Spor ve SağlıkEkipman

Kraliyet Bebek Bisikletler - tandem eşsiz kalite, parlaklık ve dayanıklılık

rakipleri arasında hak ettiği yeri dünya pazarında kendini kanıtlamış popüler bir marka Kraliyet Bebek, sürer. Bugün Kraliyet Bebek çelik kişileştirme işlevselliği parlaklık eşsiz dayanıklılık ve kalite özelliklerine bisikletler. Şirket küçük alıcıların farklı yaş kategorilerinde odaklanmış yaklaşık beş Bisiklet koleksiyonlarını içeren ürünlerin en geniş olanaklara sahiptir.

marka ürünlerin avantajları

 • , Hafifliği rağmen, güvenilir ve yüksek yükler altında deforme olmayan en kaliteli çerçeveler,.
 • güneş ışığına maruz kaldığında kaliteli malzeme ile yapılan bisiklet boyama, böylece, ürün solmaz.
 • Bisikletler Kraliyet Bebek hepsi, istisnasız sürerken yaralanma olasılığını ortadan kaldırır güvenilir koruma devresi ile donatılmıştır.
 • Satış ve başka ulaşım bir paketlenmiş gerçekleşir neredeyse toplandı.
 • Şişeler, pompalar veya anahtarların ek kümeleri tarafından örneklenen tarafindan Durumu sürpriz yok.
 • model ve renklerde büyük seçim.

Çocuk bisiklet Kraliyet Bebek: seçmek için nedenler

Eğer küçük Fidgets için iki tekerlekli araç seçtiğinizde, gelecek sadece başarıyla yürüyor bağlı olacaktır hangi kriterlerin her birine dikkat, aynı zamanda çocuğun güvenliği olmalıdır.

 • parçaları ve bileşenlerinin iyi kalitede güvenilir bir montaj ve ürünün paketlenmesi. Her şeyden önce çerçevenin malzemeye bağlı önem vermek gerekmektedir. yani, alüminyum ve çelik, inanılmaz kolaylığı ve ürünün işlevselliğini sağlamak - Kraliyet Bebek bisikletleri yorumlanması iki temel kareleri var. sürerken Bu yükün büyük kısmını oluşturmaktadır. Kaynak sonrası kimyasal olarak işlemden geçirilmiş ve boyanmıştır Marka farklı profil çerçevesinin, Bisiklet çerçeveler. Kaplama malzemeleri mükemmel güneşten değil, aynı zamanda korozyon etkilerinden sadece ürünü korur. Her bisiklet bu marka orijinal ambalajı vardır ve tam bir% 80 satış şeklinde monte gelir. Satın alma sonrasında Bağımsız sorun koltuğu, direksiyon ve ön tekerlek yüklemektir.
 • Çocuk kategorisinde belli bir yüksekliğe ve yaşın altındaki ayar tasarımında yardımcı ekipmanın çeşitli. Bunun bir örneği, ayarlanabilir direksiyon ve koltuk vermektedir. direksiyona yakın bir kolu basarak aktif hale sorunsuz fren sistemi, kullanılabilirliği.
 • Mükemmel görünüm ve şık tasarım başkalarına kızlar ve erkekler için bisiklet cazip kılmaktadır. Bu renkler, koleksiyonları ve modelleri geniş bir yelpazede ile kolaylaştırılır.
 • Daha servis desteği: bakım ve onarım.
 • Çocukların tüm ihtiyaçlarını sağlayarak Yeterli ekipman,. Kraliyet Bebek taban aksamına Bisikletler direksiyon ve bebek şişe tutucu üzerinde bulunan bir çağrı kalitesi içerir. Ana setine ek olarak, bisiklet güzel hediyeler ve sürprizler bağlı.

ürün yelpazesi

 • Sakura - 1.5 ila 3 yaş arası çocuklar için bisiklet. Bu araç, bir zincir sürücüsü, bir katı metal çerçeve, kavisli tasarımı ve direksiyon, büyüklüğü 12 inç vardır.
 • Pony - rijit bir çatal tasarım, neitegrirovannoy direksiyon kolonu ve çelik çerçeveli 2 ila 4 yaşındaki çocuklar için iki tekerlekli bisiklet.
 • Düğmeler - Bu araç 4 ila 6 yaşındaki çocukların okul öncesi kategorisinde hedefleniyor. kızlar ve bu türün erkek çocuklar için bisikletler 16 inç bir zincir tahrik, alüminyum çerçeve, oldukça rahat kavisli tekerlek tasarımı ve tekerlek çapı var.
 • Uzay - Yüksek kaliteli alüminyum, ergonomik direksiyon, pedallar ve konforlu kaymaz saplı yapılmış sağlam çerçeve ile çocuk spor bisiklet mükemmel bir örneğidir. Bu araç, çocuklara 120 145 cm arasında bir artış hedeflenmektedir.
 • Şeker Çelik - güzel manevra bisiklet, 4 ila 6 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. Teşekkür alüminyum çerçeveye, ürün çok güvenilir ve dayanıklıdır. Bu modelde, değişimi sırasında çocuğun yaralanmaları önler direksiyon, özel pedleri vardır. Araç tekerlek şişme, koltuk yüksekliğini ayarlamak mümkündür. Nedeniyle direksiyonuna sepete, bisiklet oldukça bireysel ve çekici bir görünüme sahiptir.

marka modelleri arasında favori

Kraliyet Bebek Freestyle Bisiklet - aktif bir yaşam tarzının genç hayranları için mükemmel bir seçimdir. Bu işlevsel değil, aynı zamanda, oldukça parlak güvenli, kullanımı sadece kolay olmayan bir iki tekerlekli bir araç. çocuk taşıma çerçevesi yüksek kaliteli alüminyum, dairesel kesitli imal edilir. bu model bisikletin renk yelpazesi oldukça geniştir ve hem kızlar hem erkekler için sesi içerir. Ayrıca, bu bisiklet tekerlekleri çapına bağlı olarak 1.5 ila 12 yıl arasında değişen çocukların farklı yaş grupları, odaklandık dört boyutları, sunulmuştur. Koltuğun ergonomik şekli yüksekliğinde, çocuk sürerken rahat hissedeceksiniz ayarlanabilir.

Kraliyet Bebek Düğmeler - Dünya çapında satış lideri

çocuk taşıma dünyasında bir çok satan bu markanın bir bisiklet Düğmeler modeldir. Bu araç parkları ve asfalt yollar da dahil olmak üzere, kentsel çevre için tasarlanmıştır. kolayca kumlu toprak ve çimlendirme üstesinden olduğundan. küçük yolcu için ek kolaylık ergonomik ayarlanabilir koltuk ve direksiyonu oluşturun. Bir bisikletin tüm parça ve bileşenler alerjik reaksiyonlara neden olmaz çevre dostu boya ile boyanmış. Araç hava pompalama imkanı ile, şişme tekerlekler ile donatılmıştır.

fiyatlandırma politikası

Kraliyet Bebek Bisikletler yüksek kaliteli çocuk taşıma uygun fiyat aralığında bir örnektir. Olarak 8325 18 500 ruble aralıkları değeri, eylemleri ile ispatlanmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.