Entelektüel gelişimiMistisizm

İşaretler: Hangi yanan yanaklar ve kulaklar

Antik çağlardan beri, insanlar, hatta zararsız ayrıntıları mistik önem veren sıradan şeyler ve olaylar için bir açıklama bulmaya çalışın. Eh, yanlışlıkla kedi yol çapraz talihsizlik bir işaretidir düşünmek mümkün mü? Rasyonel insanlar sadece, batıl diğerleri gülmek bir kalıntı diyoruz. Ama atalarımız etkinliklerden bazıları dikkatli dikkat yanlış olup olmadıkları? bugün bile şaşmamak hala sıkıca omens iman birçok kişiyi karşılar. Daha da şaşırtıcı bu karakterler gerçek olur olmasıdır.

Aksine işaretler genellikle gerçek gözlemlere dayalı olarak ortaya çıkan, onların ruhanizmini yelledim. Atalarımız sadece sonunda belli olaylara bağlı bariz tesadüf gördük. Yani, zemin Swifts ve kırlangıçlar üzerinde alçaktan uçan değişmez yakın yağmur müjdecisiler. Açıklama - ne mantıklı olduğunu çoğu. sağanak böcekler saklanmak için güvenli yere, daha yakın inerler ve kuşların yiyecek izlemeden önce. Nedenle atalarımız çok gerçek gerçekler inancına dayanan, yargılamak mümkündür.

Buna ek olarak, eski çağlarda bu insanlara değişen dünya hakkında gerekli bilgileri vermek imzalar. Sonra önümüzdeki günlerde ondan hava öğrenmek azılı Hydrometcenter vardı. O sadece onun gözlemlerini güvenebilir. işin garibi, hala sık sık daha doğrusu herhangi meteorolojik tahminler bulurlar, İşaretler,. İşaretler atalarımızın söz ve sevinç ve üzüntü, endişe ve uzun yolculuklar, anksiyete ve zevk verebilir. Birçoğu açıklanması artık bulmak, ancak bazı insanların hafızasında muhafaza yoktur.

İşaretler: yanaklar yakmak ne

Neredeyse her insan o kuvvetle inandığı küçük liste irade vardır sır değil. Ancak, inançlar böylece her çocuk çağırır iyi bilinen vardır. Örneğin, yanan yanaklar ne her sana cevap. atalarımızın için bu kehanet bir tür oldu. Yüz - bu konuda çok önemli bir parçasıdır. Dahası, bunun neresini aniden alevlendi neşeli gelen üzücü farklı açıklamalar verdi.

Bu inanılıyordu kulaklarım çınlıyor güçlü azar bir kişi vardır durumunda. Ama ne yanakları yanan, tam tersine, oldukça farklı açıkladı. Bu, bazı insanlar senin hakkında iyi bir şey, hatta belki de övgü bahsediyoruz anlamına geliyordu. Hoş, değil mi? yanakları yanan şeyin başka bir açıklaması - Hakkınızda sıcaklık ile çok yakın birisi ve sevgili hatırlar.

Bilimin bakış açısından

Söz konusu olay beri - Bu bunun için bilimsel bir açıklama bulmak mümkündür, tamamen fizyolojik bir olaydır. Bilim adamları bir Avustralyalı üniversite kendi soruşturma ve onlar konusunda bir fikir sahibi olacaktır kulakları yanan neyi ve yanakları. Bu deneyler sırasında, bu yanakları ve kulakları sıcaklığını artırarak beynin büyük ölçüde artmış aktivite kanıt başka bir şey değildir bulunmuştur.

Bilim adamları "alev", kafan bir parçası olan varsayım yapabilirsiniz bireylerin bölüm inanıyoruz insan beyninin anda daha aktif hale geldi. Nedeni basit. aktiviteyi düşünerek bizim beyin de artar besler kan akışını arttırır zaman. Ve bu kan akar karotid arter, kulaklarıyla - özellikle bir kişiyle ilgilidir ve. Bu nedenle, yanmaya başlar.

Görüş bilimsel olmayan noktasıyla

yanakları ve kulakları yanan şeyin konuda başka meraklı bir açıklaması var. Bu hak ve işaretler ve birleştiren bilimsel gerçekleri. Bu görünüm izlerseniz, ortak bir deyiş temelde doğru. Bir kişinin kötü sözlerle bizi düşünür, negatif enerji çok yayar. Bu olumsuzluk doğrudan alıcıya gönderilen ve beyin onu yakalar edilir. Sonraki otomatik kapanma sistemi, bilinç bu kötü enerjiyi savaşmak için büyük çaba gösteriyor.

Sonuç olarak, beyin aktivitesi artar ve vücudun kan dolaşımını hızlandırır. İlk bazen Hep birlikte kulakları veya yanak tepki ve karşı. Ve biz her zaman bu kadar bizi suistimal kim bilemez. Sanki insanlara tanıdık ve yanlışlıkla taşımacılığında ayağına bastı ilk köşe olabilir. Yani özür kadar önemli olmasının nedeni olduğunu. O muhatap istiyor ya da değil, ancak otomatik olarak bu özrü kabul ve gelecekte üzerinize olumsuz ihsan mümkün olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.