ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Kar kaldırılması için Bıçaklar - özellikle tasarım ve çeşitleri

Kar yağışı - Rusya'nın orta ve kuzey bölgelerinin çoğu sakinleri için doğal bir olaydır. Ve böylece kışın başlangıcı, kürekler özel evlerin sahiplerinin çoğunluğu ve avludan kar her yağış tırmık yığınları sonra birlikte. Ancak, saat kollarında müteakip ağrısı olan, tarla gibi bu bölgeyi temizlemek için ve geri, gördüğünüz gibi, en ilginç şey değildir. insanoğlu birçok özel kar makineleri icat etmiştir nedeni budur. Bu tür bir tür kar kaldırılması için bir bıçaktır. o özeldir ve hangi kullanılabilir Ne, bu makaleden öğrenecektir.

dizayn

Tasarım gereği, bıçak üç ana bölümden oluşur:

- Kar küreği;

- turlu ayarlayıcı kürek;

- cihazlarının tespiti.

Ayrıca, bu araç vibrasyon kürek azaltır ve herhangi bir engel ile çarpışarak deformasyondan korur özel yay geri dönüş mekanizmasının, ile açıyor olabilir.

tür

bıçaklar birkaç kategoriye ayrılır ve donanıma sahip gibi kar kaldırılması için tür cihazlar,:

1. Otomobil.

2. Dörtlü.

3. pulluklar

off-road arabalar ve geçitler için Üniteleri

kar temizleme araç için Bıçaklar benzin veya elektrik motorları üzerinde çalışan, pahalı kar araçları için mükemmel bir alternatiftir. hemen her SUV olabilir böyle bir cihaz takın. şebeke cihaz bağlamak için veya benzinle doldurmaya gerek yoktur. Kar kaldırılması için tüm bıçaklar araba kendisi tarafından tahrik edilir, sırasıyla, bu kabin konforu doğrudan mümkündür kontrol etmek. Açı kürek mümkün özelliklerinin özel bir temizleme kar kalınlığı ayarlamak için yapar, üç farklı yönlerde maruz kalabilir.

ATV için aksesuarlar

Yüksek manevra kabiliyeti, dört tekerlekten çekiş varlığı ve yüksek çekiş gücü bahçesinde ve sokakta ATV etkili bir şekilde temizlemek kar sağlar. İlk durumda makine ev ve diğer uzak yerlerde çevresini temizlemek her zaman mümkün değilse, o zaman biraz daha az bir metrelik izin verilen genişlikte bir alanda neredeyse her yerde seyahat taşıyabilir. Bu kürek genişliği arabadan önemli derecede farklı değildir, bu modifikasyon bağlı olarak, 125-150 cm olabilir.

kardeş için aksesuarlar

gibi filiz gibi bir cihaz ise, mümkün olan en kısa süre içinde yüksek kaliteli kar temizleme gerçekleştirilebilir. Manevra Kabiliyeti ve alanın genişliği alanları dört Bisiklet benzer işlere önemli ölçüde farklı değildir tedavi edilecek (çok önemli değil ise, kar kaldırılması için kendini yetiştirmiş bıçakları var ya mağazasından satın). 1 metre - kürek yüksekliği yaklaşık 40 santimetre, ve genişliğidir. Bu araç ile, hızlı büyük kar yığınları topraklarında gerekli bölümünü temizleyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.