GüzellikBakım ürünleri

Krem "Cankurtaran" satın almak ve güneşte güneşlenmek!

Pek çok prigreet bahar güneşi, acele insanlar için soğuk kış promorzshy sıcak olsun ve ultraviyole radyasyonun vücut bölümü için bu kadar gerekli olsun. Ve tatil sezonunun başlaması ile hiç kimse ılık deniz, sıcak kum, sıcak güneşe işlememiş. Ancak, yaz tatili tüm hoş duygu ve hisler olduğunu. Birçok talihsiz vatandaş kurbanı güneş yanığına. yüz ve vücut üzerinde deri kırmızı, ağrılı bakes ardından düzensiz gevreği oblazit olduğunu. Ve bunun yerine istenen bronz veya pürüzsüz çikolata, güzel kabarcıklar ve cilt yaraları sivilceli bir şey olsun bronzluk.

Yaz aylarında toplantının sevinci zehir yok, olmaz böyle bir sorun için, güneş, etkin hale gelmesi kozmetik cilt bakım ürünleri satın almak için başlar başlamaz erken ilkbaharda gereklidir. Bunların geniş açı ve çeşitlidir. koyu noktaların oluşumu, zararlı güneş ışınlarından yüz koruma, aynı zamanda, bir etki gençleştirici This serumu. tavsiye edilir Bu gün kremler açık havada gitmeden önce cilde uygulanacak. Karanlık bir cilt için 10 indeksinden, UF-radyasyondan korunma değişen derecelerde ve en hassas ve çocuk cilt için 50 endeksi ile biten var. Ayrıca, bu kremler yaz sıcağında özellikle önemlidir nem etkisine sahiptir.

koruyucu ve tozun bir ölçüde işlev. Onun kişi yanmaması için, kabuk kaplayan deri ince bir tabaka gibi, tahriş ve sivilce görünür önlenmesi, deri matları fazla yağı emer.

Ve tabii ki, ilkbahar-yaz sezonunda özellikle ilgili krem "Kurtarıcı" alır. öğle saatlerinden itibaren 16.00'ya kadar - Özellikle en kritik saatlerinde, açık hem çocuklarda hem yetişkinlerde güneşlenmek isteyen herkes tarafından ihtiyaç

yanıklardan Krem - Geniş uygulama için gelir. Onun görevi - hızlı inflamasyonu azaltmak yatıştırmaya ağrısı, bir kabarcık oluşturmaya değil ve sonra yara, hasarlı dokuların yenilenmesini hızlandırmak için nasıl. Ve sağlık koruyucu fonksiyonu böyle bir güneşe sadece ilgili olarak gerçekleştirir hazırlık değil, aynı zamanda ev yanıkları genellikle.

Krem "Cankurtaran" doğal malzemelerden yapılır. Bu, her şeyden önce, uzun mükemmel bir antiseptik olarak kabul edilmiştir karakafes, papatya, nergis, ekstraktları. Onlar kaşıntı yatıştırmak, onun enfeksiyon, ağrı kesici önlemek, etkilenen alanı Fester'ın vermeyin.

tıbbi ve kozmetik ürünlerinin temel bileşenleri su ve lipid dengesini koruyarak cildin yenilenme, yenilenme ve yeni hücrelerin büyümesi sorumludur yanlısı vitaminler, cilt nemlendirici vardır.

Cilt zaten dikkatlice fiske edilmelidir yanmış krem "Kurtarma" olduğunu kanıtlamıştır ise bolca ovmak veya etkilenen bölgede sürücü. her 15-20 dakikada yeterince sık yap.

Bu fonların yönlülüğü krem "Kurtarıcı" aşırı bronzlaşmayı önlemek için dışarı çıkmadan önce derilerine edilebileceğini aslında hala. E. Ayrıca, bir önlemdir.

Ve son olarak, ürün gerçekten kurtaran "Krem" Lifeguard", denir çünkü vadesi geldiğinde soğuk ya da rüzgar, çürükler, yatak yaraları maruz kalma pişik, çatlak ve deri tahrişi.

cilt koruma için merhem, uygulamak güneş yağı. Onların sayesinde tan bedene güzel altın rengi veren ciltte eşit düşer. deri, kırmızı değil, kurutulmuş değil o yumuşacık ve kadifemsi olur. Böyle kozmetik preparatlar yeterli su geçirmez - Vücudun fırçalama, güvenle deniz veya tatlı su kalabilirler, cilt korumasız bırakılacaktır. şeyleri kolayca leke olmayan, geleneksel deterjanlar ile vücuttan 12 ila 24 saat, "İş" benzeri ürünler yağlı bir tortu bırakır. Onları kullanma - en önemlisi en uygun ve rahat ve çok yararlı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.