ModaGiysi

Dans için Çorapları: profesyoneller ve amatörler için en iyi seçim

Kendilerini dans klasik bale şafakta belirdi Tozluklar. Hiç şüphe yok ki, ayaklar için bu kıyafetlerin çok özeldir ve sağ yapı bacaklar gerektirir: dans tozluk için kısa ve çarpık bacaklar saçma bakacağız.

Bunlar uzayan sentetik ipliklerin ilavesiyle yün ya da kumaş imal edilmiştir, çoğu hareketleri sırasında (yumurta) şaft tarafından değil aktarıldı yoğun bir sakız yok. Tozluklar Riemann olabilir - ayağa giyilen kalın lastik bantlar, bacak üzerinde gaiters kaydetmek ve dans adımlarının komisyonu ve ayak parmağı serbest bırakmak için.

Farklı uzunluktaki ürün var, bunlar genellikle 10 cm artarak, ötesinde 40 cm ve arasında değişen sınıflandırılır maksimum uzunluğu dansı için tozluk var -. Bu tozluk katta gerçekleşecek hareketlerin tiplerinde kullanılır, 80 cm, dizler kullanırlar. örnek için, şerit-dans, break dans, Contempo ve modern koreografi diğer formları.

Dans için Tarih tozluk

Zaten erken - 20. yüzyılın ortalarından biz uzun bacaklı modellerde ve vitrinlere bunları görmeye alışık olduğu şeklinde örme çorap görünmeye başladı. golf popülerlik ve örme tozluk pik sonra ince formaları seçip elbise ve beyaz ayakkabılar altında, onları hafifçe alçaltılmış koyarak kadar çok modası takipçisi olarak dansçı değil gitti 60-70 inci oluşturdu.

çorap ile ilişkili 80'ler aerobik - TV kısa şort, çorap içinde ince sarışın atladı ve masif koşu ayakkabıları indirdi. dans tozluk için gardırop unsuru olarak kullanılmaz.

Bu 2000 yılının fırsatta sadece idi sokak dansçılar ve moda onların kültürünün taklitçileri bir sonbahar-ilkbahar gardırop gerektiği gibi tozluk örme icat. Uzun bacaklı kızlar özellikle görsel bacakların silüet özetleyen için bot ve ayakkabı altına giymek için onu görevlerini düşünün. Bak iyi ile tozluk ve topuklar ve spor ayakkabı. Ayakkabı için tozluk - - renk sorununun gamı Hakkında bu parlak tonları olabilir resmin bir parçasıdır.

dans için profesyonel bir çorap ne olmalı?

Özellikle bu özelliğin değil sadece dansçılar, aynı zamanda joggers, sporcuların ve hatta ... turistleri önem verilmektedir. Sonuçta, rahat ayak bileği sıkı tozluk kirlenmeye karşı ayakkabılar korur, uzun yürüyüşlere üfleme tutmak.

estetik yanı sıra, spor için tozluk sınıflar pratiklik yükü olmalıdır dans eder. açık dans pistleri - zorunludur giyen tozluk dans salonlarında kış ve yaz olduğunu. Orada tendonları destekleyen özel sıkıştırma çorap - ama böyle gereksiz yere şımartmak için gerekli değildir.

Dans için Gaiters bacağında otur, ama aynı zamanda da bunu sıkıştırmak gerekir. onlar sıcak tutmak gerekir aslında yanı sıra, onlara ayak ter olmamalıdır. Parlak pembe ve pastel ürünleri, tabii, güzel ki, ama orantılı hafta artar başına yıkar sayısı: Ayrıca kirli ve bakımı kolay dikkat edin.

yün ya da pamuk - Ürünün bileşimi, en az% 50 doğal malzemeler dahil etmek gerekir. Tamamen yün çorap alarak tavsiye yok - onlar kurumaya uzun sürer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.