SeyahatSeyahat İpuçları

Uzun bir yolculuk ipuçları sırasında trende ne yapmalı

Trende ne yapabilir? en az bir kez hayatlarının her kişi uzun bir yol var. Çok uzun süre, bazen yolculuk bir süre trenin seni, sırasında, yolcu koltuğunun çerçeveye sıkışıp kalır. Ne yapmalı? Yapılacaklar 3 gün trende yapılacak?

Yolda zaman geçirmek yardımcı olacaktır işleri

Yol Neskuchniy yapmak için yararlı bir şeyler yapmak veya daha iyisi heyecanlı. Şimdi benzer bir aktiviteye göz önünde bulundurun:
• Okuma. Benzer bir egzersiz zaman geçirmek için en faydalı ve en kolay yoludur. Buna ek olarak, okuma sen bilgilerini zenginleştirmek ve yazar beceri keyfini çıkarmanızı sağlar. Tren otomobil ve otobüsler aksine, oldukça sakin gidiyordu beri sonra sadece okunabilir. Bu sesli kitap - yolda gözlerini süzerek istemiyorsanız, bu harika bir alternatiftir. Neyse ki, şimdi çok fazla var. Sesli kitaplar telefonunuzda, tabletinizde ve mp3 çalar dinleyebilirsiniz.
• Çizim. Bu aynı zamanda seyahat zaman geçirmek için harika bir faaliyettir. Çizdiğiniz olmasak bile, yine de canlandıracak ilginç bir şey deneyin.
• müzik dinleme. Uzun bir yolun sırasında en sevdiğiniz şarkıları dinlemek için bir günah değildir. Bazen müzik size sorunlarından kopuk biraz izin verir.

• videoyu izleyin. Iyi bir yolu, zaman geçirmek için - film izlemek, Televizyon gösterir. Bir tablet video Sadece öncesi kayıt.
• İnceleme fotoğraflar. Tur sonra fotoğraflarla çok sayıda toplanmış olması muhtemeldir. Eve geldiğinde, o yakında bunları analiz etmek için, eller ulaşacak olası değildir. Bu nedenle, trenle eve dönen, sadece bunu yapabilir. Yolculuk sırasında iyi şeyler bırakmak mümkün olacak ve bulanık ya da dışarı açılmıyor olanlar çıkarın. Aynı geziden video ile yapılabilir. Ancak, böyle bir şey uzun iki kat alacaktır. Bu nedenle, bir yapışmaz yaşamış dizüstü veya ek pil ile.
• Yaz. Eğer bir blogger ise, yeni bir yazı yazma zamanı geldi. Tıpkı bir tablet gibi bunu yapabilir ve ped (zaman dizüstü zaten yazacaktır). Eğer bir blogger değilsen, o zaman sadece kendiniz bu geziden beklene tüm yazmaya. Geri Zaten, gezi izlenimlerini açıklar.
• Yavaşça yiyin. gezi sırasında öğle yemeği. Tabii ki, bu faaliyet biraz zaman alacak, ama yine de fayda geçmesine yardımcı olacaktır.

Oğul planlama ve aşinalık

Ve trende ne yapmalı? Örneğin, size yakın gelen insanlarla tanışmak mümkündür. Onlar ne kadar süre için, nereye gittiğini onlardan öğrenin. Sizin arkadaşınız sizinle aynı ilgi alanlarını olan bir adam olacağı mümkündür. Örneğin, bir sonraki ayrıca etkinliğe seven bir kadına oturmak, örme seviyorum. İnanın, konuşmak bir şey olacak.
trende ne yapmalı? Sen pospast edebilirsiniz. Zamandan "öldürmek" için yardımcı olacaktır iyi bir iş.

Hatta bir gezi sırasında kendi işlerini, geleceği planlama yapmak. Ayrıca hayal edebilirsiniz. Bazen bu tür etkinlik bile yetişkin yakalar.

Çapraz bulmacalar, dil öğrenme

trende ne yapmalı? Bir dil öğrenmek. Bu çok iyi bir ders. Sen dilleri öğrenme için akıllı telefonunuza veya tablet veya eğitim videoları uygulamasında önceden yüklemesini yapabilirsiniz. gezi Eğer seyahat tekrarlayın ve yeni malzeme hatırlamak mümkün olacak.
hala uzun bir yol bulmaca, bulmaca porazgadyvat çıkarabilirler. Bu etkinlik trenle seyahat edenler arasında çok popüler.

Oyunlar ve yaratıcılık

Eğer arkadaşlarınızla seyahat ediyorsanız, kartları veya satranç oynayabilir. Böyle eğlenceli zaman geçirmek için.

Ayrıca, akıllı telefonunuzda, yeni oyuncak bir çift ön yükleyebilirsiniz. Yolculuk sırasında bunları geçmek mümkün olacaktır.
Yolda başka ne yapabilir? Yaratıcı olun. Küçük bir resim nakış veya başyapıt bitirebiliriz. Eğer örgü seviyorsanız, uzun yol - bu tür eğitim için mükemmel bir zaman.

Çocukları eğlendirmek için nasıl

Yapılacaklar çocuklarla trende yapmalı? Eğer çocuk ile seyahat ediyorsanız, elbette bir şekilde ve o ilgisi vardır gerekmektedir. ebeveynleri ve çocukları için ilginç bir ortak faaliyetler bakalım.
Örneğin, bir gezi karikatür alabilir. Modern teknoloji halindeyken görüntülemesine olanak tanır. Bu kompakt DVD Oynatıcı, tablet ya da telefonda yapılabilir (cihazda önceden sıfırlama filmleri ise).
Yol eğlenceliydi Yani, çocuğunuzla birlikte onun en sevdiği şarkı söylemeye yapabilirsiniz. Eğer kelime için onlara kelime hatırlamıyorum, o zaman onlarla tekerlekleri yakala. Sonra bebeği ile birlikte şarkı mümkün olacak.
Ve trende çocukla ne yapacağım? Tabii ki, oyun oynamak. bebek, bobblehead, ayılar ve tasarımcıların çeşitli çanta taşımak, ancak favori almak için emin olmaya gerek yoktur. Belki sizinle çocuk o pencerenin dışındaki gördüğü Karakteriniz her şeyi anlatacağım. İki veya daha fazla oyuncak varsa, gerçek bir tiyatro sağlayabilir.
Uzun yolculukta hatta küçük kitap ve boyama sayfaları alabilir. Sonra bebek kesinlikle yapacak bir şey olacaktır. O değilse zaten, tabii ki, size bir hikaye okumayı bilir mümkün olacak.
Daha büyük çocuklar bulmaca çeşitli sunulan onların şimdi çok faydasını memnun edebilir.

Bebeğinizle birlikte Kooperatif oyunlar

Bir çocukla trende ne yapmalı? Sen oynayabilir. Örneğin, kelime oyunları, kentsel tipi için. Sen onun (o da konuyu karşılaması gerekir) aramalarında kelime çocuğun son harfi, şehir veya meyve çağrı (veya başka bir konu seçin).
Başka bir oyun "Guide" çağrısında bulundu. Çocuğunuz sadece pencerenin dışındaki neler anlatacağım bu kılavuz olacak.
Başka bir oyun - "bulun." Diğerleri doğru olanı aramaya başlar iken Kurşun kalite, konuya işaret eder. Örneğin, "soğuk, vb parlak, kırmızı, mavi", diyebiliriz İlk kim bulmuş, o da kazandı.

Son olarak, küçük

Şimdi, trende sizin veya bir coupe, o önemli değil saklıdır koltuk ne yapacağını bilmiyor. Size tarif ettiğim her şey, sen her iki yerde de yapabilir. Gördüğünüz gibi, ilginç fikirler bir yeri vardır. Size başarılı eğlenceli ve kolay bir yolculuk diliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.