TeknolojininCep telefonları

IPhone: program çöker indirin. Sorunun nedenleri ve nasıl çözüleceğini

"EPL" Amerikan şirketi cihazları dünyanın en iyileri arasında yer almasına karşın, genellikle kullanıcıların yazılım iPhone cihazları ile ilgili sorunlar var. Programı indirdikten Başarısızlık yazılımın mümkün olduğunca dolu dolu kullanımını vermeyin bu sorunların biridir. Bu dezavantajı küçük ama can sıkıcı bir sorundur. Yine de, iPhone çöker programı indirmek ne yapmanız gerektiği konusunda soruya çeşitli cevaplar vardır. Aslında bu makalede bu tartışılacaktır. Ama önce, sorunun kökeni olarak her zamanki açarız ve sorunun bu tür verdik öğrenmek edelim.

Genel hükümler

adı "App Store" başlığı altında resmi "ayfonovskogo" mağazanın belli bir uygulamayı yüklemek için bir girişim nedeniyle başarısız oldu iPhone yazılım indir olduğunda sorundur. Böylece, neyimiz var? , Indirme işlemini ve bir programın daha sonraki yüklemesini başlatmak için çalışıyorum, ama denir durdurulur. Adalet benzer hataları, iPad'ler gibi iPhone için değil, aynı zamanda cihazlar için sadece nadir olmadığı unutulmamalıdır.

iPhone 4S programı indir diğer cihazlarda başarısız kaldırmak için izin çeşitli yöntemler vardır. Ve onlardan daha tartışılacaktır.

iPhone: program çöker indirin. sinyalini kontrol

Bir İnternet ağa bağlanma sorunlar varsa ayrıntılı aramalar başarılı olmayabilir. Eğer bir program indirdikten başlamadan önce, bağlantı mevcut olduğundan emin olmak ve kararlıdır. Prensip olarak, sinyal hala mevcut olsa bile, kimlik ile komplikasyonlar olabilir. Bu yönlendirici veya erişim noktası paketi verilerinin değişimi erişimi engelleme, sadece bir bağlantının ötesine cihazı geçmez vardır. Ayrıca veri paylaşımı gerektiren başka bir uygulama kullanılarak internet operasyonuna bağlantısını kontrol edebilirsiniz. Bu örneğin bir tarayıcı olabilir. Sorun bu ise, hata artık bağlantı kararlı sonra görünecektir. Bu karar üzerine o tamamlanacaktır. Hala internet bir sorunun nedeni haline gelmiştir değilse Ama ne yaparsınız?

Ne iPhone eğer uygulamaya güncellenmiyor? programı ve ortadan kaldırılması indirirken Başarısızlık

Bir başka etkili yöntem yüklemeyi yeniden kullanmaktır. Çok çevik kullanıcılar indirirken programları sırasında manipülasyon yeteri kadar önem yoktur. Ve iyi bir nedenle. Bu bazen önemli bir rol oynamaya görülebilir. Bu indirme (programın ikonuna tıklarsanız) sırasında ortaya çıkabilir, komple makine durur. Bu nedenle, bir başka çalıştırmak uygulama nedeniyle tamamen indirilmemesi gerçeğine mümkün olmayacaktır.

Yani, bu yöntem aracılığıyla sorunu çözmek için bir kez program simgesini tıklayın. Böylece, önyükleme işlemini geri gerekiyordu. Bu eylem olmazsa, o zaman yardım sadece yeniden başlatma işleminden elde edilebilir. Bu arada, her zaman bu sorun olup olmadığını söyleyebilir. Eğer öyleyse, işaret "pause" olacaktır. simgesine dokunun, tekrarlar ve kısa bir süre sonra olabilir. süreç etkilidir rağmen, ancak durumdan mutlak bir garanti vermez. Ve sonra diğer seçenekleri denemek zorunda. Örneğin bu gibi.

makineyi yeniden

Tek bir program başarısız sorun yatıyor, o zaman sıradan kullanarak zor değil karar yeniden başlatma iPhone veya aypada. Bu işlemi gerçekleştirmek için, aynı anda iki tuş kombinasyonuna sıkmak gereklidir. Bu kontrol düğmesi cihazın ana ekranına kurulu ve çıkış. Eğer Amerikan şirketinin logosunu gördüğünüzde, düğmeler serbest bırakabilirsiniz. yeniden başlatma işlemi tamamlandığında, siz "App Store" a gidin ve indirme durumunu kontrol edebilir ve sorunun giderilmiş olup olmadığını olabilir.

Ne (önceki adımlarla nominal üzerine) bir yeniden başlatma, yardım etmezsem?

erken bunu biraz yapmak çünkü her şeyden önce, ümit kesmeyin. Beklenmeyen bir yardım uygulaması kurulumunu tamamlamak olabilir. nedense, tam kurulmamıştır, sorun sadece belirli temel dosyaların eksikliği olabilir. Aynı zamanda, bu faktörler engelleme başka yükleme işlemlerini etkileyebilir. Tamamen her zamanki normal modda uygulamayı kuracak kayıt, temizlemek programı silme.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.