InternetElektronik ticaret

"Kivi" -koshelek mobil doldurmak için: tüm ayrıntıları

Yakın zamana kadar, birkaç kişi "Kivi" -koshelek mobil fon biliyorlardı. Bugün, para transferi bu yöntem abonelerine mevcut MTS, "Beeline" ve "Megafon" - hatırı sayılır geliştirmeler. genel şema doğrultusunda, daha sonra miktarı girin, kişisel QK içinde "Para Yatırma" bölümüne gidin ve öğeyi "" Beeline "" Megafon 'MTS' seçmek zorunda. fonlar gelen silinecek hesaba kişisel çanta Qiwi tescil edildiği cep telefonunun. Tek ödeme "Beeline" boyutu - Min. 100, maks. 1000 mts olarak - Min. 1, maks. 15 000 ruble, "Site İçinde" - dak. 1, maks. 3000.

Bu düzen sadece "Üç Büyükler" nin operatörler için çalışır ve bu şekilde yalnızca "kivi" -koshelek doldurmak ve sadece kayıtlı oldukları için bir cep telefonu, bir hesaptan edebilirsiniz.

Kullanıcılar "Megafon" da hala aşağıdaki SMS yoluyla Qiwi-çanta takviye edilir: 8888888888 8888888888 999 Nerede - 10 haneli bir sayı Qiwi-cüzdan, ve 999 - şarj miktarı. an Qiwi'nin-çanta at, arada sayısına 8448. SMS gönder herhangi operatörün hesaplarını doldurmak tek ED sistemi, kalır "Üç Büyük".

"Kivi" mobil "Beeline" ile -koshelek yenileyin

Hesap güncellemek için doğrudan cep telefonunuzdan olabilir. İkmali sadece "kivi" -schot kaydedildi cep "Beeline", sayısından izin verilir.

Ne para transferi gerekir?

-koshelek mobil "kivi" fon anlamaya kolaydır "kivi", resmi web sitesini ziyaret edin: kendi kişisel hesabında, sen bölümü "Güncelleme" bulmaya başlamak gerekir, o zaman bu durumda, listelenen mobil operatörler göreceksiniz, tercih "Beeline" , çeviri ve basın "Öde" istenen miktarı girin. Eğer "Ödeme onayla" tıkladıktan sonra, otomatik olarak işleme girer. Birkaç dakika sonra "Beeline" dan SMS gelecektir, istek ödeme için kabul edildiğini söylenecek.

Sonra çevirinin tamamlanmasını teyit etmek amacıyla basit bir numara 8464 cevap ile birlikte ücretsiz SMS göndermek için istenir. İşlemi onaylamak için, (1) gereklidir numarası "bir" gönderir. başarısızlık için - numarası "sıfır" (0). SMS gönderdikten sonra da örgütünüzü hesabınızdan para silinecek ve hesap Qiwi-cüzdanınıza yatırılır.

Çevirinin bu tip Komisyonu 5.95% olacaktır. Tabii ki, daha ucuz seçenekler "kivi" -koshelka şarj, diğer vardır, ama sen gerçekten acil para göndermek gerekiyorsa, o zaman bu yöntem uygundur.

hizmet de "Bilayn.Dengi" sitelere transferleri için mevcuttur ve "dünyayı ödüyorum."

Eğer Qiwi'nin web sitesine kişisel cüzdan ikmal için "WebMoney" çanta varsa, o "Ödeme sistemleri" tıklayın ve sistemler arasında fonların transferini gerçekleştirmek için, WebMoney seçin "Faturalandırma" ya gidin. Sonra ödeme türüne doldurunuz işaret ederek:

  • yatırma istenen bir miktarı;
  • sayı WMR-kese;
  • Ödeme için açıklama yazmak için gerekli değildir.

Burada bir şablon olarak WebMoney transferi çalışmasını tutabilir. Bundan sonra, bir kez daha söyledi ayrıntıları ve basın "Gönder" olduğunu kontrol edin. Daha sonra, ödeme onayı için size, bir kerelik kodu içeren bir SMS almak aynı sayfada sağ kutuya kodu girin ve "Gönder" tıklanır. Sonra ödeme işlemi kabulü mesajı olsun. Ödeme başarıyla gerçekleştirilmektedir durumda, WMR oldukça hızlı hesabınıza aktarılacaktır.

"Kivi" hücresel "MegaFon'un" ile -koshelek yenileyin

herhangi bir sorun olmadan "MegaFon" irade kişisel cep telefonunun hesabından doğrudan Qiwi-çanta doldurmak için: Bu hizmet acil satın alma bilgisi önemsiz miktarda yürütmek için uygun bir yoldur. hesabı "Megafon" transfer "kivi" nasıl doldurulacağını anlamaya resmi web sitesi qiwi.ru ve oldukça basittir uygulamalarınıza, zaten mevcuttur -koshelek cep: sonra "Megafon" tarafından Qiwi-çanta alıntı seçmek fon kaynağı. çok daha kolay cüzdan doldurun: sadece "Mevduat" menüsünde tutarı girin.

çanta numarası ve 999 - - şarj miktarı Qiwi sisteminde kayıtlı olanlar da basit 8448 formatında 999 8888888888 8888888888 üzerine cep telefonu numarasından SMS gönderebilir.

Bir cep telefonu hesabına bağlı edildiği tipi "Megafon" -Vize, bir sözde sanal kart çıkarma tüm abonelere sunulan "Megafon". Bu kart hizmetleri ve sistem ürünleri için ödemek, hem de mümkün olduğu kişisel hesabı "Megafon" ile bir çanta doldurmak için, Qiwi'ye bağlı olabilir. komisyonu hakkında mobil uygulama bilgileri yayımlanmasından sonra eklenecektir unutmayın. Ve Komisyon şimdi kapalı yazmaz! Bu hizmet için Ücret% 5,6 olacaktır.

SMS ile "kivi" yenileyin

Bu şema bizim iletişim liderleri için çalışır. Nasıl "Kivi" -koshelek mobil dolmaya? Oldukça basit, ama sadece Qiwi-çanta fon ve yalnızca size kayıtlı bir cep telefonu ile bu şekilde.

Aboneler "Megafon" SMS tip 5555555555 000 yaparak mobil "kivi" -koshelek şarj nerede 5555555555-10 basamaklı hesap Qiwi-cüzdan, ve 000 - istenen dolum miktarı. SMS basit bir numara 8448 gönderilmesi gerekmektedir.

"Kivi" -koshelek yoluyla telefon hesap şarj nasıl

Birçoğumuz acil ihtiyaç çağırmasını durumu biliyor ve cep telefonu bir minimum bakiye üzerinde. Bu gibi durumlarda, doğru ödeme terminali bulmak için en yakın mağaza veya metro uçmak yok. Sen "Kiwi" yoluyla hesabınızın mobil güncellemek -koshelek olabilir. Tek ihtiyacınız - Runet ve "kivi" -schote para kullanılabilirliği mevcuttur. "Kivi" -koshelka telefonunuzu doldurun zor değildir ve en yakın terminale gidiş çok daha hızlıdır.

"Kivi" -koshelek: mobil versiyonu ve doldurma

Giriş yaptıktan sonra "Kivi" Sen Üyeleri Alanı'na gidin. telefona para transferi için, ofisinizde soldaki "Benim cep" düğmesine basın.

Şimdi de dokuz basamaklı biçimde hesabını doldurmak için istediğiniz yerin uygun hat cep telefonu numarasını girmek gerekir. sütun "Miktar" olarak, ruble tutarı girin telefonda koymak. "Öde" tıklayın - ve fonlar 10 dakika telefonda size gelecektir. Artık "Kivi" -koshelek mobil doldurmak için olası yolları biliyorum. Başka bir önemli nokta daha var: Projenin mobil sürümü çok uygun bakılmaksızın bu civarda bilgisayar kabul edip etmeyeceği, sen bu işlemi gerçekleştirmek için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.