ÇirkinlikTamirat

Elleriyle işaretçileri hakkında duvarların sıvası

olursa olsun hiçbir inşaat çalışmaları ne kadar doğru çeşitli bina ve yapıların inşasında sırasında, geometrik uyumsuzluğu bakımından küçük kusurlar her zaman vardır. En yaygın kusurları - duvar veya köşe düzensiz eğriliği. Bunlar sıvı karışımlarının uygulanması ile gizleyebilir.

seviye sıva ayarlandığı vasıtasıyla, demiryolu kurallarını - düzgün sıvalı duvarları için, sen işaretleri yüklemeniz gerekir. Yani işaretçileri sıva ayarı sonuna tamamen pürüzsüz duvar almak için bir fırsat verir. Alçı duvar fenerleri - doğruladıktan çoğu zaman pratik yollarından biridir neredeyse% 100 garanti edilen sıva yüzeyinin kalitesi ya düzgünlüğü. Yapım modern teknoloji sayesinde sürekli olarak geliştirilmektedir ve giderek daha popüler hale gelmektedir.

geçmeden önce duvarların sıvanması, sen inşaat ve tesisat işlerinin yürütülmesi sırasında oluşan düzensizlikler veya inşaat toz onu tasfiye, düzgün bir yüzey hazırlamak gerekir.

işaretçileri hakkında duvarların Sıva zorunlu yüzey astar gerektirir. Ana amacı - duvarlar ve sıva yüzeye iyi yapışma temin duvarlarının istenilen pürüzlülüğü elde edildi. Beton duvarlar ile uğraşırken, sıradan bir kullanabilirsiniz akrilik astar, ancak bu durumda en iyi şey uygun betonkontakt olduğunu.

Bu yükleme izler feneri sıva. Geleneksel teknolojiler göre metal işaretleri kullanılmaktadır. Tipik haliyle, uzunluğu yaklaşık 3 metre, 1 cm ila 6 mm arasında bir genişlik. Bir yer kapalı diğer yüzeylere göre en uygun geometrik parametreler olduğu işaretler duvarın montajı için bir referans, bir pencere açıklığı olarak işlev görür.

Kurulum sıva fenerleri iki yöntemlerle gerçekleştirilebilir:

  • kordonu aracılığıyla;
  • Lazer sayesinde.

İlk durumda, yükleme sırasında hatta küçük bir hata bitirme görevi gerçekleştirmesi için sorunlara neden olabilir. Eğer bir lazer kullanmak ise işaretçileri hakkında sıva duvarlar ufak zorlanmadan gerçekleşecek.

aşağıdaki gibi işaretçileri teknolojisinin standart yüklemesidir. terazisi dikey yüksekliği duvara çizilir. Bundan başka hazırlanan harç. Bu olabilir çimento-kum bileşimi Alçı bazlı ve yapısı.

işaret yüklemek için gerekir:

  • Tipik olarak yaklaşık 2 ila 2.5 metre uzunluğunda;
  • seviye;
  • Metal profiller;
  • kordon.

Dikey duvarın seviyesi seti eğriliğini kullanma. Bundan başka, bir bıçak ya da geleneksel bir sıva mala ile, işaretli çizgi boyunca duvara Daha sonra bu metal feneri uygulanır slaytlar ve seviye duvarına bastırılır. Sürgünün 20 ila 25 cm, küçük bir mesafe koydu. Bir tabaka Not alçı karışımının en az iki santimetre olmalıdır.

fazla zorlanmadan geçti işaretçileri hakkında alçı duvarlar için, çekül koyarak, vidaları ayarlanabilir. İlk vida üst ve ardından alt vidalanır. Onun için bir yer onu bırakarak ağırlık bulunacak. Kural vidanın üst ulaşamazsa, uzatma aralannda vida.

Gerekirse, ara işaretçileri kablosunu alıp Zaten maruz boyunca çekin metal profiller , yatay. Eğer 2.5 metre uzunluğunda bir kural kullanırsanız, mesafe yaklaşık 2 metre olmalıdır.

onlar ancak kabloya dokunmayın, böylece bu arada da vidaları ayarlayın. Böylece, hem yatay hem de dikey olarak duvarın mükemmel pürüzsüz bir yüzeye sahip olacaksınız.

Artık profiller arasındaki duvarlar sıva hazırız. kalın bir tabaka birkaç aşamada uygulanması gerektiğini unutmayın. duvar yüzeyini hizalama Kural tarafından gerçekleştirilir. Büyük ölçüde yüklü metal işaretleri üzerine olmamalıdır.

oda nem ve kötü hava sirkülasyonu yüksek seviyeleri için, çıkarılmalıdır alçı karışımı işaretleri sertleşmesinden sonra, pas ve duvar kağıdı ve dolgu maddesi yağma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.