Sanat ve EğlenceFilmler

İyi mini dizi Rus ve yabancı (derecelendirme)

Uzun koşu pembe dizi çağı uzun unutulmaya pençesine düştü. Bugünün sineması serisi bir tür projelerle bazen yaygın olduğunu ederken, büyük bir ilgi ile seyirci daha sıkıştırılmış segmentinde uzun bir hikayenin, resimler tercih vermek. iç ve dış film endüstrisinin en iyi mini dizi dikkat etmelidir anlamaya çalışalım. Yani, biz puan inceliyorlar.

Yasaya göre, bumerang

Bu projelerden biri de haklı olarak "Benimle nefes al." olarak kabul edilir Kısa bir süre o fanlar çok toplandı. Birçok izleyici ana karakterlerin tarihinin kendi hayatını yansıyan olduğunu gözlemlemekteyiz. Şaşmamalı, arsa inanılmaz basit ve inanılmaz bükülmüş olduğu için! Kısacası, tüm türler göre, "Breathe Me" - gerçekten iyi mini dizisidir.

Melodram evli bir çiftin hikayesini anlatıyor. Lana kocası güzellik, sarışın beri değişti ve boşanma davası açtı öğrenir. Bir kadın büyüleyici fotoğrafçı-sinemacı Peter karşılamaktadır. Ne yazık ki, kocası Carina, zaten yorgun İgor, metresi da Peter büyüsüne düşer. Eşi ona Arasında ve zarar sağa birlikte olmak için gerçek bir savaş ısıtıyor sevgili. Ama bir diğeri için başka oyun ise - tüm hayatın anlamı.

kategorisinde yakalandı "En iyi Rus mini dizisi" film "Benimle Breathe," hayranlarına uzun zamandır beklenen devam filmi ekledi. İkinci bölüm yeni deneme ... Natalia Antonova oynadığı filmde Oyuncular olmalıdır aynı karakterlerin, kaderi sunar Natalia Anton Makarska RUDS.

modernitenin Seks sembolü

Ülkemizde bir Brad Pitt var! Tabii ki, güzellik standartları farklı olabilir, ancak bu aktör uzun bu statüsünü kazandı olması, bu şaşırtıcı değildir. Anton Makarskii - Yıllardır filmlerde en popüler Rus oyunculardan biri. Özellikle dikkat o mükemmel bir duygu TV dizisini verir. Onun kahramanları - Güçlü erkekler, aramızda iyi insanlar hala kalmasını söyleyerek.

2014 yılında bir kez en iyi mini dizi (Rusça) sıralandığında onun yeni eserlerini yayınladı. "Yol Ev" in askerlerini korumak için mümkün olan her şeyi yapar Makarskii yüklenici profesyonel oynar. O, değil, askeri bir ortama alışık olduğu ne yapacağını günlük yaşamda. Babasını Umut verici bir özel hayatı düzenlemek için, Matthew bir gelin aramaya başlar ... Filmde ana kadın karakter Lyanka Gryu barındırıyor.

"Sevgi ve Güvercinler" Yeni sürüm

Komedi hikayesi "Tatil romantizm" tam adını yansıtır. Bir flört uzun ilişkiye girmek istemiyorum olanlar ve hayaller, ne yapacağını ayrıntılı olarak anlatır. Ama, sık sık olur, her şey üç aşamada düşürülür. Bunlar şunlardır: aşinalık, heyecan, ayrılık. samimiyet kurmak asla yanlış bir anlamda itibaren. Ama kahramanları kanıtlamak gerçek aşk hiç beklemediğiniz yerlerde bulunabilir ... iyi Rus doldurulan mini serisi 4-seri komik ve dramatik öyküsü. Onun prömiyeri Haziran 2015 yılında gerçekleşti. Genç Rus yıldızı Oyuncular.

acılarla Aşk

çoğu ev konforu hayal görkemi. Çünkü yıllardır ben aile yuva yarattı. haksız ağrıya neden hafife herşeyi almaya yakın - Ama sonra fark ettim. kadın ne zaman kocasını terk, kızını desteklemek için umduğu, ama o kendi sorunları için onu suçladı, ve en iyi arkadaşı bir haindi. Glory kaderi yeni bir erkek var. o ona yeni bir hayat gösterebilmek için, ya da masallara sadece olur mı? .. Bu sorunun cevabı kategorisine dahil, "Benim Yeni Yaşam" boyama çalışacağız "en iyi mini dizi."

eril değerler

Hayat Artema Vasileva katlanmış kaliteli bir aksiyon filmi daha kötü değildir. Kimyager, o yeni aşı geliştirdi, ancak ileride ona bilinmeyen birisi: Bir laboratuar eksik oğlu tehlikede olduğu, yanmış tüm malzemeleri imha etti. farkında olmadan, sadece şüpheliyi hesaplanması, o düşman kazandırır. Birisi kategorisine isnat edilebilir cezai melodram 2014 "Ölü Kalp" de ... Yukarıda orada duruyor algılarsa ile Ve zaten "en iyi mini dizi Rusça," Mikhail Evlanov doğru aile kurtuluşu için mücadele kahramanı duyguları iletmek ve bilimsel keşifler.

Diğerlerine gülüyor, bir alay edebilmek

kendisi ve bir başka kişiye gülmek isteyenler için, bu resim ilginç olacak. eğitimi almış olan aktör, İgor yönetmenin gereksinimlerini itaat çok nafile. O piyango organizasyon üzerinde kendi firmasını açılır ve o durumda etkin bir rol alır. iyi bir gelir getiren iş ile birleştiğinde Favori şey, bu genç adam ile oldukça memnun. Her şaka bazı gerçeği vardır. Ama her şaka akla gelebilir ... "güven maksimum seviyeye" - "En mini dizi son kez" listesinde isnat edilebilir taze bir tasarım Onun prömiyeri 2015 yaz başında gerçekleşti.

seçim karmaşıklığı

Nasıl sadece yarısı kim olduğunu biliyor musunuz? Nasıl hayatının geri kalanını geçirebilirsiniz kiminle birini bulmak için? Muhtemelen, bu tür birçok soru sormak. Ben bir istisna, ana karakteri oldu. İyi mini serisi (Rusya - menşe ülke) "Seni sonsuza kadar bekleyeceğim." Resmin 2013 listelerine dahil Bu büyükannesi için mezuniyet sonrası taşındı mütevazı kızın öyküsü anlatılıyor. Alain tarımsal işletme bir iş bulur. Onun uzun süredir arkadaşı Tolia her türlü çaba Alena dikkatini kazanıyor, askerden döndü. sadece sevilen biriyle evlenmek - Ama o eski kuralı takip etmek niyetinde. Yakında, köy yerel kontrolün oğlu gelir ve karakterlerin hiç kimse onların kaderleri birbirlerine iç içe nasıl inanılmaz bir şekilde anlamıyor ...

dışarıdan yardım olmaksızın

seyirci çoğu ev yaratmak için Lucy yeteneği gıpta olurdu. Evde hiç bir şey onun gözetiminde olmadan değilmiş. oğlundan anneye - - Tüm beslenen, bakımlı, sevgi değil eksikliği ... O "sadık" kocası zina ve kahraman İskender, her şeyi uygun olması halinde var onu suçlayabilir başlıyor. İlk evlilik mutluluk kırdı değildir, çünkü meşru midir? En iyi mini dizi Rusya atıfta bant "zayıf kadınlar" mutlu olmak için başkalarına dikkat etmek olmadığını anlamaya çalışın.

Batılı modeller

Küçük süresi serisi ülkemizin seyirci sadece tanındı. Mini serisi "sahiptir" Hemen hemen her ülke, ancak palmiye Hollywood'u sürer. en son birkaç yılda çekilen en iyi mini serisi (yurtdışı), ne olduğunu öğrenelim. senin heed ilk 5 en popüler projeleri Tanıtımı.

  1. "Kara Ayna" - Teröristler Başbakan'ın kızı kaçırdı. fidye olarak o bir politikacı eylemi alçaltıcı, canlı uygunsuz yaptığını talep eder.
  2. "Mildred Pierce" - Amerikan ev kadını kocasını terk eder. Kendilerini beslemek için, restoran açar. Mutfak becerileri yakında birinci sınıf şef yapacaktır.
  3. "Belediye" - kahramanı akrabaları yaşayan iller, Londra'dan geldi. O bazı sakinleri ciddi konularda yer almaktadır bilerek bir aile trajedisini araştırmak başlar.
  4. "Genç bir doktorun Notları." dayanarak Bulgakov eserleri, Daniel Radcliffe ( "Harry Potter") ile boyama genç bir ülke doktorun öyküsü anlatılıyor. O hastaların çeşitli buluşacak. Çizgi mini dizi ... O olduğu kahramanı, vizyonları yarattı o yirmi yaş büyük ama.
  5. "Casual boşluk" - İngiltere'de son serilerinden biri. Bu Dzhoan Rouling tarafından roman bir uyarlamasıdır. eylem sosyal hayatın refahı yerli kirli sırları bulunan bir taşra kasabasında, taşındı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.