ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Kauçuk boya - Yeni dekorasyon malzemesi

Son yüzyılda bilimin hızla gelişmesi de günlük yaşamlarında konumlandırılmış sentetik malzemeler, çok sayıda yaratılmasına yol açtı. Ve onlar nitelikleri ulaşılmaz doğal yapı malzemeleri sahip çünkü tabii ki, bu malzemeler, inşaat kullanılmıştır, ama genellikle daha ucuz. Bu gelişmiş malzemelerden biri lastik boyadır. Bu inşaatçılar ve tasarımcılara fırsat çok verir.

Kauçuk boya pazarlarında çıktı eski Sovyetler Birliği nispeten son ve neredeyse hemen kazanmış büyük popülerlik olduğunu. ilk başta Modifiye kullanımı sınırlandırılmış ise (mastik gibi korozyona vücudu korumak için), ama şimdi güvenle hemen her yüzey ve hiçbir şart uygun olarak çok yönlü bir ün kazanıyor.

elastikiyet - boya popülerlik eşsiz özelliklerini, hangi en önemli sağlamaktadır. Sonra kurutma kauçuk boya formları esnek bir koruyucu tabaka. O çatlamaz ve kalkmasına değil, kırılmalar korkmuyor. Ayrıca, kendi esnekliği kauçuk boya +60 -50 ° C arasında geniş bir sıcaklık aralığı muhafaza! Buna ek olarak, bu anlamıyla, iyi yapışır o on yıllık fantastik hayat veren, yüzeye privarivayas! Lastik boyalar yanmaz ve güneş ışığı etkisi altında sertleşmesine yoktur.

renkli malzemenin yüzeyinde oldukça dayanıklı bir film oluşturulur. Bu kauçuk ile sadece mükemmel boya çevresel etkilere ve neme karşı yüzeyi mühürler, aynı zamanda onu güçlendirir. Için örnek süreli hizmet ait barut, boyalı boya, artışlar birkaç kez. Tabii ki, bu tür özelliklerin kauçuk boya kullanımı, eski veya bozuk yüzeyler restorasyonuna çok etkilidir. O, bir taraftan güçlendirmek, diğer taraftan - onların yüzeyini yapacak mükemmel pürüzsüz.

mükemmel dayanıklılık ile, kauçuk boya hatta spor ve eğitim salonları, eğitimine uygulanmıştır yarış pistleri. İşte, bu arada, onu bir daha ayırt edici özellik olmuştur - o kaymadığından. Sahip olduğu özellikler bunu mümkün hatta havuzları ve kaldırım fayans boya ve sadece fayans görünümünü artırır boya yapmak değil, aynı zamanda çatlama veya soğuk sudan korur.

kauçuk boya tek dezavantajı nispeten zayıf kapsama çağrılabilir. Bununla birlikte, çeşitli tabakaların uygulama kolayca bu dezavantajı ortadan kaldırır.

kauçuk boya sulu bazda yapıldığından, o insana ve çevreye zararsızdır.

Geçen, ama kesinlikle en az önemli avantajı malzemenin düşük tüketimidir. O aşağıdaki gibidir: Metal - 0.25 kg / m, ağaç - 0,3-0,5 kg / m, beton ve tuğla - 0,35-0,4 kg / m, ... yaklaşık 0.45 kg / - arduvaz ve sıva. Sonuç olarak, "akış değer" kauçuktan kriter yağı veya diğer bazda rakiplerinin iki katı kadar daha fazla boya.

Boya çok yönlüdür ve inşaat malzemelerinde kullanılan hemen hemen tüm boya için uygun olduğunu belirtmeyi gereksiz olmayacaktır. o bina için ürünler konusunda uzmanlaşmış birçok perakende zincirleri tarafından sunulur olarak Dahası, çok erişilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.