Ev ve AileEvcil

Eğitimli tavşan: nasıl bir kemirgen yetiştirmek?

Birçok bir apartman yaşamak için tavşanlar, bakım onları oldukça basit. Bu nedenle, hatta meşgul insanlar bu hayvanları başlayabilir. Bazı sahipleri farklı egzersizler için kendi hayvan yetiştirmek. bir zevk - bir hile eğitimli tavşan gösteren gibi izle. Eğer hayvan yetiştirmek istiyorsanız, o zaman oldukça kolay yapar. Nasıl bir tavşan yetiştirmek? Kim söyleyecektir. İlk olarak, öğrenme süreci böylece sonuç memnun, hazırlanmalıdır.

İpuçları en iyi sonuçları elde yardımcı olmak için

İlk olarak, tavşan güven ve sevgi sahibine hissetmeliyim.

İkincisi, öğrenme sürecinde incelik eksik olamaz. Bunu kullandıktan sonra, öğrenmede Hayvanın ilgiyi artırabilir.

Üçüncüsü, tavşan besleme egzersiz sonrası veya ilgi olmaz hiç tedavi.

Dördüncüsü, hayvan gerçekleştirebileceği kolay işlerle eğitime başlamak, örneğin, raf veya kolaylıkla bir engel üzerinden atlama olabilir.

Beşinci olarak, gece veya sabah erken geç pratik. Bu kemirgen hayatının en aktif saattir.

Altıncı kural - Eğitim hayvanı zorlamayın. Eğitim bir tavşan ve sahibi gibi eğlenceli olmalı.

Yedinci kural - Ona hediyeler küçük bir parça vererek hayvan arayışı teşvik etmek.

Sekizinci kural - incitme ve ne zaman başarısızlıkları hayvanın bağırma.

Dokuzuncu Konseyi - hayvan refleksini de geliştirmiştir böylece evde eğitim tavşan, düzenli olmalıdır.

Doğru raf yapma

İlk olarak, kat seviyesinde bir tedavi tutmak, daha sonra yavaş yavaş daha yüksek ve daha yüksek yükseltmek başlar. Sadece bir ısırık güzellikler sürebilir tavşan hızlı dikkat edin.

süreçte böyle "yum-yum", "havuç" gibi herhangi bir cümleyi konuşacak, daha fazla hayvan hiçbir hediyeler ile, bir rafa olma, buna tepki verecektir.

adını hatırlamıyorum

Bu en kolay egzersizdir. Tavşanın favori tedavi çıkarın, hayvan diyoruz. adı yüksek sesle, ama sessizce söyle. Şimdi biz bu konuda konuştuğu bir kemirgen için açıklığa kavuşturmak gerekir. Yineleyen, tonlama kelime sırası değişmez. adı kürklü hayvan söylediği, ona bir tedavi göstermektedir. O çağrıya kaçarsa, ona atıştırmalıklar ve inme verin. kemirgen gelmezse, o zaman tedavi kaldırın. O aç Ardından, canavar çağırmak için ikinci kez deneyin. Undeservedly, hayvan teşvik aksi takdirde cesaret duygusunu kaybolacaktır.

engellerin üzerinden atlama: Böyle bir hile hayvanları yetiştirmek nasıl

Eğitimli tavşan sahip olmak istiyorsanız, onunla çalışmak gerekir ve bu egzersiz olacaktır. Başlangıçta, bir engel olacağını belirlemek. 25 cm - Genç kemirgenler için, artık on beş duyguları daha ve yetişkinler için olmalıdır.

engele Tüm yol, duvar boyunca geçmesine onun panoları kesilmiş olmalıdır. Sonuç olarak, koridorun bir tür olsun. Şimdi içeride bir hayvan bitki ve onun incelik onu işaret etti.

Biz halkanın içinden atlamayı öğretmek

Bir tavşanın bir halka yoluyla atlarken Çok etkileyici görünüyor. pet kolay eğitin. Gerçek şu ki bu kemirgenler için atlayışlar - alışılmış eylem. Sonuçta, onlar için öyle - hareketin seçeneklerden biri.

İlk olarak, boyut olarak küçük hayvan olacak bir yüzük almak. Hatta bu kokla, yeni eleman ile tanışırız onu bana.

Akabinde, bir yan kısmı halkanın yüzeyi üzerinde yer. Bir tedavi alın, halka önünde tutun. Onu ertelemek başlayın. Bu durumda, hayvan sadece atlama halkası almak mümkün olacak.

bir kağıt rulo çözülürken

Başka ne hüner eğitimli tavşan bilmelidir? Örneğin, rulo döndürülmektedir. birinci silindir (bunun küçük parçalar) bir tedavi rulo. tavşan sonra orada bir şey onun canavar haddeleme önce olduğunu göstermektedir. Hayvan yakında o davranır arayışı içinde rulo burun itmeye başlar.

kabarık tavşan topun oyun

Onun ağzını iterek, top oynarken bir tavşan gibi, yandan izlemek için çok eğlenceli. Bu bir kemirgen gibi görünebilir - Gerçek golcü. pet çok eğlenceli bilmiyorsa, bu öğretilebilir. Bir top Altında herhangi incelik gizlemek için. Sonra burnu ödün topu hayvan deneyin ardından, bir tedavi tavşan göstermektedir.

Zaman hayvanın sayesinde her zaman top oynamaya başlamak en kısa sürede göreceksiniz.

Tabağı çevirmek

Bu hile öncekine benzer. Düz nesnelerin daha kolay bir kemirgen açın. O dişlerinize için kullanır. Bir fincan tabağı içecekler koyun. Tüm süreç tavşan gözlemlemek için vardır. pet sonra tedavi almak için, engeli kaldırmaya çalışacaktır. Sabırlı olun, o ilk seferde elde edemezsiniz.

Son olarak, küçük

Şimdi bir kemirgen tren bilmelerini. Biz dışarı dönecek her şey, ondan sonra eve zaten eğitimli tavşan canlı umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.