Sanat ve EğlenceFilmler

Arnis Litsitis: biyografi, filmografi, kişisel yaşam

Bugün, belki de olağanüstü yetenekli aktör bilemeyiz ellilerinde, bir adam bulmak değil, o büyüdü ve Riga Arnis Litsitis yaşıyor. Bu gerçek Rigan şimdiki zamana çocukluktan başlayarak, yaratıcılık ve sanata adadı. Hala bir öğrenci, olurken o iyi bir öğrenci değil, aynı zamanda bir şarkıcı sadece çünkü Arnis Litsitis, genç bir adam hatırladı olması ilginçtir.

biyografi

aktörlerin bir ailede sanatçının doğum yeri. Genç yaşlardan itibaren ben bir sanatçı Arnis olmayı hayal. 1964 yılında Riga'da birinci lise sona ermesinden sonra, o 1970 yılında mezun tiyatro bölümü, Letonya Devlet Konservatuarı'na girdi. Aynı yıl Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. ITES (Ulusal Tiyatro), bütün yeteneğini ortaya. o on bir yıldır oynayan ve 1981 yılında ve onu bırakır Valmiera Tiyatrosu, gider bir süre sonra. Ve Genç Seyirciler Riga Tiyatrosu'nda işin uğruna tüm bunlar. 1996 yılında Riga Rus Dram Tiyatrosu taşındı. Burada, yetenekli sanatçı onbeş yıl alacaktır. Ve aktör Arnis Litsitis iyi aktörlerden biri haline burasıdır.

tiyatro

görüntüleyici., "Sizin Lovers not Leave", "Beklenmeyen Şahit" gibi yapımlarda "Boomerang" ve diğerlerini onu görebiliyordum Litsitis tanınabilir hale gelir ve oldukça popüler bir aktör, o ana rolü alır.

Filmde Çalışma

ve tiyatro sanatları, Arnis devasa başarısına karşın film endüstrisinin kendini çalıştı. Ekrandaki ilk defa, heyecan verici bir film 1965 yılında ortaya çıktı "Büyükelçiler Komplo." Ancak, bu alandaki başarısı o aktör başrolü oynadığı film "Favori", yayımlanmasından sonra aldı. Şöhret Arnis Litsitis üstleri seksenlerde ulaştı. Bu süre zarfında, birçok filmde çekilmek zorunda kaldı. "Yirmi yıl sonra Silahşörler.", "Solo Yolculuk", "Tanrı Be zor": Örneğin İlginç olan aktör tüm türler içinde yeteneğini gösterdi olmasıdır. O tarihi ve dramatik resimlerde vuruldu, macera ve polisiye filmlerinde oynar. Filmde "Odessa Yaşama Sanatı", "Zengin adam, kötü adam ...", "Birincil Rusya" ve benzeri gösterilen Arnis büyük bir beceri. Aktör ayrıca örneğin, "Fantezi" "Keçi sütü" ve diğerleri için, farklı serilerde oynadı. Bugüne kadar Litsitis evde değil, aynı zamanda Rusya'da sadece popüler bir aktör vardır.

Filmografi

Arnis filmleri yüzden fazla çalışması yer alıyor. Özellikle aktör bir çok geçen yüzyılın seksenli rol aldı. Böyle "komplo elçileri" (1965), "Daha sonra Yirmi Yıl" (1965) gibi filmlerde oynadı, "Ordu" Wagtail 'tekrar savaşta '(1968),' Gecenin Chronicle '(1972),' çocuğun adı "Kaptan oldu (1973), "Kesha masalları ve arkadaşları" (1974), "gizli polis saldırı" (1974) ve "Bayan Shelton Seyahat" (1975), "En Beğenilen" (1976), "Kale" (1978) "Aquanoutlar" (1979), "Emissary yabancı merkez" (1979). Birçok Arnis Litsitis seksenlerde oynadı. On yıl boyunca birçok resimlerinde kendilerini ifade edebildi. "-, küçük bir savaş Büyük", "kovalamacanın dışı" "" Mercedes "Dunes Uzun Yolu", "üç gün daha düşünmek için 1980 yılında, "Brothers Riko", "gerçeği", "Fairfax Milyonlarca" filmleri bulunmaktadır ". 1981 yılında, boyama dışına koz olmadan Oyun "" "Seninle kalır" "Beyaz kadın." Ertesi yıl, "Yaşayan Gökkuşağı", "Somewhere oriole ağlıyor", "Kötü Zengin Adam, ..." filmi yayınlanmaktadır. Ayrıca dışarı Seksenli resimlerinde (1983) "suçlu bulundu", "Mirage" (1983). 1984 yılında filmde Arnis görmek mümkündü "Kaçırma", "Zafer", "Arkadaşım Sokratik", " " Canlı ele Sıralı" başarısız hakkı," Without bir çarpışma "" iki versiyonu "işaretleri olmadan Georgia."

1985 yılında yayımlanan resimlerde gösterilen Yetenekli oyun Arnis Litsitis,: "Birincil Rusya", "Bagration", "Uçuş 222", "Solo Voyage", "Benim küçük eşi", "Uyarı! Bütün birimler ... "" Ahududu şarabı "" Seçenek 'Zombiler'. " Bir yıl sonra, "Kurtadam Trail", "Altın Zincir" serbest bırakılması ve başka oniki ay - "Free Fall" ve "Wanderer" Eğer 1988 yılında "Alien", resim "fantastik hikaye" görebiliyordu. "Tanrı Be zor" aktör "Eğer Kalesi Tutsağı" (1988) (1988), "Tek Yönlü Bilet", (1989) (1989), "Heiress Nicky", "Letonyalılar?!" Ile hiçbir az ilginç filmler (1989 ), "Fringe" (1989), "hukuk Hırsızlar" (1989), "Odessa yaşayan Sanatı" (1989).

Geçen yüzyılın doksanlı da Arnis için canlı gitti. Bu dönemde, pek çok filmde rol aldı. 1991 yılında, 1992 yılında, "Depresyon" resim "maceralarını Firma" dışarı - "1993 yılında,. -" "Silahşörler yirmi yıl sonra", "Keskin Nişancı", "peşin ödenmiş Stalin'in iradesi" Bir yıl sonra izleyici filmi "Pirates İmparatorluğu" yla Arnis görebiliyordu, sonra da filmi "Haçlı" (1995) oynadığı, "Son Yaz" (1998). tiyatro ve filmlerde çalışmak üzere 2000 yılında birleştirerek, aktör filmde rol aldı "Riga bir bilet." İki yıl sonra, bant bir yıl içinde "Amber Wings", "Keçi sütünün", "Cobra gibi filmler var ondan sonra "slackers," gider. Antiterror". 2004 yılında " "Eğer gerçekten"," Kırmızı Şapel olarak sinema salonlarında bu tür filmleri yayınlandı. Hiçbir az ilginç boyama (2005) "dönemin Star" ve "Cadı" (2006), "Cin" (2006), "Cin-2" (2007), "Dönüş Noktası" (2007), "Son kordon" (olduğu 2009), "Ranetki" (2008-2010), "Cin. hikaye "(2010) devamı. Arnis de (2011) "Unutulan" filminde rol aldı, televizyon dizisi "Inquisitor" (2014), filmi "Kırmızı Dağ" ve "Düello. Puşkin, Lermontov "(2014).

Kişisel yaşam

Oksana Bayrak "slackers" filme ise Arnis Litsitis, neredeyse herkes tarafından bilinen edildiği katılımıyla filmler, gelecekteki eşi Inga sivil Ajzbalt araya geldi. Onun genç yarısı ona katına, ve aktör kişisel konulara geçerli değildir. Inga hayatında, üçüncü sivil aktör ve eşi olduğunu kaydetti ve pasaport Arnis Litsitis bir damgası vurmak karar verilmelidir. onsuz mutlu Ailesi.

Arnis kesinlikle yetenekli bir adam. O başarıyla tiyatro ve sinema çalışmalarını birleştirmek başardı, bu yüzden Letonya, aynı zamanda Rusya, Ukrayna ve diğer ülkelerde sadece fanlar çok sayıda sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.