SeyahatSeyahat İpuçları

Zafer Parkı, Ulyanovsk adres, çalışma modu, turistik

Victory Park (Ulyanovsk) vatandaşlar, Ailecek rahatlatacaktır yer düşünün arkadaş grubu ile vakit geçirmek. Ülkemizin her şehrinde, Nazi Almanyası'nın savaş alanlarında hayatlarını feda Sovyet halkının, bir övgü ile ilişkilidir Onun filosu. Ben kenara ve Ulyanovsk kalmaz. Nazilerin üzerinde zaferin yıldönümü şerefine şehir sakinleri için düşmüş anısına inanılmaz alandı kurulmuş özel Zafer Parkı vardır.

konum

Nerede Victory Park (Ulyanovsk) nedir? Nasıl güzelliği için bu şaşırtıcı yere alınır? Ulyanovsk, ul: Park bulunmaktadır. Gençlik 2. Çalışma saatleri - 8-00 den 22-00 kadar her gün. Buraya almak için, otobüs durağı "Ulitsa Repina" gitmek gerekiyor otobüsün 91, 96, 82, 4, 55 tarafından, tramvay №1 veya 4 alabilir. toplu taşıma araçlarına ek olarak, bu eşsiz kent, özel araba ile ulaşmak mümkündür.

Tarihin sayfaları

Victory Park (Ulyanovsk) 1962 yılında açıldı. Girişte bir zamanlar bu çarpışmalara katılmış yüklü tankı vardır. Parkta askeri tankların tam sergi ile oyun alanı yer almaktadır.

Burada, herhangi bir zamanda gerçek askeri komutanlar gibi çocukların çok sayıda vardır. Serginin Erişilebilirlik ve açıklık çocuklar İkinci Dünya Savaşı sırasında silah özellikleri hakkında tam bilgi almak için izin verir.

Park konumlar

Victory Park (Ulyanovsk) antik dönme dolap vardır. o kabinleri bir sürü kırık olmasına rağmen, hala çalışıyordur. Ama herkes bir şans ve bu cazibe nadir bir yolculuk için gidebilirsiniz.

Sovyetler Birliği'nin gün burada kaldı ve kışın kayak kiralama gibi bir hizmet beri. kayak izi popüler yoktur.

Çocuk konumlar

Farklı Victory Park (Ulyanovsk) başka nedir? çocuklar ve ergenler için uygun çocuklar için burada sunulan sürmek,. alışılmadık bir rota ile Trenler, en küçük çocuklar için uygun gemiler.

Rus tarzı bir roller coaster binmek gibi fazla yetişkin öğrenciler. Biz "Hip-Hop" seçeneğini yeni ürünler arasında, ters çevirin, farklı yönlere güneşi büküm, biraz sallanan içinde nerede iki sallayabiliyorum. Yaz aylarında, park yolları Puset, genç anneler yürüyor.

dinozorlar gel

Son zamanlarda Victory Park (Ulyanovsk) yeniledi. Dinozorlar içine yeniden hayat bulmasını sağladı. Bunlar, oldukça gerçekçi bakmak tam bir zevk için çocuklarını getirmek, park yolları üzerinde yer almaktadır. onlar sakinlerini yerleşen parkın, bu kısmı perşembeye ve Cuma ziyaretçiler 21 saate kadar bekleyen Pazar 20 pm Pazartesi 10 saatleri arasında açıktır. Kayıp dünya için bir bilet ne kadar? Victory Park (Ulyanovsk) üç yıl ücretsiz giriş küçük çocuklar için sunmaktadır. 100 ruble - Yetişkin bir bilet 200 ruble, çocuk tarifesi mal olur. Neden çocuklar bu kadar Victory Park (Ulyanovsk) ziyarete seviyorlar? büyük boyutlara sahip Dinozorlar, burada çocuklar için bir mıknatıs. Onlar onlarla fotoğrafının çekilmesini istiyoruz bu korkunç ve büyük canavarlar dokunmak hayal ediyorum.

kahramanlar sokak

Ana girişin sağında yer almaktadır. Sadece 1985 yılında burada ortaya çıktı. ağaçlar özel bir kuş evi var. Ev ön işçilere adanmış olan sergiler de vardır. makinede ordu için kabukları imalatı yapan bir çocuk tarafından sunulan anıt "emek cephesinin Asker".

Başka ne Victory Park (Ulyanovsk) tektir? proteinin büyük miktarda vardır, kolayca çocuklara gerçek bir zevk getiren başka bir ağaçtan atlamak.

"Adrenalin" dal halat parkı parkı derinliklerinde yer almaktadır. Bu toprakları üzerinde zorluk değişen çocuk seçenekleri dahil izleri vardır.

Kesinlikle, özel önem güvenlik müşterilerin sahipleri tarafından ödenir. engellerin geçişi özel ekipman kullanılarak mutlaka yapılan indüksiyon eğitimi, başından önce.

İp parka giriş sarhoş insanları yasaklamaktadır. Organizatörler yakından ziyaretçileri, davranış kurallarının performansını izliyoruz. Burada sadece kendi gücünü test edemez, ama aynı zamanda eğlenceli serbest zaman harcamak.

Şehir kalmak yerlerin büyük bir numarası vardır, ama onları öne çıkmaktadır arasında Victory Park (Ulyanovsk) 'dir. çalışma modu ziyaretçiler için uygundur. Park Ulyanovsk kuzey kesiminde yer alır, bu ormana bitişik. Park 47,6 hektardır. idari bina girişinde solda yer almaktadır.

giriş misafirler Midilli atları ile karşılanmaktadır civarında dilerseniz, onlara binebilirsiniz. Slot makineleri, çocuk oyun alanı, spor kompleksi çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler için de yapılır. kolların benzersiz sergi açık havada bulunduğu, de bulunmaktadır. Merkezi bir sokağın bir doğal görünümü. sürmek ortalama maliyeti orta sınıf için oldukça kabul edilebilir.

Kullanıcı Yorumları

Binlerce vatandaş, yerli ve yabancı turistlerin Victory Park ziyaretçileri haline gelmiştir. Burada faaliyet sürmek hakkında olumlu geribildirim. ziyaretçilere özellikle ilgi çekici sergi ekipmanları, yanı sıra eşsiz doğa manzaraları. çocuklara Burada hevesli genç aileleri, atlıkarınca midilli binmek veya dinozorlar bakabiliriz. Özellikle birçok insan hafta sonu buraya toplanıyor. İnsanlar doğa ile yalnız ve zevk, işin zor hafta sonra dinlenmek eğilimindedir. Park o korkunç olayların aralarında kahramanca öldü Anavatan Savaşı kahramanlarından bir övgü olarak değil, aynı zamanda arka dövme zafer hayatlarını feda edenlere şükran belirtisi olarak sadece kendi yaratıcıları tarafından tasarlandı.

Sonuç

Bu park macera ve inanılmaz bir tatil için gerçek bir adres olarak kabul edilebilir. çocuklar buraya şehrin hemen ülkenin tarihsel geçmişe temasa olamaz, ama aynı zamanda onların beceri ve yaratıcılığı geliştirmek.

geçmesi ile engel kursuna rekabetçi ruhunu geliştirir, onların fiziksel yeteneklerini değerlendirmek mümkündür. bir park ve oniki yıla kadar çocuklar için tasarlanmış özel bir çizgi vardır. Tam boyutu, kimse kayıtsız yapılmış figürler hareketli 15 dinozorların.

Birçok eleştirmen Moskova Panda Park ile Ulyanovsk rekreasyon alanında faaliyet kablo sürmek karşılaştırın. Zafer Parkı bulunduğu üzerinde arazi korunan doğal alandır.

Bu Volga yamacın havza üzerinde yer almaktadır, bu benzersiz bir görünüm sunuyor. Park Ulyanovsk ve bölgenin sakinleri için farklı festivaller, kutlamalar, konserler için geleneksel bir yerdir. Yaz aylarında sanatçılar onun aydınlık ve renkli performanslarıyla hem sakinleri ve ziyaretçileri mutlu mesut, açık havada gerçekleştirin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.