HobiDikiş

Kendi elleriyle yapılan plastik şişelerin Bells

En basit ve en yaygın zanaat biri, bugün plastik şişelerden çan düşündü. onların yaratılması Herhangi bir kısıtlama yok. Önemli olan - tüm beklentilerinizi aşacaktır fantezi ve hayal gücünü ve ardından sonucun eklemektir. Şimdi bunlar el sanatları oluşturmak için birçok yol vardır. Bu malzeme en basit ve en yaygın verilecektir.

Ne gereklidir?

Beklendiği gibi, gerekli araç ve gereçlerin listesini belirleyecek plastik şişe çan nasıl başa başlar. Her şeyden önce, sen konteyner gerekir. Mükemmel uygunluk tankı 1,5 litre - 0,5. Eğer çok büyük bir örnek gerekiyorsa, 2-3 litre konteyner kullanmak mümkündür. Ama büyük şişelerden böyle el sanatları yapmak için hiçbir hissidir. Artık bir çan andıracak ve bu çalışmanın sonucu oldukça aynı olmaz. Kayıt için birden çok renk uygulamak veya farklı renklerde yün ipliği kümesi kullanabilirsiniz. Makas, bıçak, işaretleyici işaretleme ve kesim için standart seti - -, cetvel (kalem, tükenmez kalem veya keçeli kalem eldeki, o zaman uygulayabilirsiniz). Ayrıca gerekli: tel, tığ ve (iç çan elemanının sabitlenmesi için) pense.

Hızlı ve kolay

aşağıdaki gibi plastik şişenin çan en kolay yolu yapmak için. kapak 5-7 cm çıkış, bir 0.5 litre kabını ve kesin. Kapağı sökün ve bir iğne ile bir delik yapmak. kap özlü arzu edilen şekilde geri kalan kısmı kaynaktan. Bir yandan biz tel delik ve kapağa sabitleyin. Sonra bütün bu geri bozuldu. Gerekirse, ürün boya ile kaplanmış veya iplik sarmak olabilir.

biraz daha karmaşık

Bu durumda, araçlar kümesi benzer bir iş parçası kullanmak mümkündür, farklı değildir. fark sadece şeklinde olacak. Örneğin, bir tırtıklı kenar yapabilirsiniz. Daha tümünü işaretleyin ve sonra kesmek için. Ayrıca, bu tasarımın özünde farklı yapılabilir. iki adet
kalın kablo bölümü 5-7 mm2 parçacıkları vasıtasıyla kapağın üzerine asılabilir. Yani sesler üretecektir bile bir enstrüman olacaktır. Bu sınıfındaki diğer zanaat plastik şişelerin çan ile karşılaştırıldığında daha avantajlıdır.

Güzel, ama zor

idamından önce bu seçenekler kapak kullanımına dayalı. Her zaman estetik değildir ve bu nedenle orijinal maksimum benzerlik istiyorum. Bu amaçla, kapak kesilir. Üst çentik derinliği 3-4 1.5-2 cm.
fragmanları birbiriyle bükülmüş ve bant ile sabitlenir. Üst kısmında dahili bileşenler sabitleme için delik kalmalıdır. Bu evde plastik şişe çan yapmak için nasıl en karmaşık yoludur. Bunun karmaşıklığı İlk seferinde her zaman mümkün olmayan bir çan, özel bir şeklidir.

Sonuç

Tamamen farklı tür algoritma ve üzerinde yapılabilir plastik şişelerden çiçek. Bluebells - bu sadece basitlik ve uygun karakterize olan seçeneklerden biri olup. Orada (örneğin, zambak veya güller için) daha gelişmiş el sanatları da vardır, ancak çan ile başlamak daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.