MaliKişisel Finans

Kivi çanta: Beş dakika içinde oluşturmak için

Tüm modern insanlar ne kadar süreceği gibi elektronik parayı kullanmak için bir fikir geldi. Ödeme sistemleri , orada çoktur, ve bunlardan biri - QIWI. Eğer terminalini kullanarak bir cep telefonu ile ödeme yaparken Elbette sadece logosunu gördük yoktur. Eğer kivi çanta başlatırsanız ödeme Ancak, para kaydedilebilir. Sadece mobil terminale üzerinden ödeme yaparken, İyi bir komisyon almış - üçten yüzde beş, bazen daha fazlası. Başka bir deyişle, bir yüz ruble koydu ve sadece 95. Şimdi ile doldurulan hesabınız varsa, ayda harcamak 12 (yıl) bu tutarı çarpın ve ondan% 5 hesaplarım mobil iletişim yer almaktadır ne kadar para hesaplayın. iyi para katılıyorum. Eğer bir çırpıda oluşturmak kivi çanta, varsa, bunlar kaydedebileceğiniz anlamına gelir. Bu umudu esinlenerek, o zaman en yakın terminali QIWI gidin. Sen kivi çanta kayıt en fazla beş dakika gerekecektir.

Yani, ekranda görmek? Üç seçenek vardır: "Ödeme Servisi", "Hesabım" ve "bankaların hizmetleri." Sen "Hesabım" seçin ve butonuna tıklamanız gerekiyor. talimat olarak Ardından kolayca hareket edebilir. Kayıt işlemi sırasında ona çünkü kese eklenecektir, sizin hücrenin numarasını girmek için gerekli olacaktır. Başka bir deyişle, cep telefonları ve sayısında kişisel cüzdan sayısıdır. Katılıyorum, bu çok uygundur. Daha sonra, parolayı belirtilecektir telefonunuza, SMS alacaksınız. Bununla beraber, ödeme sistemini girin ve kivi çanta görmek, sen karar veriyorsunuz oluşturabilirsiniz. Gizli koda göre ülke topraklarında olanlara herhangi QIWI terminalinde kullanabilirsiniz.

Eğer cüzdan para yatırırsınız sonra, bilgisayarınızdan yönetmek mümkün olacak. Bunu yapmak için, mobil sayısını gösteren, sitede oturum ve bir hesap QIWI oluşturmanız gerekir. Bir şifre ile bir kısa mesaja tekrar gelecek. Online modunda bir çanta ile çalışırken onları kullanacak. terminalin diğeri Internet: biri Böylece yaratmak oldukça kolay sizin kivi cüzdan, iki şifreleri olacaktır. Cep telefonu sayısı - Aynı numarası aynı olacaktır. Bu ödeme sistemi ile sorunsuz ve ekonomik olarak kamu hizmetleri, kablolu televizyon, cep telefonları veya Internet'e herhangi masraflarını bunu olmaya mümkün olacak. Buna ek olarak, sizi ilgilendiren birçok sitede hesaplar dengesi üzerinde para kazanmak için çeşitli çevrimiçi mağazalardan alışveriş yapmak için kullanılabilir. Eğer sadece beş dakika içinde oluşturabilir kivi çanta, varsa da, başka bir üye olarak ilk orada para transferi.

Bu sistem hesaplamak için kullanılır elektronik para Rus rublesi eşdeğerdir Mobil Cüzdan RUB (kısaltılmış MWRUB). Bir telefon numarasına yanında, başka bir şey belirtmek için gereklidir, çünkü Ayrıca kivi sistemi iyidir. Diğer ödeme sistemleri hemen hemen tüm veriler, bile ihtiyaç vardır pasaport numarası. Telefonunuzu kaybetmeniz halinde, tasarruflarını korumak için, hiç kimse teneke bir Java uygulaması içine girmek için özel bir PIN kodu ayarlamak, ancak yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.