BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Kendi wifi yönlendirici nasıl kurulur

temel işlevleri yanında wi-fi dağıtmak için kullanılabilir, modem router, bir seçim olarak birçok insan bugün durağı. Bu, ona telefonlar veya dizüstü olabilir ve her yerde dairede herhangi bir aygıttan çevrimiçi gitmek için fırsat nedeniyle bugün nadir cihaz olduğu gerçeğini wi-fi modülü ile dağıtır etmektir çok rahat gibi görünüyor. Bunlardan biri için yeterli - Aynı zamanda bir apartmanda birkaç bilgisayar bulunan olanlara faydalı olabilir yönlendirici bağlamak için, ve diğer - genellikle ucuz ve USB-çıkışı üzerinden bağlanan wi-fi-adaptörleri ile donatılmış. Genelde, bir yönlendirici - ekonomide çok faydalı bir şey, düzgün yapılandırıldığını özellikle. Eğer bir yönlendirici seçmeden önce, kolayca ev nespets ialistu de kurmak satıcılarla kontrol etmek en iyisidir.

Nasıl wifi yönlendirici hakkını yapılandırmak için? Bu sorunun cevabı kesinlikle çözülmemiş gizem size görünüyorsa - internette gezinmek için, örneğin, bir uzmana danışın sana gelecek adama daha iyidir: onlar size yardım etmek genellikle mutlu nasıl ağını yapılandırmak için yönlendirici üzerinden ve kendisini kurnaz cihazı yapılandırmak, ancak genellikle biraz para dönmek istiyorum. ile Eğer malzeme yazık bırakmak anlamına gelir, ya da kendi yeteneklerine inanıyorum - Bir uzman yardımı olmadan yapmaya deneyebilirsiniz. Eğer yapılandırmadan önce wifi yönlendirici, herhangi bir sorun makineye bağlı olduğu disk, ilgisi olmadan bu mümkün olan tüm olduğundan emin olmak gerekir - o zaman her şey iyi alacak. Ne yazık ki, bu bir kullanıcı adı ve parola için ayrılmış alan bütünüyle ağını içeremez ve elle yapılandırmak zorunda kalacak durumda, örneğin, her zaman değil. bu durumda, ya bir uzman görmek yine de diğer fırsatlar için daha fazla talimat bakmak zorunda ya - Bu çözümler yönlendirici yapılandırmanız gerekir ki, çevrimiçi olması gerekir bunun için zor bir durum.

Böylece, disk Tamam olduğunu ve üretici herhangi bir giriş büyüklüğü sağlanmaktadır - böylece hareket edebilir. Bir bilgisayar ağı kablosu ve elektrik şebekesine, yani talimatlarda yazıldığı gibi, yönlendirici bağlayın ve sonra tüm ışıklar açık olduğundan emin olun. Menü içinde bir LAN bağlantısı oluşturma "Başlat" - "Ayarlar" - "Ağ Bağlantıları", mümkün ve kontrol panelini kullanmaktır. "Genel" açık kaleminde, özelliklerini açın "TCP / IP Protocol Internet" tüm maruz sağ tıklayın "get otomatik." Aksi hiçbir şey olmaz - Bu size wifi yönlendirici kurmadan önce yapmanız gereken bu.

Daha sonra yapılandırmak için ilerleyebilir. Diski yerleştirin ve belirtilen alanda, ISS tarafından sağlanan bilgilerinizi girin ve sonra her şey otomatik olarak gerçekleşir. Kural olarak, üreticiler herhangi sorunların ortaya çıkması, böylece sağlanır.

Sürücü çalışmak, veya bilgileriniz mümkün değildir girmezse, elle yönlendirici yapılandırabilirsiniz. bunu yapmak için adres çubuğuna tarayıcınıza (kesinlikle tüm) 192.168.1.1 girin. Genellikle yönetici - Hangi yönlendiricinin menüsüne giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifre girmek gereken bir pencere açılacaktır. Sonra makinesi ve ISS ayarını için gerekli verileri kurmak için talimatları ile kendilerini kol gerekir - onlar müşteri destek veya web sitesinde bulunabilir. Ayarlar çok ve mümkün olduğunca bunları doğru bir şekilde girmeniz gerekir, bu yüzden önce, en iyisi wifi yönlendirici yapılandırmak iyice konuyu incelemek. en uygun yol tüm verilerinizi yazdırabilir ve monitör çok uygun değil gibi, bu formda kullanmak. genellikle bir disk eklemek için bir öneri ile sınırlıdır, çünkü bu üniteye ekli Düzenlemeler, büyük olasılıkla, kadar, yardımcı olabilir değil. Bir şeyler yanlış giderse - genelde yönlendirici ayarlarını pervonachavlnym geri dönüş fonksiyonunu sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.