ÇirkinlikTamirat

Iç duvar fişi

İç dekorasyon için malzemelerin günümüzde aralığı bunlardan herhangi birine odaklanmak zorlaşacak şekilde zengindir. Uygun bir seçim yapmak için, avantaj ve tüm seçeneklerin dezavantajlarını belirlemek gerekir. duvar fişi - bitirme malzemelerinin piyasaya yeni.

mayınlı mantar gibi

mantar başlıca avantajlarından biri - yüksek çevre dostu. materyal, böyle Tunus, Fas, Portekiz gibi ülkelerde bulunan mantar meşesi, tamamen doğal üzeredir. Doğanın Ateşli savunucuları hoş gelecek ürünler boşlukları için hammadde ağaçlar için zararsız bir yol üretilen gerçeğiyle şaşıracaksınız: Onlarla her 9 yıl elle gövdeyi örtmek kabuğu kaldırmak için, o zaman geri, yaşam süreçlerinin ağaç ihlal edilmez. sağlam, hafif ve kendine özgü elastikiyet ve duvar mantar gibi bu şaşırtıcı özellikler doğal kaynaklı olması borçludur.

iç Rolü

Duvarları tamamen veya kısmen mantar, farklı dikkate değer özgünlük dolu İç odalar. Bu yadsınamaz böyle görüntülerin teklik ve güzellik ünlü sanatçıların eserleri ile rekabet edebilecek ahşap veya taş gibi doğal malzemeler. Doğal yatıştırıcı renkler mantar duvar karoları çeşitli ile bitmiş iç mekanlarda herhangi bir tasarım aksanı ve harmanı için bir arka plan olabilir. şömine yanan bir ateş gibi, enchant, duvarların göze çarpmayan renkleri yatıştırarak üzerinde olacak o zaman sakinlerine Gaze ve zarif bir çizim hangi tuhaf çatlaklar ve çizgiler oynadı.

Birçok tüp içini basitleştirmek mümkün olduğuna inanıyoruz, ama değil. Uygun bir dizayn sayesinde ilişkilendirilecek Akdeniz tarzında, hem de antik patinalıdır getirmek - bu yapı malzemesi 16. yüzyılda kullanılmaya ve zaman onun testi uzun geçti başladı aslında. Standart dışı seçeneklerin Hayranları Eğer çok renkli panelleri oluşturabilir hangi mozaikler şeklinde mantar dikkat edilmelidir.

Alerjisi olanlar için en iyi seçenek

O zorlaşır alerji belirtileri gösteren ve nefes alıp almadığını, odanın özgünlüğü ve güzelliği değerlendirmek zordur. Böyle sıkıntılar, uyduda bir parçasıdır bile, duvarlar için mantar kullanarak unutabilirsiniz. Bu astım ve alerjik reaksiyonlar muzdarip insanlar için gerçek bir nimet olduğunu. Plakalar temel duvar mumu ile kaplanmış ya da sadece zımparalanır toz mantar, sıkıştırılır. Herhangi koku, aynı zamanda kolay kirliliğin giderilmesi amacıyla değil. Duvar fiş toz tutmaz ve çevresindeki kokuları, hatta tütün dumanı absorbe etmez. o tutmaz çünkü bu malzemenin yüksek pratiklik yanında farklıdır statik elektrik ve yanma tabi değildir.

Tasarruf ısı ve ses yalıtımı

Duvar fiş dairede oda iç dekorasyon için çok önemlidir mükemmel akustik özelliklere sahiptir. Artan yalıtımı özel bir yapıya tarafından sağlanan ses absorbe eder. Malzeme genellikle kayıt stüdyolarında bulunduğunu belirtmek gerekir, ancak birimleri biliyor. Mantar, aynı doğal malzeme içinde olmak, ahşap gibi iyi ısı korur. duvarlar ısıtılmamış odalar tamamlanırken, örneğin balkonlar için, sıcaklık kışın ise dışarıda 8'den derece yüksektir.

malzeme tipleri

mantar paneller, kağıt destek ve rulo ile duvar kağıdı: kapsama üç tipi vardır. Bunlardan ilki tersine, diğerlerinden daha kötü ısıyı tutma en yüksek ses ve ısı yalıtımı, duvar kağıdı vardır ve. Sadece her şeydir ve dayanıklılık: üreticileri, paneller ve rulolar tarafından belirtildiği gibi duvar kağıdı garanti 10 yıl iken, giymek kesinlikle tabi değildir.

Duvar fiş herhangi bir odada kullanılabilir. Farklı kokular, yağ ve is - Banyoda, o mutfak nem korkmuyordu, vb. Bu kaplama yapmak yapabiliyor banyo iç olağan fayans ve fayans çok rahatsız çünkü, çeşitli. Bu duvarların üzerinde kalıp oluşturulur ve bunlar yoğunlaşma kırmak yoktur. hipoalerjenik özellikleri Mantar sayesinde yatak odası ve çocuk odalarında kullanılabilir.

Akılda kalıcı sesleri çığlık hiçbir özel efektler, net grafikler - sayısız avantajlara rağmen, belki birisi bir görünüme tatmak zorunda değildir. parlak çözümler Destekleyenler doğal kahverengi skalasıyla fişi uymaz. Fakat bazı tasarım kararları, sadece parçalar için kullanılabilir olduğunu hatırlamakta yarar var. onun kısıtlama, doğallık ve sıcaklık için bir fiş seçin. Bunu kullanırken, bitirmek kalitesi iç yıllarca sürecek ve her zaman göz memnun edecektir şüphe edilemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.