BilgisayarlarEkipman

Nerede, onun türlerini termal transfer kağıdı uygulamak

Modern yaşamda, genellikle bir yüzey üzerinde belirli bir görüntüyü uygulamak gerekir bir durumla karşı karşıya. şirket sloganı veya logosu belirli bir ürün yerleştirilmelidir reklam faaliyetleriyle, ilgili Genellikle bu tür eylemler. Oldukça sık, birçok kişi hediye belirli türdeki Resmiyle veya yazı ile bir kupa veya tişört satın almak istiyorum. Bu gibi durumlarda, bir ısı transfer kağıt çoğunda.

Özünde, bu, başka bir yüzey üzerine yapıştırıcı ısıtıldığında sahip özel bir katman kağıt sıradan bir levha gibi görünüyor. belirli bir rakamı Bu durumda, o zaman o da seçilen yüzeye aktarılır. Bu nedenle, özellikleri termal transfer kağıdı, sıradan bir "peresnimku" andırır.

Bir kağıt tabakasının üzerine baskı için genel olarak standart yazıcı kullanılmaktadır. Bu durumda, bir lazer veya inkjet olabilir. Ancak, aletin her özel tip belli kağıdı gerektirir akılda tutulmalıdır.

Lazer yazıcılar fazla toz boya uyarlanmıştır ve ısı ısıtıcı cihaz dayanabilir lazer termal transfer baskı için özel kağıt gerektirir. lazer yazıcı, geleneksel termal transfer kağıdı kullanmak, yalnızca kağıt ve çizim yağma, ancak bu bile cihaza zarar olamaz. Bir lazer yazıcının baskı kalitesi mürekkep püskürtmeli bir baskı ile çok daha düşük olduğunu belirtmek gerekir, ve ayrıntılarıyla ve görüntüleri yazdırmak istiyorsanız, bu amaçla mürekkep püskürtmeli baskı için termal transfer kağıdı kullanan sıradan bir mürekkep püskürtmeli yazıcıyı kullanmak en iyisidir.

bir kağıt üzerine yazdırırken, görüntü daha sonra kağıt üzerinde bir ayna görüntüsü olarak uygulanması gerektiğini anlamı yüzeye, transfer edilecek dikkate almak gerekir. Kabuk kendisi de kendi rengi vardır olarak dikkate gelecekteki resim olacak yüzeyde, rengini almak ve bu özel kağıt için almaya da değer. kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken, siyah beyaz veya saydam kabuk tipinde bir termal transfer kağıt yok.

Görüntü kağıt üzerinde biriktirildikten sonra, bir pres, ve ısı derecesi kullanarak yüzeye aktarılabilir. Örneğin, kumaşın görüntü bunun sahiptir ve bundan sonra da demir ile taşınan gömlek termal transfer kağıdı üzerinde bir modelini ve bunun üzerine bir basınç oluşturur ısı. Bu nedenle, genellikle kağıt ambalaj üzerinde belirtilir hesap sıcaklık aralığı içine almak gereklidir. Ayrıca, sıcaklık maruz kalma süresi ve diğer bazı yararlı seçenekler hakkında bilgi verir yoktur.

Termal transfer kağıt fiyatı bu nedenle onun en sevdiği takımın logosu veya bir fotoğraf pratikte herkes bir tişört yapmak, çok yüksek değildir ve dikkati çekiyor. Aynı zamanda bu süreç en fazla yarım saatten alacak ve görüntü kalitesi oldukça yüksektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.