ÇirkinlikIç mimari

Salon iç avize. Modern bir iç Avizeler

Yanlış seçim veya yanlış vurgular hatta en sofistike tasarımları bozabilir. Odanın dekorasyonu, her şey önemlidir. Ama özel dikkat dünyaya verilmelidir. Daha sonra makalesinde modern bir iç avizeler gibi görünebilir, analiz edin.

genel bakış

Tasarım alanının tarzı ile uyum sağlamak için çok önemlidir. Özel önem iç avize edilmelidir. Onun tarzı oda genel tasarımı ile uyumlu olması gerekir. Doğru renk, şekil, boyut tahmin etmek önemlidir. Pek ahenkli irade, örneğin, "yüksek teknoloji" -lyustra Barok iç benziyor. Bir aydınlatma armatürü satın alarak, bir dizi faktör dikkate alınması gerekir.

tarzında oda

büyük miktarda barındıran Tasarım seçenekleri. Oda eğilimleri zamanla sadece kaybetmedi antik tarzda dekore değil, popülerlik kazanıyor edilebilir. Oldukça yaygın ve modern tasarımlar olduğunu. Belli bir hafiflik, ipoteksiz aşırı lüks ve hantal mobilya ile ayırt edilir. Eğer bir avize seçmeden önce, oda memnun olduğu stili hakkında daha fazla bilmeli. herhangi net bir yön tespit edilse de bu vurgu aydınlatma tam olarak alınacaktır varsayılmıştır Değilse, mükemmel bir çözüm Art Nouveau veya Fusion tarzında avize olacaktır. Bu modeller orijinal performans özelliği. Bu tasarımcıların hayal gücünü uçan görülebilir. Yani, antika yapılmış süs eşyaları ile dekore bronz, pirinç veya bakır çerçeve, lamba, büyük avize bakacağız.

klasik tasarım

onun mükemmel kristal avize için. Klasik bir tarzı iç ferah odada yapılan, bu büyük bakacağız. Bu konu, odanın lüks vurgulamak bitmiş bir görünüm verecektir. Ancak, her zaman uygun olmayabilir unutmayın iç kristal avize. Çok hedef tesislerinde bağlıdır. Örneğin, büyük bu avizeler vardır bakmak salonun iç. Ama çocuklarda, örneğin, o kadar uyumlu bir tasarıma uyarlar olmayacaktır. Yığılmış kristal yapısı düşük alanlarda çok iyi bir görünüm değil. Hepsi dikkat üzerindeki boşluk ve anahtarın bir çok kaplar. Belirli bir durumda mükemmel verimleri küçük olacaktır tavan avize. Kompakt iç mekan modeli, sıkıca levha için bastırdı ve dizileri alanındaki asılı değil kullanmak daha iyidir. Bina sahipleri hacimsel aydınlatma ekipmanı tercih ederseniz, onlar için boşluk yeterli olacaktır. Sadece onlar gerçekten gözü memnun edecek bu durumda, zarif tadı kusursuz ana vurgulamak.

Modern bir iç Avizeler

rutin ve rutin yorgun genç nesil, alışılmadık, özgünlük için çaba göstermektedir. Yani, modern dairelerde genellikle tekstil, akrilik, deri ve çeşitli orijinal elemanların avangart tarzda yapılmış avize görüldü. Fantezi tasarımcıları burada sınırları yoktur. Bu durumda iç avize, en cüretkar fikirlerin düzenlemesidir. Cihaz renk ve şekillerde çeşitli gerçekleştirir. Aynı zamanda bu kadar çok ışık yayarlar olamaz. Burada, ana vurgu tasarım üzerindedir. Yani genellikle ek bina aplikler ve yer lambaları varlığında.

dinlenme odası

Son yıllarda çok popüler bir monokrom alanı haline gelmiştir. Bu tarz olarak, birçok imkan gerçekleştirdi. İstisna yok, ve yatak odası. Bu durumda, oda tasarımı gevşeklik ve iyi tat tecellisi türüdür. Bu bağlamda, bir yatak odası iç siyah bir avize artık sıradışı olarak kabul edilir. Oda tasarımı izin veriyorsa parlak gösterişli renklerin kullanımı mümkün olduğunu akılda tutmak gerekir. Bütün fikir yanlış vurgu alanın bozulması.

modern

Bu tarz da en popüler biri olarak kabul edilir. Modern ahenkli bir sakin, rahat kullanılabilirlik, aerodinamik şekiller bulunmaktadır. Bu tarzda Aydınlatma genellikle çok sıradışı malzemelerden yapılmıştır. Tam da bu nedeniyle sık sık avizeler kullanılır , oturma odasının iç yumuşak renklerle yapılan odalarda. Bu nesneler Hafifliği etkisi alanını kazık dışlama oluşturun. Made in Art Nouveau tarzında, bir avize ofisinin iç odanın bir gerçek vurgulamak olabilir.

Yüksek teknoloji ürünü

oturma odası stüdyo daireler iç avize bu tarzda oluşturulan Orijinal bakış. Bu ışıklar çok özgün bir performansa sahip. Tipik olarak, bir soyut geometrik şekiller olarak sunulmaktadır. çeşitli malzemeler bunların imalatında kullanılır. En popüler ahşap, plastik, kağıt, krom kaplı metal, cam vardır. Başlangıçta farklı malzemelerin kombinasyonu görünüyor. Kare, yuvarlak, dikdörtgen, yanlış polyhedron: Uzman mağazalar çeşitli şekillerde avizeler oldukça geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu tür eşyalar dekoratif unsurlar olarak daha uzun hareket vardır.

mutfak iç Avizeler

Bu durumda, aydınlatma cihazı çok sahibinin zevkine değil, odanın tarzına uygun olarak çok alabilirsiniz. Bunu "yeniden yükle" korkmama rağmen çiçek aranjmanları, bal peteği ve diğer şeylerin şeklinde Avizeler mükemmel bir mutfakta birleştirilebilir. doğru yerlerde ve birbirlerinden uzak üniteyi - Burada basit bir kuralı takip etmek gerekir. Örneğin, bir masa üzerinde diğer (veya daha fazla) bir avize asmak - bar. Sen değiştirilebilir tonları ile bir model satın alabilirsiniz. Bu durumda, ruh maç için en avizeler tasarımını değiştirebilir.

renk

Bir ölçek seçimi ilk sahibinin tercihlerine bağlı olacaktır. Hesaba iç mekan genel rengini almak da önemlidir. Kural olarak, avizeler en önemli ikinci renk seçildi. tasarım yeşil parlak sıçraması ve aydınlatıcı cihazı ile pastel renklerle yapılırsa Örneğin, yeşil olmalıdır. Yani avize hafif arka plan genel tahsis edilecektir. Genellikle ev sahipleri gösterişli ve parlak, zarif renkler ve kaplama tercih. Bu durumda, mükemmel avize ışığı narin renk veya şeffaf. Sözgelimi, bir bir ürün olabilir klasik tarzda. Bir kural olarak, cam, kristal, şeffaf plastikten yapılır.

Bazı pratik öneriler

Bir avize sadece dikkate iç tarzı almayan seçin. Aynı derecede önemli odanın amacı budur. En büyük zorluk çocuk odasında avizeler seçimi olarak kabul edilir. İlk adım, hipoalerjenik güvenli bir malzemeden yapılmış bir ürün, elde etmektir. Bundan başka, cihazın, mekanik strese karşı dayanıklı olmalıdır. Onu kırılgan cam parçaları olmamalı için çocukları, ona dokunmadım ki Avize, çok uzun olmamalıdır. aydınlatma seçerken fikstürler odanın boyutunu dikkate almak gerekir. Aynı derecede önemli tavan yüksekliğidir. üst üste doğrudan bitişik olarak yerleştirilebilir, düşük kurum içi uygun bir ürün için. Bu durumda, pek çok tasarımcı artık bu modellerde kesin odaklanmaya çalışıyoruz unutulmamalıdır. Bu bağlamda, mağazalarda böyle avizeler oldukça geniş bir alanda sunulmaktadır. Küçük bir odada uzun aydınlatma oda görsel daha az yapacaktır. izlenim tavan "basar" diye oluşturulacaktır. Bunu önlemek için, bu odanın büyüklüğüne ve aydınlatma cihazına açısından değerlendirilmelidir.

ışık yoğunluğu

Hedef tesislerinde bağlı bir avize seçerken oldukça önemli bir göstergedir. Örneğin, bir masa lambasını neredeyse kalıcı olarak ofis için, size buzlu cam ile cihazı satın alabilirsiniz. Ama oturma odasında ışık çok olmalıdır. Şeffaf veya ayna malzemelerinin ilgili bir model olacaktır. Onlar yansıtır ve oda boyunca ışık dağıtmak için iyi olacaktır. Ancak, kendi ölçüsü olmalıdır. Biz parlak ışık bolluğu hızlı adamı yorucu olduğunu unutmamalıdır. Bu loş ışıkta oppressively hareket edebilir. Radyasyon ışık duvar dekorasyonu yoğunluğunu artırır. Ama karanlık yerlerde parlak aydınlatma olmalıdır.

yerleştirme

Büyük bir avize asmak önce, kompozisyon merkez tanımlamak gerekir. Hep odanın ortasında denk olmadığını belirtmek gerekir. Bu durumda, genellikle daha iyi mantık dinlemek için. Örneğin, bazı durumlarda kahve veya yemek masası üzerinde bir avize asmak için daha iyidir. Bu yerlerde, fikstür yeri en mantıklı ve alakalı olacaktır. Bu durumda, tablonun üzerindeki avize birine zarar olası değildir. aydınlatma düzenleme birçok nüanslar vardır. Örneğin, profesyonel tasarımcılar genellikle iki özdeş avizeler iç kısmında hiçbir zaman kullanılmaz. Aynı tarzda malları almak ama farklı bir yürütme o kadar kolay değildir, ancak sonuç buna değer olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.