Haber ve ToplumEkonomi

Dünyanın en pahalı ev. Liderler sıralaması Forbes

En pahalı konut Devlet sahipleri astronomik meblağlar tahmin edilmektedir. Sadece milyarderler oluşturmak veya dünyanın en pahalı evini satın alabilmektedir. Bir konak Antilla 1 milyar $ - gayrimenkul gibi çeşitli dereceleri, dünyanın en pahalı evi oluşturan en saygın iş yayınlarından biri - Forbes göre.

dünyanın en pahalı evleri. üç lider

Antilla konak - yüksek katlı bina, Atlantik'te kaybolan efsanevi hayalet ada adını. Bu 27 kat vardır, ama tüm 60 sığabilir, ancak müşteri - Mukesh Ambani, büyük sanayi holding kurucusu ve CEO'su yüksek tavanlı ısrar etti. Ambani talebi üzerine - bir işadamı, kimin servet 21500000000 dolar olarak tahmin edilmektedir, mimarlar yapıları gerektiği düşüncesinin ve devam eden büyümenin önemine dile getirdi. konut kompleksi Mumbai (Hindistan) yer almaktadır.

dünyanın en pahalı evi çeşitli işlevleri gerçekleştirmek için tasarlanmış çok yer, yer eğilimi, ama bu, bir aile evinde çarpıcı Antilla olduğunu. Yüksek katlı bir bina vardır içinde teraslı bahçeler, helikopter pistleri, kolayca 168 otomobile uyan bir fitness merkezi, sinema salonu, bir yeraltı garajı, soğutma odası ve diğer tesisleri Ambani ailesi üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için.

Villa Leopolda'ya bulunan Cote d'Azur, listesinde ikinci sırada yer aldı "dünyanın en pahalı evi." Onun maliyeti - yaklaşık 750 milyon $. Dahili Belçika hükümdar Leopold II, villa bankacı Edmond Safra dul aittir. Plaj, havuz, zeytinliklere, selvi ve yüzme limon ağaçları - genel görünümden gizli az şey. Binanın 11 yatak odası bulunmaktadır bilinmektedir.

Adil Alan Estate - yaklaşık 248 milyon dolar değerinde lüks ev, Hamptons olduğunu - Long Island lüks banliyö mahalle. Sahibi Adil Alan Estate - Amerikan milyarder Ira Rene, gençlere takip etmek mükemmel bir örnektir. Kendi şirketini açmadan önce, Ira Rene long ve özenle Yatırım Şirketi'nin çalıştı. İlk milyar olacak, Atlantik sahil konak üzerine inşa etmeye karar verdiğinde. işadamı denilen devasa boyutu konut kompleksi, ev 3 oturma odaları, 29 yatak odası, sanat koleksiyonu, sera, 3 yüzme havuzu, spor salonu ve 39 banyolu bir dizi için bir odadan oluşmaktadır. yayılan mülkiyet topraklarında bir helikopter pisti ve beş tenis kortu olduğunu. İngiltere ve ABD'nin en lüks evler

dünyanın en pahalı evi - lüks özellikleri olan sahipleri muhteşem bir bedel ödemek. Farklı kıtalarda bu pahalı yapılardır. Böylece, en zengin evlerin listesinde ABD'de evde şu içerir:

  • Ellison Estate - emlak Larri Elissona içinde Japon tarzı (Kaliforniya);
  • Kırık O Çiftlik - çiftlik Stenli Kronke (MT);
  • Çiçeği Estate - Florida'da bulundurma ünlü yatırımcı Ken Griffin;
  • Xanadu 2.0 - konut Microsoft kurucusu Bill Gates.

Kensington Sarayı Bahçeleri - daireler Ukrayna kralı Rinat Akhmetov ve Lindsay ev - - Hint Demir ve Çelik patronu Lakshmi Mittal, Tek Hyde Park Londra gayrimenkul nesne "sokak milyarderler" konulu konak Romana Abramovicha, dünyanın en pahalı evi vardır, İngiliz başkentindeki bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.