Haber ve ToplumPolitika

Brejnev Andrey Yuryevich - SBKP Merkez Komitesi Leonida Ilicha Brezhneva Genel Sekreteri torunu

Bugün, eski nesil birçok insan politika genel sekreter olumlu ve olumsuz yanlarını izole "durgunluk dönemi" hatırlamak SBKP Merkez Komitesi. Ülkeyi yönetmeyi 18 yıldır Leonid İlyiç Sovyetler Birliği'nde önemli bir siyasi figür haline geldi. Brejnev Andrey ünlü büyükbabasının çalışmalarını sürdürecek ve kamu işleri dahil olmaya karar verdi. Ancak, oldukça zordu genel sekreter başarısını tekrarlamak. siyasi arenada, o bir fiyasko geçiren defalarca gelmiştir.

Ancak Brejnev Andrey defalarca kendisi ve ailesi kamu yönetimi, aynı zamanda faaliyetin diğer alanlarına sadece erişimi reddedildi bir zaman olduğunu vurguladı. Daha sonra şiddetli eleştirilere Leonidom Ilichem seçilen ülkenin gelişim seyri bütün başarıları tabi perestroyka Mikhail Gorbaçov yıllar bahsediyoruz. Ama bu onun torunu Brejnev sonra kendi siyasi emellerini gerçekleştirmek için denemek engelleyemedi. Bugün biraz ön plana başkalarının çıkarlarını getirerek, onlardan soyutlanmış bir.

çocukluk ve ergenlik yaşında

Brejnev Andrey - Moskova şehrinin bir yerli. Onun oğlu Leonid İlyiç ailesinde 15 Mart 1961 tarihinde doğdu. Andrew görünüm babası genel sekreter benzer yaklaşık 100 yüzde olduğuna dikkat edilmelidir. Brejnev, Yuri ilk Dneprodzerzhinsk içinde Metalurji Enstitüsü'nden mezun oldu ve bir süre sonra girdi ve Dış Ticaret Tüm-Birlik Akademisi mezunu oldu. Uzun zamandır Baba Andrew Dış Ticaret Bakanlığı üst düzey görevlerde bulunmuştur. o da Sovyet Dışişleri Bakanlığı'nda çalışmak zorunda kaldı.

Emeklilik olarak, Brejnev, Yuri onların çocukları ve torunları için daha fazla zaman ayırmaya başladı.

Normal bir okulda okudu Andrey Yuryevich, o da benzer bir mesleği seçmeye karar ve (Fakülte Uluslararası Ekonomik İlişkiler) Moskova Devlet Enstitüsü öğrencisi oldu. Genç adam sınıf arkadaşları gelecekteki politikacı Alexei Mitrofanov ve gelecekteki iş adamı idi Vladimir Potanin.

işin başlangıcı

O genç adam bir uzmanlık çalışmaya gitti, prestijli lise diploması aldı.

1983 yılında Andrei Brezhnev (Brejnev'in torunu) bağımsız yabancı işletmenin (SSCB Dış Ticaret Bakanlığı altında) "Soyuzhimeksport" nin mühendisi istihdam.

İki yıl sonra, genç adam Sovyet Dışişleri Bakanlığının yapısında Ataşesi uluslararası ekonomik örgütler haline gelir.

Bundan sonra, SSCB Ticaret Bakanlığı Dış İlişkiler Dairesi Yardımcısı Başkanının göreve gelmesini, kariyer merdiveninin kadar da yüksek yükselir.

Komünist rejim çöktü ve ülke piyasa ekonomisine taahhüt sonra, SBKP Andrei Brejnev Genel Sekreteri torunu işinde "yürüdü". O birden fazla ticari varlık tarafından değiştirildi ve bir süre Krasnaya Presnya'da bir pub bile bir sahibi vardı. "Moskova" 90'ların başında da o Sovyet Fransız girişimin bir uzman MGIMO mezun oldu.

Açık hava etkinlikleri

1996 yılında, Andrew Yu sadaka fonu "Çocuklar. - gelecek umudunu" led

Sonbahar 1998'de Leonida Ilicha torunu Genel Sekreterliği görevine de alarak "All-Rus komünist toplumsal hareketi" nin yapısının kurulmasını başlattı. 1999 yılının başında, kimin biyografisi siyasal bilimcilerin ilgi olduğunu Andrei Brezhnev, Ural fabrikaların Birliği öncülerinden biri oldu.

Bir siyasi kariyerini başlat

parti Vladimira Zhirinovskogo sırasında oluşan arkadaşı ve aynı okulda okuyan Alekseya Mitrofanova, desteğiyle 90'ların, olarak, genel sekreter torunu yardımcısı belediye başkanının görev için bir rakip olmaya çalışıyor.

Ama Moskova belediye metil kendisi ve Mitrofanov, kayıt reddetti. Seçim fonu Mitrofanov yatırma ve aday yapılarında oluşturulan finansal varlıkların harcama düzenler öğretim normlarını, transgrasyonal oluşturmak için: şehir seçim komisyonu temsilcileri konumunu basittir açıkladı. Sonra eski meslektaşı Vladimira Volfovicha Andrei Brejnev (Brejnev'in torunu) taktik değiştirin: onlar Liberal Demokrat Parti geliyor ve kendini aday olan yok. Ve bu durum seçim komisyonu Belediye üst düzey pozisyonlar için başvuran adayları kayıtlı.

Ama yine Mitrofanov ve Brejnev seçim kampanyası başarısız kazanmak: onlar verdi Yuri Luzhkov ve Valery Shantsev. Aynı zamanda Sverdlovsk bölge sakinleri bölgenin baş seçildi ve genel sekreter torunu yazı için adaylığını açıkladı. Bir kez daha, başarısız oldu: o kaybetti.

Başka başarısız girişimi

Hemen Leonida Ilicha belediye başkanı torunu seçimden sonra Rus parlamentosunun alt meclisi üyelikleri herhangi bir yarışmacı haline gelir. Ama bu kez oy verme yeri sayısı 110 Odintsovo tek üyesi tarafından ileri sürülen milletvekili Andrei Brezhnev için aday başarısız olur. O parlamentonun sandalye "Yabloko" Evgeniyu Sobakinu veren oyların% 2.35 kazanıyor.

Ve yine özlüyorum ...

2001 yılının başında, Andrew Yu Tula bölgesinde başkanı seçiminde katıldı.

Zaten ilk turda, bu lider konumunu torununa Genel Sekreteri bölgede alacak değil tanındı. oylama sonrasında son gerçekleşti.

Bir açıkça "sol" eğim ile parti ama Komünist Partisi

İlkbahar 2002'de, Brejnev Andrei parti "Yeni Komünistin" nin organize komitesi kuruluyor ve bir yasal statü verir. Yakında yeni bir siyasi yapının oluşturulmasını açıkladı, adını ilk kongresinde çıkacaktır.

Brejnev "Yeni komünistler" cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Gennadiya Andreevicha Zyuganova adaylığını desteklemeyeceğini vurguladı. O anki Komünist Partisi "gerçek" komünizmin ideallerine ve hedeflerine yanıt gelmediğini belirtti.

2002 yazında, Leonida Ilicha torunu Genel Sekreter bağlılıkla ateizm ve enternasyonalizm ilkelerini onur duyacağız "Yeni Komünist Partisi" olarak onları kurulan seçildi.

Paradoks Andrei Yurevich beklenmedik Komünist Partisi saflarına katılır 2004 sonbaharında, ortaya çıkar. Ve yapının parti bilet o önümüzdeki on yıl boyunca takacak.

2014 yılında, bir kez daha genel sekreter torunu üyelerini katılma siyasi yönde önceliklerin değişikliği "sosyal adalet Komünist Partisi." Mari El, Kırım, Sivastopol: Sonra bölgesel düzeyde yasama organları içine almaya çalıştınız. Ama zafer onun yanında bypass. Bugün, parti "Anavatan" dır.

dedesinin Gemide

Andrei Brezhnev nostaljik Leonid Brezhnev iktidarda olduğu o günleri hatırlar. O savunuyor bir kişi serbest sağlık ve eğitim dahil olmak üzere sosyal garantiler, komple bir set verildi eğer. Torunu Genel Sekreter şiddetle açtı onun akrabası, alay etmek girişimlerini, onun görüşüne göre, ülke durgunluk olmadı ve istikrarı çökertir. Andrey Yu ayrıca Leonida Ilicha hükümdarlığı çağdaş sinemacıların görüşlerini eleştirdi. Özellikle, 2005 yılında piyasaya filmi "Brejnev" bahsediyoruz. Yeni Komünistler lideri Sergeem Snezhkinym gösterilen gerçeklik, gerçeğe karşılık gelmez inanmaktadır. Hatta mahkemeler yoluyla adalet geri çalıştı, ama sonunda bunun anlamsız olduğunu fark etti.

Ve ilişki torunları Brejnev arasında muhafaza edilip? Evet ve hayır. Kardeşi Andrei Leonid seyrek olsa birlikte, ama yine de iletişim kurar. Ama (Galina) Genel Sekreteri Victoria torunu ile o hiç temas etmez. Şimdi torunları Brejnev - kendi hayat yaşıyor, her biri insanı bu.

Kişisel yaşam

Andrey Yuryevich iki kez evlenmek. genel sekreter boşandıktan sonra ilk eşi Nadezhda Lyamina işadamı Aleksandra Mamuta ile evliydi.

Leonid ve Dmitry - ilk evliliğinden iki oğlu vardı. İkinci seçilmiş kişi torunu Brejnev Elena adında bir kızdı.

küçük oğlu Dimitri bilgisayar programlarının oluşturulması konusunda uzman, o - Oxford mezunu. Büyük oğlu Leonid askeri tercüman olarak çalışıyorum.

Şu anda, Andrei Brezhnev Kırım yaşadı. O çağdaş sanatçıların sergilerini başlatır ve resimlerinin bir özel galeri sahibidir. birleşik bir bütündür - Torunu Genel Sekreteri Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya için hangi kendisi ülkesinin gerçek bir vatansever düşünmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.