Entelektüel gelişimiAstroloji

Kanser ve Yay uyumluluk nedir?

konuşan uyumluluk, "Kanser ve Yay", bu işaretler olduğunu hatırlamakta yarar var Su ve Ateş: iki karşıt elemanlar temsilcileri. Buna dayanarak, ilişkileri her zaman sorunsuz değildir. İşaretler mıknatıs gibi birbirine çekilmesi değil, deşarj ilişki vardır "Birlikte - yakından ayrı ve - sıkıcı". Barış sadece Dostoyevski'nin tanınmış eserlerine belki karşılaştırılabilir sahne drama, görünen yerine, arka girer. Farklı sürprizler planının tam yoğun, beklenmedik, orijinal hayat: O şudur

Ancak, korkutucu tahminleri rağmen, bu ittifak ortakları birçok alanda birbirine taviz vermeye hazır olması kaydıyla, oldukça başarılı ve hatta umut verici olabilir. İlişkiler başında Kanser ve Yay genel uyumluluk sorgulayan, kat etmek kolay değildir bulunmaktadır. şey her biri, aşırı duyarlık ise. Yay tensel ilişkiye ayarlı değil ise Duyarlı Kanserler, hep gözyaşlarına boğuldu hazırız. Her vesile ile sabit gözyaşları ruh-sadece tedirgin Zodyak'ın işareti. Kanser ve Yay maliyesinin dağıtımında üzerinde çakışabilir ailesi. temsilcileri Yangın işaretleri iyi para kazanmak ve sadece de onlar gecikmiş değil para harcamak edebiliyoruz. Sagittarians cömert ve kendilerini ya da bir şey sevdiğin birisi inkar edemez. Yengeçler Oysa istifi ve tutumluluk yatkındır. Biz bir anlayış ulaşmak için bu konuda tartışmanın çok dayanmak gerekir.

Uyumluluk Kanser ve Yay ayrıca ortaklar arasında güçlü bir duygusal ilişki içinde olmasıdır. Ama buna rağmen, çiftin aldatma testi duramaz. ortağın burnunu sürmek için herhangi bir girişim ilişkisinde kaçınılmaz bozulmaya yol açabilmektedir. Evlilik Kanser ve Yay farklı şekillerde değerlendirilmektedir. Yay aktif sosyal hayata katılma özgürlüğü öncelikle için Kanserleri ülkeye geleneksel aile hayatı eklem akşamları ve Pazar gezileri daha yakındır. tavizler eşler sadece dinleme, orada daha fazla zaman harcamak gerekir başarmak için birbirlerine, birlikte değil, pres sorunlarını tartışırken kendi sonuçlara atlamak için.

Samimi Uyumluluk Kanser ve Yay maalesef da test edilmiş ve alıştırma edilebilir. Kanserler sadakat ve tek mülkiyet ortağı, Yay herhangi yükümlülükleri ile bağlı olmayı tercih eder eğilimindedir. ikincisi karar vermelidir nedenle, bu kişiyle hayatını geçirmek veya dürüstçe gerçeği karşısında ve sonra arayışı içinde gitmek hazırız.

tüm karmaşıklığı, uyumluluk, Kanser ve Yay bakmadan dost şartlarda oldukça mümkündür. Dostluk gerçekten güçlü ve sağlam olabilir. Aynı iş ortaklığı için de geçerlidir. temas noktaları kamu hizmetinde ve kendi işlerini geliştirmede hem iyi sonuçlar elde edecektir. Sonuç olarak, bu işaretlerin temsilcileri arasında herhangi bir ilişki zahmetli inşaat ve sabır gerektiren ortaya çıkıyor. Ama sonuç her iki edebilirsiniz olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.