Spor ve SağlıkEkipman

İnme zafer - Rusya'da Nike

kimin logosu Zafer Wing tanrıçası simgeleyen Nike şirket, pek bir tanıtıma ihtiyacı. spor için giyim ve ayakkabı ünlü üretici başarıları için çaba onun sloganı yaptı ve herhangi bir engelleri aşmak. Nike ürünlerini satın alarak, alıcı son teknoloji ve kaliteli sonucunu değil, aynı zamanda hayatında başarıları için ilham sadece alır.

Marka amiral gemisi mağaza

Orijinal ürünleri satın alın, carolers güç ve insan ruhunun yenilmezlik olacak, birçok alışveriş merkezlerinde olabilir. Nike marka mağaza ağı Soçi Novosibirsk uçak, Rusya'da boyunca uzanır. Burada sunulan spor ürünleri kapsamlı bir yelpazesi içerir:

- Ayakların yorgunluk unutun ve kolay adımı vermek yapmak ayakkabılar;

- spor, şık tasarımı birleştiren ve hatta en yorucu egzersiz sırasında konfor giyen;

- spor için ve günlük yaşam için çeşitli aksesuarlar.

perakende mağazalarında, gerçekliğe ileri teknoloji çevirmek için, son trendler, modeller satın alabilirsiniz. Ama aynı zamanda sizin ve eski koleksiyonuna mevcuttur ve bunların çoğu ciddi indirimler vardır. Geçen sezon giysi ve ayakkabı satışı size indirimli fiyatlarla yüksek kaliteli orijinal ürün satın almak için izin verir.

mağazaların Adresleri Rusya'da resmi Nike sitesinde sundu.

Müşteri çekmek ve istinat

Ama sadece kalite ve kullanılan yenilikçi tasarımlar için Nike alıcılar çekiyor. marka olarak saklar çekmek ve müşterileri korumak için programları var:

1. hediye kart sistemi mükemmel bir spor ayakkabı ve giysiler sadece yapmamızı sağlar, ancak ürünlerin çeşitliliği arasından seçim yapabilir. Nike mağazaları sadece sabit nominal değere sahip kartları var. Değerini alıcıya belirleyen kartları da vardır. koşullar ne olursa olsun çalıştırmak için tercih edenler için bir hediye Gerçekten değer.

2. Sadık Müşteriler ikramiye programına katılmak hakkına sahiptir. şirket dükkanda herhangi bir satın alma yaparken formu doldurunuz sunmaktadır. Her satın alma programına katılanlar gelecekte diğer ürünler Nike ödemek olacaktır ikramiye, kazanın.

perakende mağazalarda giysi ve ayakkabı Alış, harika bir seçim değil, aynı zamanda kalitesini kaybetmeden tasarruf etme fırsatı sadece olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.