Entelektüel gelişimiDin

İtiraf ve komünyon - Ortodoks Hıristiyan için Kilisesi'nin önemli ve zorunlu Ayinler

İtiraf ve komünyon - bu çok önemlidir Kilisesi'nin Ayinler Ortodoks Hıristiyanlar katılmaktadır. Bu ayinlere olmadan Tanrı ile bağlanamaz. İnsanın doğası bozuk günahla. Günahlar ruh üzerinde bir yara indirebilmek ve Tanrı'nın huzurunda yaptıklarından tövbe yoksa, kaçınılmaz olarak hasta ve vücut düşer. Bu nedenle, itiraf ve cemaat insan ruhunun ve bedenin doktorlar tarafından çağrılabilir.

Eğer tövbe için gereken tüm mı?

Gerçek Ortodoks Hristiyan tövbe etmeden kendini düşünemiyorum. haset, zina, iftira, kibir, açgözlülük, hırs, açgözlülük, garaz inanç ve diğerleri sözleriyle: Her kişi günahların büyük bir numarası vardır. Pişmanlık duymayan ve gizli günahlar çok tehlikelidir. Onlar bir insanın zihinsel ve duygusal durumunun bozulmasına neden olabilir. Samimi tövbe, tüm insanlar için gerekli olan kırık bir kalp.

Ne gerçekten tövbe anlama geliyor?

Gerçek tövbe günahlarından bir vizyondur. Bir o günahkâr gerçekleştirmek zorundadır. Aynı zamanda, eğer hayatını düzeltip Allah'ın emirlerini uygulamak gereklidir. Bize bizi İtirafları ve verilen Tanrı'ya günahlarından bahsetmek ve kendinizi düzeltin ve tutkuların kurtulmak için yardım isteyebilirsiniz saklamıyorum. Her durumda onun eylemler için bir gerekçe bulmak mümkün değil. aynı zamanda bir günahtır - Ayrıca kötü düşünceler bilmeli. Tanrı başarılı olmayacaktır Tanrı'dan gizlemek ve hiçbir şey bizi görür.

Birçok kişi için, ilk itiraf - bu çok zor bir adımdır. Ama bunu yapmak zorundadır. Sonuçta, sadece Tanrı günah karşı savaşacak gücü verebilir. içtenlikle tövbe yalnızca Rab bizi affederler. ruhun bir acemi sağlıklı ilk işareti denizin kumu gibi sayısız günahlarından bir vizyon vardır.

Komünyonu (sıfat)

Komünyon - Ortodoks inançlı ekmek ve şarap şeklinde Vücut ve Kurtarıcımız Blood aldığı en önemli sacrament. Komünyon lütuf yaşam için insana güç verir. değil - Günah ve cemaat - birlik olmadan itirafı tersine, mümkün, ama her ne kadar birbirinden ayrılmaz. birlik önce İtiraf gereklidir. onun günahları için Tanrı'ya söyler kalbinde pişmanlık ile, içtenlikle Tövbekar, o Bağışlanmaya Lord'un merhamet güvenebilirsiniz. tövbekar ve Tanrı arasındaki gözle görülür mutlakbir verir arabulucu (rahip) vardır. itiraftan sonra, sadık komünyon alırlar.

Kutsal Gizemler kabulü için hazırlıklar

Komünyon öncesi tedavi gerektirir: dikkat ve bağlılık, sadaka, iyi işler, hayatınızı düzeltmek, yayını (en az üç gün), hararetli dua (sabah ve akşam kuralları), uygunsuz ve eğlence izlerken haricinde eğlence, günahla kaçınarak başa dişli. (Akşam) komünyon arifesinde, Kiliseye hizmetinde olmalıdır. Gece yarısından sonra yiyecek ve su almak yasak. birlik önce Sabah okumaya başlamalıdır sabah namazını ve komünyon kurallarını. Ayrıca, Kurtarıcı, Meryem Ana ve Guardian Angel kanunları okumak gerekir. kase için, saf bir zihinle ele alınmalıdır ruhun ve bedenin saflığı.

Düzgün itirafı ve cemaat olan ayinimize, katılım için hazırlanmak için, kilise banklar özel literatürü satın alabilirsiniz. Tövbe kendilerini hazırlamak için en iyi nasıl öncesi Priest danışmanız da mümkündür. Itiraf ve komünyon sonra Allah'ın emirlerini uygulamak için, bir Ortodoks Hıristiyan bir hayat sürebilir olduğunu bilmek önemlidir ve her şeyin boşuna olacaktır. Kendini veya bir rahibi kandırabilirim, ama Tanrı değil yapılacak etmektir. Allah'ın insana verdiği Grace, hayatta yardımcı olacaktır. inanılmaz kolaylık ve huzur Ayinlerde kabulünden sonra ruhunda hissedilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.