SağlıkDişçilikte

İyi beyazlatma diş macunu (diş hekimleri ve tüketicilere göre)

Beyaz gülümseme her zaman başarılı ve çekici konak, aynı zamanda onun sağlığı bir göstergesi olan sadece ilişkilendirilmiştir. sadece yıldız bir ayrıcalık - Ama şimdiye kadar, birçok lüks ve kar beyazı gülümseme inanıyoruz. Aslında bu, gerçek güzel değildir ve sağlıklı dişler herkes, ana şey için olabilir - azim ve arzu.

Bu makale dişleri beyazlatmak için en iyisidir diş macunu MTOM sorusunu yanıtlamaya çalışın ve bu kategorinin en parlak temsilcilerinden oluşan bir derecelendirme derlenmiş olacaktır.

İstenilen macun ihtiyacı kullanımı ve seçim ayarlanmasına böylece diş ihmal derecesi farklı olduğunu belirtmek gerekir başlatın. Bu pastaların Sadece iki büyük gruba ayrılabilir.

1. macunlar, nötralize edici yüzey kirlenme (pigmentler).

İyi diş macunu, nazikçe ve sığ dişleri beyazlatma. ağız bakımı günlük ve niteliksel olarak gerçekleştirildiği takdirde, böyle bir diş macunu etkinliği beri, küçük basitçe o çalışmaz ve etkisiz hale getirmek hiçbir şey yoktur. Bu macunlar genellikle nikotin bağımlılığı muzdarip ve dişler üzerinde küçük plaket sahip kişiler için önerilir.

Plak ve tartar oluşumunu engellemek aşındırıcı ve parlatma ajanları gibi bileşenler - macunun bu tip oluşturan temel bileşenler.

2. macunlar, pigment plak nötralize eder.

Onların özellikleri Beyazlatma Diş Macunu iyisi. maksimum oranda aşındırıcı parçacıkların içeriği o plak telaffuz ve diğer kirlilikleri çıkarmak için çok etkili bir araçtır.

Yani, aşağıda ağızda pigmentlerin nötralizasyonu için en etkili ürünlerin listesi olduğunu ve burada seçtiğiniz ve daha iyi özel durumda diş beyazlatır Ne diş macunu kendileri karar verebilirler.

LACALUT Beyaz

aşındırıcı ve kontrollü kesim yüksek konsantrasyonlu Güçlü diş macunu, iyi verim ve karşılık gelen bir bedeli vardır.

İyi Beyazlatma Diş Macunu, yorum çok iltifat ve çok sayıda olduğunu. benzer ürünlere göre daha yüksek aşındırıcı maddelerin varlığı, bu nedenle pigmentli plak telaffuz kişiler için idealdir.

pirofosfatlar ile birleştiğinde ve aşındırıcı macun çift etikili: plak ve diş mevduat çalışan kaldırılmasını. Makarna da hiper hassas dişlerin olan insanlar için uygundur, aynı zamanda emaye mineralizasyonu içindir.

Üretici: Almanya.

Bileşim: titanyum dioksit, pirofosfatlar ve parlatma aşındırıcı.

1357 ppm florin içeriği.

Aşındırıcılar Konsantrasyon: 120 RDA.

Fiyatı: ~ 200 ruble.

BAŞKAN Beyaz Artı

bir ağartma etkisi ile diş hekimleri göre iyi beyazlatma diş macunu. Bu haftada bir kez en fazla kullanılabilir. aşındırıcılar Artan konsantrasyon pigment plak üzerinde değil, aynı zamanda tartar gelen sadece kaydeder.

Ayrıca, kalsiyumun varlığı emaye gerekli mineralleri doyurmak için izin verir. İyi diş macunu, diş beyazlatma, ancak aşındırıcı indeksi (BKİ) en az 80 puan geleneksel macunlar, ile dönüşümlü, bu yüzden kullanımdan önce paketi incelemek için mutlaka alınmalıdır, aksi dişlere zarar ve diş minesini yok etmek için bir riski vardır.

Üretici: İtalya.

Bileşim: silis diatomid parlatma ve aşındırıcı maddeler.

Aşındırıcılar Konsantrasyon: 200 RDA.

Fiyatı: ~ 250 ovun.

REMBRANDT - Antitobacco ve kahve

Eğer gibi kahve, varsa güçlü çay ve günde bir paket sigara içmeye karşı olmadığını, sizin için mükemmel bir seçenek diş iyi beyazlatma, diş macunu olur - Rembrandt. Nedeniyle kompozisyon tsitroksain madde ve dudaklarından karmaşık oyunculuğun, dental plak ve bakteri nötralize iyi bir iş yapıştırın.

Yüksek flor içeriği doygunluk diş minesini sağlanması ve diş ve diş eti hipersensitivite gelişimini önlemek, günlük diş profilaksisi için izin verir.

Üretici: ABD.

Bileşim: alümina, papain, Tsitroksain®, sodyum sitrat ve parlatma aşındırıcı.

1160 ppm florin içeriği.

Fiyatı: ~ 450 ruble.

REMBRANDT artı

Reklam yanı sıra üretici kendisi güvenle macun 5 ton dişler daha beyaz yapmak mümkün olduğunu vaat ediyor. Ana ağartıcı madde, aktif oksijen salan karbamid peroksit vardır.

«REMBRANDT Plus plak ve pigmentlerin genişleme" spec çok olumlu tarafı olduğu saptanmış olan tsitroksain devreye girer. laboratuarlar.

Flüorlu maddeler ve böylece diş aşırı duyarlılık ortaya çıkmasını önlemek, ağız boşluğu ve diş minesinin mineralizasyonu boyunca mükemmel korunma sağlar. Epeyce (ve iyi bilinen) bu dişçiler beyazlatma için bu diş macunu tavsiye ediyoruz.

Üretici: ABD.

Bileşim: karbamid peroksit Tsitroksain®, florofosfat, parlatma ve aşındırıcı maddeler.

1160 ppm florin içeriği.

Aşındırıcılar konsantrasyon: 70 RDA.

Fiyatı: ~ 500 ruble.

SPLAT aşırı Beyaz

Due yıldırım direkt emaye kendisi üre granülleri yapıştırmak kullanarak anlamıyla iki kez verimliliği arttırır.

Sodyum fluorür diş aşırı duyarlılık ve toplam demineralizasyon arındırmaya, ağız boşluğu içinde iyi koruma sağlar.

Üretici Düzenli kullanıldığında beyaz iki ton olarak dişlerin en az bir ay süreyle aşırı Beyaz uyarıyla iddia eder.

Üretici: Rusya.

Bileşim: karbamid peroksit (granül halinde), silikon dioksit, florofosfat, parlatma ve aşındırıcı maddeler.

Flor muhtevası: 500 ppm.

Fiyatı: ~ 200 ruble.

LACALUT Beyaz Onarım

aşındırıcı ve parlatma bileşenlerin varlığı pirofosfatlar diş plağını nötralize kolaylaştırır ile birlikte hemen hemen yapıştırma Satırı herhangi bir pigment ve sodyum fluorür sağlar.

İyi beyazlatma diş macunu, yorum çeşitli ve çoğunlukla olumlu. Kolayca diş minesinin azaltılması ile baş ve diş aşırı duyarlılık görünüm ve önlenmesi ile de rekabet edebilecek özel bileşenlerin varlığı - Bu macunun en önemli özelliklerinden biri.

Üretici: Almanya.

Bileşim: titanyum dioksit, pirofosfatlar, silika, sodyum florid, ve parlatma aşındırıcı.

1360 ppm florin içeriği.

Aşındırıcılar Konsantrasyon: 100 RDA.

Fiyat: ~ 150 ruble.

SPLAT Beyazlatıcı Artı

plak nötralizasyonu ile kombine İyi diş macunu, diş beyazlatma,. içerik dengeli elemanlar ve özel maddelerin pigment macunu yapısı yok sağlar ve pirofosfatlar küçük erimesi ile diş plağı.

hipersensitivite SPLAT bir potasyum tuzu ile mücadele ve emaye mineralizasyonla flor ve flor içeren elemanları içerir.

Üretici: Rusya.

Bileşim: titanyum dioksit, pirofosfat, potasyum, Polidon, sodyum florid, ve parlatma aşındırıcı.

1000 ppm florin içeriği.

Fiyatı: ~ 90 ruble.

SILCA Arktik Beyaz

, Diş macunu Beyazlatma yorum son derece olumludur. aşındırıcı macunun Dengeli konsantrasyonu mükemmel mücadele bakteriyel çiçek verir ve pigmentlerin ortalama değeri kaldırın.

Nedeniyle fosfat macun varlığından iyice erir ve diş plağının ağız boşluğunu temizler. flor içeren maddelerin bulunması iyi önleme diş ve indirgenmiş emaye mineral tuzlar sağlar ve diş eti ve diş hassasiyeti normalleştirmek. SILCA Arktik Beyaz ileri derecede bozulmuş veya yok diş minesinin olan kişiler için tavsiye edilir.

Üretici: Almanya.

Bileşim: titanyum dioksit, pirofosfatlar, silika, sodyum florid, ve parlatma aşındırıcı.

1450 ppm'nin flor içeriği.

85 RDA Aşındırıcı konsantrasyonu.

Fiyatı: ~ 75 ruble.

BAŞKAN Beyaz

Çok birçok kişi soru sormak: "Ne iyi diş macunu var dişleri beyazlatmak için". sizin için en uygun seçeneği hat BAŞKANI bulunabilir, daha fazla marka doğal ürünlerin kullanımını ayırt hep bildirildi.

Makarna artmış etkilemez diş hassasiyeti ve yavaşça dişleri beyazlatır. emaye güçlendirirken flor varlığı profilaktik bir etkiye sahiptir.

Üretici: İtalya.

Bileşim: izlanda yosunu, kristalin silikon, florofosfat, parlatma ve aşındırıcı maddeler.

1350 ppm florin içeriği.

Aşındırıcılar konsantrasyon: 75 RDA.

Fiyatı: ~ 250 ovun.

AOCS PRO - oksijen ağartıcı

Bir ay (üreticiye göre) sonra, karbamid peroksit, aktif terkip maddesi, üç sesleri emaye ile diş çamaşır suyu.

Ama nedeniyle aşındırıcı elementlerin yüksek konsantrasyonlarda eksikliği tamamen plak olası kaldırın. tartar ve diğer pigmentler en ufak şansları olmayacak narin ağartma", - Bu macun kuvvetle« ROCS PRO ile birlikte tavsiye edilir.

Üretici: Rusya.

Bileşim: karbamid peroksit, kalsiyum ve parlatma aşındırıcı.

Flor içeriği: yok.

Fiyatı: ~ 300 ruble.

AOCS - Sansasyonel beyazlatma

İyi diş macunu, diş daha kolay ve hızlı malzeme parlatma için müteakip iş yapma, pigment ve bakteriyolojik plaket hem tahrip karmaşık enzim bromelain, nedeniyle beyazlatma.

Diş minesi katılaştırarak ve tüm ağız boşluğu üzerinde önleyici bir etki uyguladığı saptanmıştır, mineraller kalsiyum ile doyurulur.

Üretici: Rusya.

Bileşim: titanyum dioksit, bromelain, silika, kalsiyum ve parlatma aşındırıcı.

Flor içeriği: yok.

Fiyatı: ~ 220 ruble.

ROCS PRO - Nazik Beyazlatma

Yurtiçi iyi diş macunu iyi Beyazlatma, dişlerin ve ağız boşluğunda bir profilaktik etkisi vardır. Bu pigmentlerin çıkarılması ve güçlendirme emaye ile de baş edebiliyor. Sadece önceki ürün gibi, bromelain plak bozan bir madde vardır.

Nedeniyle kalsiyumun varlığı ağız mineralleri doygunlaştırır. Eğer macun «Rocs bu karşılaştırırsanız - Sansasyonel beyazlatma", daha yumuşak etkisi, bunu çünkü aşındırıcı öğelerinden bazılarını yokluğuna sahip olduğunu belirtebilirsiniz, ancak maddelerin dengesi sayesinde herhangi bir ciddi kontrendikasyonlar yoksa her gün kullanılabilir. Bu profesyonel diş beyazlatma ilk adım çağrılabilir.

Hedef «AOCS PRO göre - tatlı nane ve nane - Hafif beyazlatma" ticari iki çeşidi vardır. Her iki tür fiyat üzerinde para aynı, makarna hakkındadır.

Üretici: Rusya.

Bileşim: bromelain, silika, kalsiyum ve parlatma aşındırıcı.

Flor içeriği: yok.

Fiyatı: ~ 300 ruble.

Blendamed 3D Beyaz

İyi beyazlatma diş macunu nedir? Cevap Eğer diş bakımı ve ağız profilaksisi bir simge çağrılabilir hat Blendamed, verebilir. türlerin ve türleri Çeşitlilik tam olarak her durum için gerekenleri seçmenize olanak tanır.

Markanın aralığı oldukça geniş olmakla birlikte, kompozisyon temelde değişmez. Ana bileşen - pirofosfat. O derhal plak ve yağ erimesi ve birkaç aşındırıcılar bozulmamış minesi tutun. Flor mineralizasyonu ağız boşluğu sağlar ve diş aşırı duyarlılık azaltmaya yardımcı olur.

Üretici: Rusya.

Bileşim: pirofosfatlar, silika, sodyum florid, ve parlatma aşındırıcı.

Flor içeriği: 0,30-0,35%.

Fiyat: ~ 150 ruble.

Colgate - Beyazlatma Kompleksi

Mükemmel beyazlatma diş macunu, yorum çok gurur verici. aşındırıcılar ve parlatma malzemeleri doğru kombinasyonu hızlı pigmentasyon ve plaket ile başa çıkmak için izin verir.

florür ve sodyum varlığı diş minesi mineral ve atmosfer restorasyonu ile birlikte ağız boşluğu profilaktik koruma, ayrıca dişlerin düşük aşırı duyarlılık, katkıda bulunur.

Üretici: Çin.

Kompozisyon: sodyum bikarbonat, titanyum ve silika, sodyum florid, ve parlatma aşındırıcı.

Fiyatı: ~ 90 ruble.

"New Pearl - Beyazlatma"

Bileşen Dengesi Eğer plak ve tartar savaştan etkili bir temiz emaye sağlar. pirofosfat yardım varlığı pigmentleri dağıtmak ve bunların daha oluşumunu engeller.

Çünkü, Hassas dişlere sahip insanlar için - Önlemler "Bleaching yeni Pearl" uygulamalıdır Karmaşık, macun parçası deminerlizasyonunu neden olabilir.

Üretici: Rusya.

Bileşim: titanyum dioksit, pirofosfatlar, silika, ve parlatma aşındırıcı.

Flor içeriği: Bilinmeyen / yoktur.

Fiyatı: ~ 50 ruble.

"New Pearl - Nazik beyazlatma"

Makarna dengeli besin ve flor diş aşırı duyarlılık önlenmesi, bütün ağız boşluğuna profilaktik bir etkiye sahiptir.

kompozisyon ve diğer benzer ürünlerin bu kadar dikkat çekici olmasa da, makarna düşük fiyatlar nedeniyle onun müşteri bulmuştur.

Üretici: Rusya.

Bileşim: silikon dioksit, florür, kalsiyum ve parlatma aşındırıcı.

Flor içeriği:% 0.78.

Fiyatı: ~ 30 ruble.

Özetlersek

Vysheoboznachennyh değerlendirmesi kesinlikle ana soru üzerine karar vermek yardımcı olacaktır: "Ne diş macunu iyidir dişleri beyazlatır?". Tüm ürünlerde Yorumlar doğrudan ilgilenen doktorun sorulabilir. Ama bu yapıştırma için mağazaya çalıştırmadan önce birkaç şey hatırlamakta.

Dişçiler bu kullanmaları tavsiye edilmektedir veya diş macunu aksi ciddi diş taşlarının varlığı basitçe olursa olsun kullanmış olabilir yapıştırın şeyi, istenen etkiyi elde etmek için izin vermez, sadece profesyonel temizlik bir uzman ile istişare sonradır.

Eğer profesyonel temizlik kaçırırsanız, o zaman yani renklerin yayılmasına, riski, düzensiz ağartma, öyle değil ihmal bu tavsiyeyi yapmak.

dişler üzerindeki plak önemsiz, aşındırıcı parçacıkların çok yoğun bir hamur seçmek ama Ağartmada olduğunu hatırlamak mümkün olması durumunda kapsamlı bir yaklaşım gerektirir. dişlerle minesine zarar vermemek için yumuşak meslektaşları ile birleştirmek, her gün güçlü beyazlatma diş macunu kullanmayın.

Ayrıca, aktif madde, karbamid peroksit etkisi dolgu veya kron için geçerli değildir hatırlanmalıdır, bu ağartıcı, örneğin, yer aldığı ön dişler, dişler görülebilir karanlık noktalar olacaktır.

ağartma prosedürü tamamlandıktan sonra, uzmanlar şiddetle yani önleyici tedbirler almak emaye mineraller ve diğer faydalı maddeler karşılamak için önerilir. , Ağartma ve geri emaye de kalsiyum fosfat ve sodyum fluorür ihtiva eden yumuşak bir macun uygun pekiştirmek da 1-2 ay için, sodyum fluorür ağız durulama ilave edilebilir.

Zamansız ve düzensiz ağız bakımı kolayca yalnızca zarar ve çürük daha da gelişmesini neden olabilecek yerine pozitif etkinin makarna seçti sebebi haline gelebilir.

Ve üre peroksit, macunlar, kullanımı dikkatli bir şekilde ve çok dikkatli olmak gerekir unutmayın. ağız boşluğuna uzun süreli maruz kalma ile bir maddenin kimyasal yanma ile mukoza zarar verebilir. Bu tür durumlar sık değildir, ancak diş veya diğer ağrı verici hisler fırçalama sırasında hoş olmayan semptomlar hemen tepki gerekmektedir.

Size sağlık ve kar beyazı bir gülümseme diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.