü ona avcı getirmek. Fakat genç yırtıcı, boyutu, cesaret ve gücü sayesinde, kolayca başa çıkabilecek, bu nedenle muhtemelen meşru Wolfhounds vardır.

üreme

Islah köpekler böyle ciddi - ne olursa olsun ırk, kolay değildir. Wolfhound özel dikkat ve izlenmesi gerekir. Sadece her kadın içgüdüsel yavrularını koruyacak anlamak zorundayız. dişilerin boyutu buzağı boyutlarına karşılaştırılabilir Ve eğer, anne-Wolfhounds yavru ile insan teması sonuçları onun için çok üzücü olabilir. genellikle özel fidanlıklarda yetiştirilen Wolfhounds. ev yetiştirilen köpekler de sadece yetiştiricileri deneyimli olabilir. uzman kurumlarda daha yavru iyi al.

kurt köpeği yavruları

Biz onlar anneden uzak alınmıştır en kısa sürede, hemen onları eğitmek gerekir. Yaşamın ilk günlerinde yavrular anne onları hayatta kalma ilk deneyimi sunmak için yönetilen unutmayın. Ve kutenok içgüdüsel yaşama hakkını savunan, bu deneyim rehberlik edecektir. Ama yavru sahibi bir lider olarak kendini kurmak için bu yönde net bir baş olduğunu yapmak için gereklidir.

Yavru atın çok basittir. Aç bir canavar yetinelim gıda ile yemekler seçin. İçgüdüsel bir köpek yavrusu yiyeceklerini korumak gerekir. diye haykırır ve hatta yiyecek defetmek için çalışıyor, ana bilgisayarda yakalar, o zaman açıkça temas yoktur. Yavru itaatkar sahibine gıda verirse Ama, açıkça bir lider olarak onu tanır. Bu sahibidir sadık bir dost, güvenilir bir savunma oyuncusu ve ayrılan arkadaşı olduğu anlamına gelir. Ancak, farklı karakterler köpekler-Wolfhounds farklı cinsleri vardır. son derece dikkatli onlarla davranmak.

Beslenme küçük köpekler

Yem yavru düzgün olmalıdır. Onların diyet gerekli karbonhidrat, vitamin ve mineraller içerir mevcut proteinleri içeren et, hem de hiçbir şey olmalıdır. Gıda küçük porsiyonlarda verilmelidir, ancak genellikle bir yavru şişirilmiş olmadığını ve o karın ile ilgili bir sorun yoktu. Yem-Wolfhounds yavru, prensip olarak, ancak gıda bilinen ve sağlayıcı güvenilen yapılan yalnızca, can ve kuru gıda. Ve gıda için kullanılacak olan yavru beslenmesi dev kayadır. Sıradan yavru ve köpekler için ürünün kullanımı Wolfhound gelişmemiş büyümek gerçeği yol açacaktır.

Yetişkin besleme köpek 2 veya 3 defa. Ama bir köpek emer gıda miktarı, o küçük değildir, hatırlıyorum, ama onlar kesmek edilemez. Wolfhounds taze temiz su mutlaka ve sürekli olmalıdır. Su kalitesi bazı rahatsızlıkların ve hastalıkların Wolfhounds neden olabilmektedir.

Köpek kurt köpeği - öncelikle bir insanın en iyi dostu, asistanı, güvenlik görevlisi ve arkadaşıdır. Sadece oynamak için evin içine almak ve sonra sil gitsin olamaz. Onun wolfhound olmasını karar verirseniz, kendi üzerlerine almak sorumluluğun tam ölçüsünü gerçekleştirmek için gereklidir. Bu köpekler ihmal kendini müsamaha göstermeyecektir. Bu, Kafkas köpek ya da büyük bir Çoban kurt fark etmez. Önemli olan - sevgi ve hayvanınızı saygı. Sonra o da karşılık vermesi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.