Haber ve ToplumPolitika

Kanada Başbakanı Dzhastin Tryudo. Genç politikacı Biyografi

Kanada Başbakanı Dzhastin Tryudo ülkedeki en genç siyasetçi biridir hiç böyle yüksek bir konum düzenledi. göreve gelmesinden sırasında o sadece 43 yaşında idi. Joe Clark, 40 yıllık yaşta 1979 yılında üst düzey bir yazı aldı - Kanada tarihinin hala genç başbakan iken.

Biyografi politikası

Dzhastin Tryudo Kanada Başbakanı Pierre Trudeau eski başkanı ailede, 25.12.1971 tarihinde doğdu. Richard Nixon - His siyasi kariyeri ABD'nin 37 başkanı öngördü. Trudeau Jr fazla 4 ay değildi Bu olay, 1972 yılında gerçekleşti. Kanada ziyareti olmak, Nixon kabaca bir tost, bu gibi geldi resmi resepsiyona katıldı: "Kanada'nın gelecek Başbakanına - Dzhastina Tryudo"

lise Koleji Jean-de-Brebef mezun olduktan sonra McGill Üniversitesi ulaşır ve İngiliz edebiyatı alanında lisans derecesi almıştır. Bir süre sonra o British Columbia Üniversitesi'nden mezun ve pedagoji bekar haline geldi. matematik ve Fransızca gibi Vancouver disiplinlerde bir okulda öğretim okuduktan sonra. Bir öğretmen çalışmalarına ek olarak çeşitli sosyal çalışmalarda ilgilenmektedir.

İki yıl boyunca, 2002'den 2003'e kadar, mühendislik eğitimini sürdürmektedir. Dzhastin Tryudo - çoklu kişilik, 2004 yılında, o tamamen yeni bir yöne elini denedi - işi SKAS yayÕncÕya. 2005 yılından 2006 yılına kadar uzmanlaşma "coğrafya çevreleyen çevre" University of McGill (MA) ders verdi.

Onun Özetle, o da snowboard ve bungee jumping eğitmen için bir eğitmen gibi meslekler işaret etti.

Başbakanın aile

Dzhastin Tryudo üç kardeşin en büyüğü. En genç - o 23 yaşında iken Michelle (. P 1975), öldü. O kayaklar üzerinde dağlarda bindi ve çığ çarptı. Vücudu bu güne kadar görülmemiştir. İkinci kardeş - İskender Justin daha genç tam 2 yıl. O 1973 yılında Noel günü doğdu. Alexander yönetmeni ve gazeteci olmuştur. o sadece 6 yaşında iken Başbakan'ın Ebeveynler ayırdı.

Kendi ailesi Dzhastin Tryudo Mayıs 2005'te yarattı. Eşi ünlü manken ve ana Sofi Greguar idi. beste - politikacının eşi Ayrıca yoga, onun hobi işlemlerinde sertifikalı eğitmen olduğunu. Justin ve Sophie iki oğul (9 ve 2 yaşında) ve büyüleyici yedi yıllık kızı Ella-Grace Margaret artırıyorlar.

politika hayattan İlginç gerçekler

Kanada Dzhastin Tryudo Başbakanı derhal bu yüksek makamına seçilmesinden sonra sosyal ağlar ve medyada tartışma №1 konusu oldu. İşte genç politikacının hayatından bazı ilginç gerçekler:

  1. 2012 yılında, Justin bir hayır doğa vardı bir boks turnuvası, katıldı. Rakibi Patrik Brazo yaptı - Kanadalı senatör. "Kanada adam" - Trudeau ringe çıktı bu isim altında. O rakibini mağlup ve bu olay belgesel filmde ölümsüzleşmiş olan "God Save Dzhastina Tryudo."
  2. İngiliz yayın Ayna Kanada Başbakanı'nın ailesini sözde "Kennedy hanedanının sonra seksi politikacıları."
  3. Orijinal dövme sol omzunu Justin süsleyen. Görüntü kürenin ortasına yerleştirilmiş bir karga Hyde olarak oluşmuştur. Başbakan söylediği gibi, gezegenin şeklinde dövme, o 23 yıl içinde elde ettiği, ancak ikinci bölümü - Karga - 40 yıl sonra.

Seçim zaferi

2015 yılında, Kanada ezici böylece 10 yıldır rakipsiz hüküm Stephen Harper liderliğindeki Muhafazakarlar üstünlüğü kenara iterek, Liberal Parti tarafından kazanılan parlamento seçimleri düzenledi. seçim sürecinde kaybettikten sonra Muhafazakar Partisi lideri istifa etti.

"Her şeyden önce Kanadalılar küçük yetinmek mümkün ve ne iyi vurgulamıştır fikrinin zafer vardı - onu elde iyi, bu yüzden gerek düşmanıdır," - Dzhastin Tryudo söyledi.

Başbakan Muhafazakar Parti'nin ekonomi politikası ile deplasmanda yapılacak ve devlet bütçesinden fon artırarak altyapı projelerini teşvik için umut verici, yüksek sesli bir açıklama yaptı. zengin insanların Trudeau% 1 vergi oranı yükseltmek için söz ederken, orta sınıfın üzerindeki vergi yükünün hafifletilmesi Planlı. Bu adımlar Muhafazakar durgunluk döneminde ulaşılan Kanadalı ekonomisi için uyaran olmalıdır.

başbakanın görüşleri

Dzhastin Tryudo göç politikası konusunda selefi çalışmalarını eleştirdi. Genç bir politikacı dediği gibi: Eğer ülke için profesyoneller seçerseniz "Sen empati ve şefkat gibi niteliklere kapatamazsınız. Devlet tam teşekküllü vatandaşlar, ücretlilere değil ihtiyacı var. " Premier ailenin birleşmesi bir plan sunarak mevzuat yumuşatmak planlamaktadır.

Dzhastin Kanada'da marihuana yasallaştırma lehine Tryudo ve kürtaj kadın hakkı için desteklediğini ifade etti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.