BilgisayarlarYazılım

Bu ne yapacağını "Skype" çalışmıyor? Neden XP üzerinde "Skype" değil mi?

Bugün soruyu cevaplamak için çalışacağız: "? Ne yapmalıyım" Skype "çalışmıyor" İşte dikkate alınması gereken pek çok nüanslar vardır. Genellikle, bu uygulama hatalarının konusu kullanıcıları tarafından en çok sorulan sorulara neredeyse merkezi sürer. Böylece, duruma göre ne, sizinle uğraşmak deneyin.

Bu nedir?

Soruya cevap önce: Skype "ne yapmalıyım.?" "çalışmıyor" - tüm biz uğraşmak için neler olduğunu bilmelidir. Bu program, modern bir kullanıcı için bu kadar önemli olmayabilir ve biz oturup aracı işe almak için nasıl üzerine kafa kırarım.

"Kullanıcılar" arasında bir iletişim aracı başka bir şey değildir - şey mevcut uygulama olmasıdır. İşte, uygun masaüstünüzü göstermek, hem de ses ve video kullanarak iletişim kurmak, birbirlerine dosya göndermek mümkündür. Aslında, bir çok kullanışlı bir şey. Ancak, onların "kaprislerine" ile. Biz konuyla ilgili düşünmek zorunda kalacak bunlardan çünkü geçerli: "Skype'ı "çalışmıyor" ? ne yapmalıyım" Bize ne nedir anlayalım.

internet yok

Yani, birinci senaryo oldukça sıradan olduğunu. Eğer düşünüyorsanız, "Skype" neden çalışmadığını XP veya başka bir işletim sistemi üzerinde, ilk şey başlamalıdır - Bu İnternet bağlantınızın bir testtir.

Böyle bir durum ortaya açabilirsiniz, öyle değil. Çeşitli nedenler için: ödemeyi unuttum, kaza, istasyonunda ekipmana zarar meydana geldi. Genelde, bir şey olarak. Ama sonuç yine aynıdır - "Skype" çalışmıyor XP ve diğer işletim sistemleri üzerinde. Ne yapmalı?

Burada gerçekten de sadece sabır ve, internette kurulması olacak. erişimin hizmetler için ödeme, modem yeniden yapılandırın , World Wide Web kaza tüm istasyonunda ortadan kalkacaktır kadar bekleyin. En kısa sürede internet stabilize olarak, yine bağlantıyı sürdürmek. Hala çalışmıyor? O zaman bu davranışı için birkaç nedenlerini öğrenelim.

eski versiyon

Ve burada soruya başka oldukça orijinal cevap: Skype "çalışmıyor" "Ne yapmalıyım?". Örneğin, sadece güncelleme uygulamasını geçerli değildir bir durum olabilir.

Son zamanlarda, programın çok eski bir sürüm yaratıcıları destekleyen durdurmak için basitçe. Yani bağlantısını kaybedebilir etmemek için biz, güncelleme yürütmek için zamana ihtiyacı vardır. Dürüstçe, kendi elleriyle durumu düzeltmek zorunda kalacak otomatik "önerileri" noktasını kaçırsaydı.

Yani - onun daha sonraki kuruluma programının son sürümünü indirmek için. Yalnız bu soruyu cevaplamak için yardımcı olacaktır: "? Ben bu durumda ne yapmalıyım" Skype "çalışmıyor" Doğru, o 'ortaya çıkabilecek tüm sorunları bu. Yukarıdaki senaryolar olsa ortak, ama özellikle tehlikeli değildir. Tablet, bilgisayar ve cep telefonundan: Şimdi niçin "Skype" çalışmıyor, diğer seçenekleri keşfetmek için gereklidir.

hiçbir yazışmalar

Ancak, en başka sen bizim sorunumuz bugün olabilen için özellikle tehlikeli sebep değil sizi bulmasını sağlamak ile başlayacak. şey bilgisayar minimum sistem gereksinimleri uygunsuz ya da tablet olduğunda bazen "Skype" çalışmayı durdurur (hatta başlatılmamış) olmasıdır.

Neyse ki, bu olaylar versiyonu son derece nadirdir. Eğer bu senin laptop "Skype" çalışmıyor fark ve sonra ekipman sadece çok "zayıf" olduğunu fark ederse, o zaman önceki sürümleri çalıştırmayı deneyebilirsiniz. oldukça eski olmasa da. "Eski" yükseltme unutmayın desteklenmez. durumunda bir masaüstü bilgisayar sadece uygun olmayan "ayrıntı" yerine - - her şey daha kolaydır ve tüm sorunlar çözülür.

Ancak bu soruyu düşünmeye yapabilirsiniz tüm nedenler şöyledir: "? Ne yapmalıyım" Skype "çalışmıyor" Şimdi sizlerle daha tehlikeli ve şiddetli senaryoları ele alacağız. Eğer işleyebilir tüm - Ancak, bunlar korkmuş olmamalıdır.

Korsan işletim sistemi

en daha sık kullanıcıları kayıyor andan itibaren başlayalım. Eğer bir "Skype" (böylece Windows XP, Vista, 7 ve görünmediyse) sahip olduğunu fark ederseniz, yazılım LİSANSI kontrol etmelidir. Sonuçta, korsan sürümleri, genellikle uygulamaları, oyun ve yazılım epeyce problemlerdir neden olur.

"Eğri" montaj, hatalı montaj, işletim sistemiyle çalışan sürecinde başarısızlıkları - Tüm bu, tabii ki, bilgisayarın işleyişini etkiler. Yani birçok uygulama kontrolümüz çıkmak başlıyor nedeni budur. çeşitli yollarla bu pozisyondan çıkın.

İlk seçenek - bu yeniden yüklemektir "Skype'ın." Ve o kadar uzun uygulama çalışmıyor olarak yapmak gereklidir. Açıkçası, bunun olacağının garantisi yoktur. , Windows yeniden yükleme lisanslı sürümüne - Yani ikinci yönteme başvurmak daha iyidir. Eğer yoksa, çok kaliteli ayarlamak için deneyebilirsiniz "korsanlar". Ama çok zor alır. Ve biz sorunların diğer kaynaklara seninle.

çatışma uygulamaları

Örneğin, her kullanıcı karşılaşacak ve diğer durum olabilir. Örneğin, ne zaman bilgisayarda farklı programlar bir sürü bulundu, ancak yine de aynı anda çalışır. Bu durumda, sorunun cevabı: Skype "çalışmıyor" "Ne yapmalıyım.?" - Böyle bir şey olabilir: "işletim sisteminde organize olun uygulamaların bir çatışma vardı.".

Farklı araçlar aynı zamanda yüzlerce için kullanılıyorsa Nitekim, Windows XP üzerinde "başarısız" ve "Skype" çalışmaya reddetme başladı şaşırtıcı değildir. Aynı anda pek çok uygulamaları kullanımını feragat etmek zorunda kalacak. Biz insanlarla bir bağlantı sağlar ve kullanıcılar ile iletişimi kolaylaştırmak için hizmet gerçeğine özellikle dikkat edin. Biraz "unload" sahip olduktan sonra CPU, bir kural olarak, sorun körfez kendisi olmalıdır. Ama ne olmadı olur? Tüm nedenler "Skype" dinlemek olamaz mı? Elbette değil. Hala olayların en az iki versiyonu bulunmaktadır. Bunlardan biri kolayca ortadan kaldırılabilir, ancak diğer bir sürü sorun getirmek için emin olduğunu. en çabuk onlara bakalım.

güncelleştirme

Eh, en derhal üzgün etmeyelim. olayların basit ve en güvenli sürümleri ile sizinle başlayalım. Çok fazla kullanıcı yükseltme Bilgisayarınız ve diğer cihazlar üzerinde "Skype'ı" çalışmıyor sonra bildirmiştir.

Bu son "güncelleme" olup günümüzün uygulamaları çalışmak arızaları, arıza ve ret nedenini olabilir. Bu durumda neden Açıkçası, bilinmemektedir. Eğer güncelleme "Skype" sonra işe yaramazsa Ancak, bizzat prosedürünü yürütmek için gereklidir. kaldırmak ve yeni - - Bu, resmi sitesinden, eski en yeni sürümü indirin ve yüklenir. Bunu yaptığınızda, sorunu hemen gitmek ve sizi rahatsız etmez gerekir. Ancak, eğer bu tür olayların en tehlikeli nedeni ile karşı karşıya değildir.

virüsler

aniden Windows XP üzerinde "Skype" çalışma durduruldu yalnızca ortaya çıkabileceği en kötü şey, - bilgisayarınızdaki virüslerin varlığı ve spam. Bu çıkarmak oldukça zordur başarısızlıkları ve arızalar, çoğunluğu olduğu bu nedenle içindir.

Ne yapmalı? Sadece bilgisayarınızdaki virüslerin kurtulmak. Antivirüs tarama sistemi, artık tedavi edilebilir olanları silin tüm kötü amaçlı dosyaları iyileştirmek için. Ayrıca şüpheli programları ve çeşitli vzloschikov kullanımını terk etmek değer. Eğer bilgisayar enfeksiyonu olan bitirdikten sonra, "Skype" çalışmaya başlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.