TeknolojininElektronik

Kendi elleriyle elektro gitar - yapma

Bir acemi için elektro gitar - bu çok pahalı. Genç bir adamın rüya için neredeyse ulaşılamaz. başlayan gitaristler elektro gitar uygun olur arasına Fakat, kendi elleriyle yaptı. Ve bunun oldukça mümkündür, bir kuruntu değil.

Kendi elleriyle elektro gitar

Aracın ana öğesi - bu beden. özel işletmelerde yapılan Gitar, bu ahşaptan yapılmıştır. Kendi kendine yapılan araçlar için bu seçenek çalışmayacaktır, bu yüzden nasıl bir gitar gövdesi ahşap evde çok zordur yapmak. bu duvar kağıdı tutkalı, kağıt ve talaş gerekir için.

seste vücudun özel bir rol oynamaz gerçeği. Burada en önemli şey - pikap cihazı ve ses efektleri yaratmak için kullanılan bir dijital işlemci. onun üretimi için kil şeklidir. Bu dökülmüş ve yuvanın üretimi için karışım olacaktır. Alt ve duvarlar mümkün olduğunca daha az sertleşme sonra yüzeye getirmek zorunda kalacak kadar pürüzsüz yapmak gerekir. Bütün biçiminin kalıplanmış el (özetlenmektedir - tüm).

Şimdi bir karışım hazırlamak gerekir. o talaş, buhar duvar kağıdı yapıştırmak kutularının iki kova gerekir için. seyreltilmiş duvar kağıdı yapıştırma testere talaşı ile doldurulmuş. Hepiniz iyice karıştırın gerekir. Bu kalıp içine dökülür oldukça kalın bir kütle elde edilmelidir. Bir kütleye sahip Formu bir hafta kurumaya bırakılmalıdır.

Karışım, kuruduktan sonra, çatlaklar kil gövdesinden ayrılmış kontrol etmek gerekir. o çatlaklar ortaya yaparsa, aynı kütleye kapsayacak şekilde olacak ve yine haftada bırakın kurumasını olmalıdır. Her şey kuruduğunda, vücut kullanılarak parlatılmış olmalıdır zımpara kağıdı. Bir sonraki çalışma 10 katmanlara konut Eski gazeteleri yapıştırarak olacak. Bu amaçla aynı duvar kağıdı yapıştırmak için kullanılır. Yine, hafta kurutun. Bundan sonra, bir kez daha kumlu ve boyalı gerekecektir. Bu (çünkü gitar sesini bozan boya solma maddelerin zamanla eski iyi) eski boyayı gerektirir. Bu üretim kasanın son operasyon olacak.

Boynun Üretimi

kendi elleriyle yarattığı elektro gitar, sınıflandırılmalıdır. Bu herhangi ağacın kalın dalını alır yapmak için. Çapı en az 6 cm olmalıdır. Bu uzunlamasına testereyle ve iş parçasının düzlemi prostrogat edilmelidir. Boyun gövdeli bağlayan bir keski ve çekiç yapılan baş ve topuk ile. Al , alüminyum tel parçalar halinde kesilmiş ve gelen o perdeleri yaptı. Alüminyum iyi sesi yürütmektedir. Tel boyun yapıştırıcı "An" bağlanmıştır. bir muhafaza girinti ile bağlantı boynu altında, bir keski vücutta yapılır. Akbaba çivi ile kendisine çakılmış.

Akustik bir parçası yapmak

Kolka eski gitar kaldırmak ve boyun tarafta yenmek için daha iyidir. Tırnak yapılmış bir dize Profili. dizeleri gergin olduğunda, çivi sonuna kadar puan gerekiyor. Köprü Köprünün her iki tarafında üç çivi tarafından dövülmüş eski bir cıvatanın, yapılır. İki - hemen altında - aynı yükseklikte ve üçüncü de. Yan mandallarından İki çivi kayarak olmayacaktır. Üçüncü destekleyecektir. Köprü keyfi ayarlanır. Yükseklik çivi dövülmüş dizeleri yüksekliğini ayarlar. cıvata arkasında dizeleri altı çivi çakılır düzeltmek için, onlar kapağı ve biraz kıvrık ısırmaya gerekir. Bu tailpiece edecektir. Yani oynanan elektro gitar, bir cihaz deposunda bir "pick-up" starbucks çağırdı. Ama sen, kendin yapmaya deneyebilirsiniz.

kendi elleriyle yapılan Burada ve hazır elektro gitar,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.