Entelektüel gelişimiDin

Pratik sekterler ritüel svalny günah kamçılayamaz musunuz?

Kırbaçlar - hepsinin en gizemli mezhep, Rusya'da bazı popülerlik vardı. Onunla kamu zihin olarak, diğer ahlaksızlıkları mürtedler ile birlikte geleneksel olarak svalny günahı ilişkili. kamçı Bu kavram yanlış olabilir.

Tanrı'nın dünyevi vücut bulma - Tarikatı XVII yüzyılda kökenli, bu oldukça garip dini yönü kurucusu ki o açıkladı belli Danilo Filippovich oldu.

İki ana mezhepler başlıkları vardır - "Mesih" ve "kamçı", onlar kendi yolunu her biri ile uyum halinde olan Daniel öğretilerinin özünü ifade eder: o diğerleri İsa ile rekabet edebilir, Savoafom kendisini aramak gibi olabilir en kısa sürede. Bir eleman eti öldürme amacıyla ibadet kırbaçlama olduğunu.

Belli bir erotik temellerinin gece töreni ayinleri ısrarlı söylentiler var olmasına rağmen, svalny günah çok vakıf Khlysty insanlar onun önemli bir yönü değildir. Aslında bu mezhebin her topluluk gemisi denilen kendi kendine yeterli topluluk, ve bu itiraf değil merkezi bir konum olmasıdır. Çarlık Rusyası ve Sovyetler Birliği gibi makamlar ve kolluk kuvvetleri yeterince dikkat çekmesine rağmen, doğrudan bir kanıt böyle neşeli promiscuity üretilen değildi.

mezhebin liderlik Mesih'e kendi Takipçilerinin eşi "birilerini atayabilir gerçeği muhtemelen doğrudur, fakat novonazvannyh eşlerin evlilik durumu onlar kazanmış eğer hala büyük bir soru, memnun.

En mezhepler Yaşam istisna ve kamçı teşkil etmez, yeterince otoriter düzeni düzenlenmiştir. Ayrıca her nasılsa cinsel arzuları bastırılması genel konseptine uymuyor, oğlancılık olarak bilinen Svalny günah, kastrasyon aksine ayrı bir alanda vurgulanır bu doktrinin en ateşli destekçileri başvurdu. Eski bir kamçı - İlk harem ağaları çoğu.

Diğer herhangi bir yanlış ve sapkın inanç gibi Khlystyism Ortodoks Kilisesi ve Rus devlet tarafından eziyet edildi. Ölüm cezasının referans alınarak - Bazı durumlarda, ceza çok ağır oldu. Svalny günah da olsa, modern politik olarak doğru zamanlarda gerekli olacak yeterli kanıt olmadan, sorumlu tutuluyor. Ancak bugün onu ve yargıç için olmaz - hayır somut delil yoktur.

Bir başka ayırt edici özelliği Khlysty et yemek alkollü içecek, tütün, bir reddedilmesi. vejetaryenizm itirafı ve diğer mutfak fırfırlar reddi ek olarak. Herhangi bir literatür ısrarlı reddi ile tamamlanmaktadır öğünde Zühd, bu bir örnek çok Daniel, onlar hiç gerekli değildir iddia Volga, tüm kullanılabilir kitapları boğmak "Savoaf somutlaşan" dır. Kamçı, çoğunlukla en azından günah svalny bütün medeniyet faydaları alışverişinde olması olası değildir.

Ne olursa olsun, ama bu sapkın doktrin ait çeşitli topluluklar, bugün hala varlığını sürdürmektedir. Orenburg, Samara ve Tambov: Bunlar ülkenin bazı bölgelerinde yanı sıra Kafkasya'da elde edilir. görünüşte hiçbir polis onlara istem olup olmadığının "gemiler" sefahat ve günah svalny bilinmeyen başa bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.