SağlıkMüstahzarlar

Kediotu tabletler. talimat

tabletlerdeki "Kediotu", talimat bilgi verir sakinleştiriciverdim farmakoterapötik grubuna karşılık gelir. Yapısında - kökleri ve şifalı bitki rizomlar ince toz.

"Valerian'ın" tabletler, bu talimatlar nedeniyle, glikozitler, reçineler, uçucu yağlar, polisakaritler, alkaloidler, valepotriates bunlar arasında, biyolojik olarak aktif maddelerin etki, tedavi edici bir etki sağlar bilgileri içeren organik asitler , ve diğerleri.

Görüntülenen ilaç koroner damarları ve yavaş kalp atış hızını artırır. İnsan vücudunun farklı etki göstermektedir, uykuya dalma kolaylaştırır, merkezi sinir sistemi uyarılabilirliğini azaltır.

Çoğu durumda ilacın sedatif etkileri stabil göründüğünü belirtilmektedir. Buna ek olarak, "Valerian'ın" tabletler (el diyor), mide-bağırsak sisteminin salgılama faaliyeti etkinleştirmek ve koleretik etki üretebilmektedir.

İlacın terapötik etkisi en iyi şekilde sürekli düzenli alımı olarak kendini gösteriyor.

konu ilaç ajan uyku overexcited, bozukluk, sık baş ağrıları, sindirim ve kalp damar sistemlerinin küçük fonksiyonel bozukluklar için belirtti.

"Kediotu" tabletler. kullanma talimatları

İlaç yemek fazla günde üç kez değil hemen önce içine bir tablet kazanmak için gösterilmiştir. İlaç küçük hacimde su içmek önerilir. Terapötik elbette süreleri bireysel hekim tarafından belirlenir.

İlacın arka plan zayıflık, uyuşukluk, depresyon, uyku hali, azalmış verimlilik duyguları neden olabilir üzerinde.

Hastanın yaşı kontrendikasyonlar mevcuttur, bir yıldan az olduğunu ve bileşenlere aşırı duyarlılık söz konusu ilacın parçası olarak kullanılabilir. bakım sayesinde hamile ve emziren anneler kadınlara reçete edilir.

Ilaç ajan sedatif, hipnotik, anksiyolitikler ve anelgeziruyuschih ilaçların etkisini artırır akılda tutulmalıdır. ilaç kardiyotonik ve hipotansif etkileri sağlayan yasak ilaçlarla kombine edilmemelidir.

aşırı doz olarak semptomatik tedavi tetik kusma, yürütülen ve en geç iki saat tedavi durulama mide sonra yapılmalıdır.

Tarif edilen farmasötik preparat kaplı tabletler formunda üretilir. Onları çok daha rahat Tıbbi tentürleri daha kullanın. Buna ek olarak, ilaç ihtiva etanol sıvı formda gebelik ve çocuklarda sırasında kadınlarda kontrendikedir.

Araştırma sırasında o mide-bağırsak yoluna maruz kaldıktan sonra tablet bir süre sonra tentür daha iyileştirici etkisi başlar bulunmuştur. Bu ilacın bu formların arasındaki tek farktır.

denilen biyolojik olarak aktif gıda takviyesi anda oldukça popüler kullanımları "Kediotu Ekstra." laktoz, - aracın parçası olarak kedi otu, gliserol, motherwort, titanyum dioksit, kalsiyum stearat ve gıda boyası.

Bu preparat iki tabletleri üç kez gıda ile günde almalıdır. Altı tablet her gün kullanılması tamamen uçucu yağlar için vücudun ihtiyacını karşılar.

Eczaneler de bir araç satın alabilirler "Kediotu Forte Evalar." Bileşiminde aktif maddeler ekstraktlarıdır melisa, nane ve valerian. Bir gün bir ya da iki tabletleri 2 kez alınması tavsiye edilir. Ay sonunda on günlük bir mola ve ardından kursa tekrar edilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.