Haber ve ToplumÜnlüler

Gulnara Karimova: milyarderin kızı biyografisi ve kişisel yaşam

Bizim bugünkü kahraman bir oryantal güzellik ve varis, Gulnara Karimova olduğunu. hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister? Eğer bir kız medeni durum ile ilgileniyor musunuz? Biz mevcut bilgileri paylaşmaya hazırız.

Biyografi Aile ve çocukluk

en gerçeği ile başlayalım Kerimova Gulnara o - Suleiman Kerimov kızı, bir milyarder. O Moskova'da 1990 yılında doğdu. O bir kız kardeşi ve bir erkek kardeşim Aminat Busaidi vardır.

Bizim kahraman aktif ve meraklı bir çocuk büyüdü. Farklı ülkelere seyahat, pahalı oyuncaklar, lüks giysiler: Gulnara bütün sadece hayal edebileceği sıradan kızlar hakkında oldu.

Kişisel yaşam

2013 yılında, o Arsene (Dargin etnik) adında yakışıklı ve cesur genç adam ile bir araya geldi. O'na pahalıya Gulnara ekledi. Suleiman Kerimov kızının seçimi ile memnun. Arsene sonra da değil yoksul bir aileden. çoğunluğun yaşta ailesi ona yepyeni bir "Rolls-Royce" verdi. Sonra pahalı bir "Maybach" satın aldı. Yılda birkaç kez, Saint-Tropez, Dominik Cumhuriyeti ve diğer lüks tatil rahatlatıcı bir adam.

2013 yılı sonunda Arsene sevgili teklif etmedi. Bundan sonra, gelin ve damat aileleri yaklaşan kutlama için hazırlıklara başladı.

şık bir düğün

25 Haziran 2014 Gulnara Karimova ve onun seçimi resmiyet ilişkisi. Istra (Moskova bölge) kıyısında yer Agalarov Kulübü seçildi elit bir golf kulübü, kutlama yerleştirin.

Özellikle genç organize ziyaret listesi için. Böylece, aşıklar kayıt bir gezi için zaman harcamak zorunda değilsiniz. bembeyaz gül ile süslenmiş büyük çadır, gelin ve damat oligark Mikhail Prokhorov tarafından görülmüş aralarında çok sayıda davetlinin (arkadaşlar, iş arkadaşları ve aile üyeleri), bekliyorlardı.

Suleiman Kerimov kızının düğün eksik etmedi. O misafirler Rus ve yabancı sanatçı tarafından ağırladı akşam bunun için çok para ödedi. Örneğin, ilk eşi dans töreninde onur konuğu oldu dünyaca ünlü tenor Andrea Bocelli, romantik bir şarkı tarafından gerçekleştirilen.

Yerli sanatçıların sahnede Varum Anzhelika, Leonid Agutin, hip-hop sanatçısı Flo Rida, bant LMFAO idi. O Lezgin (yerli Suleiman Kerimov) 'de bir şarkı söyledi Kirkorov Filipp, herkesi şaşırttı.

Tüm sağlanan evliler düğün filmini davet etti. Onlar filmden fikrini ödünç "Bay & Bayan Smith."

Yeni eşi (Gulnara Karimova) mütevazı bir bembeyaz bir elbise giymişti. Başı uzun peçe ile süslenmiş. halka mirasçı ayrılmış ve özlü edilmiştir. Ve övgü ve mutluluk dilekleri sadece çok sayıda onu güldürdü.

Kafkasya'da alışılmış olduğu gibi davranır ve kaliteli şaraplar yüklü düğün tablolar. seyirci özel önem, ahududu dolgu ile pasta kaldırdı yüksekliği birkaç metre ulaşır. O ışıkta parıldayan, çiçek ve kolye ile dekore edilmiş. Bu başyapıtı yazarı - şekerci Renat Agzamov. O da ahududu dolgu ile konuklarına bir fincan çikolata verdi.

Gecenin sonunda Istria renkli ışıklar üzerinde gökyüzü boyama, havai fişek onlarca bir salvo yoktu.

Sonuç olarak

Gulnara Karimova iyi mutlu bir kız kendini çağırabilir. Bu, zengin, güzel ve zeki. O sevecen kocası çok sevdi. Tam bir mutluluk için ortak bir çocukları yoksundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.