SeyahatSeyahat İpuçları

Kiev'de Nicholas Roma Katolik Katedrali: nasıl gidilir?

Nikolaev kilise tarihi eser mimarisidir. Gotik tarzda inşa. Şu ana kadar sakladım. üzerlerinde görünen okların şeklinde Farklı kilise keskin uçları kubbeler ve kuleler. Çok değişik ve güzel bir bina görünüyor.

Nicholas Kilisesi: fotoğraflar, açıklama

1899 yılında kilisenin yapımına başladı. Bilinen mimar - proje SV Valovsky kapsar. Kiev V. V. Gorodetsky yapan daha da geliştirilmesi ve tasarım uzmanı. O kilise binasında ilginç tekliflerin bir sürü yaptı. Şu anda, mühendislik doğanın yeni teknoloji tanıtıldı. Deneyimli mimar - Ben performanslarını AE Devekuşu aldı. Daha önce yapımında kullanılan henüz birkaç yeni fikirler önerdi. İlk vakıf yapımında beton kazıkların uygulanmasıdır. Ayrıca beton önce bilinmeyen birini kullanmaya başladı.

Nicholas kilisesi süslemeleri bakımından zengindir. Duvarlarında güzel çizimler ve resimler vardı. Toplam olarak, yaklaşık 40 farklı tasarım öğeleri vardı. Ne yazık ki, şu anda onları tutmak mümkün değildi. 1909 yılı sonunda Nicholas Kilisesi kutsanmış.

geçici kapatma

Yaklaşık 20 yıl sonra ülke ülkenin tüm sektörlerini etkilenen reform geçiren. Din ve manevi küre sürekli baskıya maruz kaldı. Bu tür eylemlerin sonucunda kilise kapalı gerekiyordu. Çoğu zaman o soydular. İkinci Dünya Savaşı sırasında bina askeri operasyonlar muzdarip. Büyük bölümü kabuklarından çöktü. O zaman, kilise birkaç kez yaktı.

Savaştan sonra bina biraz restore, ancak orijinal güzelliği korumak ve mimari değerler konumlar başarısız oldu. Uzun bir süredir restore edilerek yeniden çalışılmıştır.

70 yaş: Bu dönemde kiliseye ne

Organ ve Oda Müziği Ulusal evine dönüştürülmüş 1978 Nicholas kilisesi sonunda. Oda konser salonu dönüştürüldü. Yeni binanın açılışı iki yıl içinde gerçekleşti. Organ ve Oda Müziği House günümüzde konuklarını ağırlıyor.

En pahalı ve şık bilgilerini kullanarak bir konser salonu yaradılışında. Yüksek kaliteli parke seçin, mobilya duvarları tablolar ve diğer olağandışı öğeler ile dekore edilmiş, sipariş için yapıldı. Bu bina Kraliyet olmaktı.

Nasıl Nicholas Roma Katolik Katedrali nasıl gidilir?

Kiev - Ukrayna başkenti. Bu şehirde bir çok turist gidin. Tüm yerel konumlar keşfetmek isteyen. turistler için ilginç bir yer Kiev'de Nicholas Roma Katolik Katedrali. Nasıl bu binaya alınır? Kiev, trafik kavşak bir sürü sağladı.

taksi, özel otomobil, metro, otobüs, tramvay, taksi: birkaç yolu vardır. Tüm yere kişi bağlıdır. en hızlı şekilde Metroda almak için. İstasyonlar adı "Saray" Ukrayna "" veya 'Olympic'i' var. Şehir neredeyse her zaman çok büyük ve ve herhangi bir zamanda trafik sıkışıklığı vardır. Bu nedenle, sabit istenen öğeye ulaşmak için.

Çünkü Aziz Nikolaos Gotik ve antik Katedrali günümüze kadar korunmuştur mistik ve muhteşem bir görünümdür. Onun hikayesi çok gitti - o restorasyon ve inşaat yenik düştü. Böylece onunla kuşaktan kuşağa birçok olayların tarihsel ruhunu ve hafızayı getiriyor. Turistler arasında bu bina çok popüler. Kiev Birçok seyahat bu olağanüstü tarihsel anıt görmek için.

Organ Müzik Evi

Şu anda, organ ve oda müziği tam bir ev var. konserler düzenli olarak yapılmaktadır. Müzik çok sıradışı orada duyulur. Bazı insanlar katıldıktan sonra konserler çok daha iyi hissettiğini söylüyor. Aslında, organ müzik yatıştırmaya ve adama manevi tatmin getirmek yeteneğine sahiptir. Hatta evden çıkmadan bilet sipariş edebilirsiniz.

Birçok kişi bu müzik dinlemek için her taraftan gelirler. Ukrayna tüm gelen Okul çocukları gezi için vardır. Kiyani de konserler katılmak, ama seyircinin çoğu - turist. Bilet fiyatı haftanın günü ve konser programına bağlıdır. Genel fiyatlarındaki herkes tarafından kullanılabilir.

Nicholas kilisesi fotoğrafçılar arasında popüler. görüntüler orijinal ve sıradışı. Gotik tarzı bunu bir özel görünüm verir. Şu anda, bu binalar inşa edilmiyor. Sen cesaretle Organ ve Oda Müziği Evi Kiev bir arama kartı olduğunu söyleyebiliriz.

organ

Bu organın kendisi fazlalaştı. Bu Çekoslovakya'da bu bina için özel olarak üretilmiş. temel amacı kilise mimarisine enstrümanın yaklaşık görünümünü maksimize etmek oldu. Ve bu fikir gerçekleşmiştir. Yetki üç kata hakkında almıştır. Kendisi tektir ve Avrupa'nın en iyi müzik aletleri biri. O'nun sayesinde oda size en sıradışı sondaj müzik keyfini sağlayan sıradışı bir akustik sahiptir. Kurum, çok yüksek kalitede bacadan oluşmaktadır. Onlar ve en yüksek kalitede metallerin, ahşap pahalı türlerinden ikisi yapılır. yaklaşık dört bin vardır. Bu uzunluk, boyut ve çapı değişebilir.

Son olarak, küçük

Uzun bir süredir hükümet ve din adamları arasında Nicholas kilise için bir mücadele vardı. din sık baskıya uğrayan bu yana, hükümetin mülkü oldu. Buna karşılık, o kilisenin korunması özen olamazdı. Yakın gelecekte tarihi bir dönüm kaybetme büyük bir riski vardır. kendisi metro dallarının birinde geçtiği binanın gelince, o ölçüde kilisenin durumunu etkiler. yavaş bina yok, yeraltı çıkan sürekli titreşimler. Yakında artık olabileceğini fark üzücü. Ama hafıza hep Kiev'de Nicholas Roma Katolik Katedrali, fotoğraf güzelliğini unutmayacağım olacaktır. hayatında en az bir kez her kişi bu yeri ziyaret etmeye değer. Nicholas Kilisesi (şu anda Organ ve Oda Müziği Evi), güzellik her usta gibi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.