IlişkilerIlişkilerin kopma

İlişkiniz çöküşün eşiğinde 15 işaretler

İlişki - bu, kolay değil bunu inkar anlamı yok. Bunlardan en korkutucu kısmı boşluğu ile ilişkilidir. Ayrılık - Acı, acı, sıkıcı. Biriyle ayrılmaya zorlanır iseniz,, çok zor olması özellikle atmak bir, iyi bir adam eğer. Eğer ayrılmak durumunda da zor geliyor. Her iki şekilde de, bir ara hoş bir şey yoktur. Eğer şeylerin yanlış olduğunu muhtemeldir sizinle, bu hoş bulursanız. Normal bir insan başkalarının duygularını incitmek ve yaralı olmak sevmez. Eşinizle ilişkiniz yarar acisindan ömrünü tamamlamıştır varsa, ilişki sona erdiğini kabul etmek zorunda. Bu uyarı işaretleri fark ederseniz, düşünün ve eğer öyleyse, ne yazık ki, kopma hazırlanmak için gereklidir.

İlişkiler gergin oldu

Bu siz ve partneriniz ayrılık eşiğinde ilk belirtilerinden biridir. İlişkiler çaba gerektiren, ancak tüm sinir bozucu olduğunu hissediyorum ve iletişimden zevk alamadım, sen düşünmek için zaman var. Bir ilişki gergin olduğunda, büyük olasılıkla, onlar kötü sona erecek. Eğer yanlış biriyle varsa, er ya da geç biter. Bunda yanlış bir şey yok, sadece o hayatın özüdür, senin başarısızlık değil.

Artık cinsel ilişki

Seks - bir ilişkide önemli değil, ama bunlardan çok önemli bir parçasıdır. Samimiyet severler arkadaşlarını ayırır. Bu, uygun bir seviyede ilişkileri olan bir şeydir. Seks hayatınız pratik kaybolduysa, bunun endişe verici bir sinyaldir. Bu kendi içinde bağlantı yok etmez şeydir, bu yüzden hala tamir edebiliriz. Eğer ilişkinizi kurtarmak istiyorsan, cinsel yaşam biraz eğlence katmak için çalışıyoruz. Bazen bağlantı rutin hale gelir ve hala yeni birbirleri şey keşfedebilir, bir partnere göstermek gerekir.

Sen başkası için duygular

Bu çok tatsız bir durum. Eğer bir ilişki içinde olduklarını ve bir başkası için sempati hissetmeye başlarsanız, o senin kötü biri olduğu anlamına gelmez. İhanet - kötü, ama duygular kontrol edilemez. Sadece sizin değiştirmeden önce vazgeçmek gerekir. ilişkileri durur adam her zaman suçlu görünüyor, ama gerçekte çok daha karmaşıktır ve bazen sadece çarem yok. Birinin incitmekten korkuyorsun varsa, ona daha da aldatma yaralayabilir. Sonunda, bu herkese adil.

Sen iletişim yok

Haberleşme - ilişkilerin en önemli bileşenidir. Artık konuşmak yoksa, ilişki lanetlendi. Birlikte bir ömür geçirmek istiyorsanız, kesinlikle iletişim kurmaları gerekir. Hayat çok zor olabilir, ve emin olabilen bir ortağı sıkıntı ile başa çıkmak için size yardımcı olmak. ve günlük aktiviteler ve duygular: Herhangi bir konuda konuşmak gerekir. iletişim kaybolduysa, yüzünden yakında sona erdi.

Hep kavga ediyor

Brawl - herhangi ilişkinin parçası. bir iletişim şeklidir çünkü Skandallar, her zaman kötü değildir. Bir kavga günlük programa bir parçası haline gelirse Böyle olmakla beraber, dikkate değer. Sen olumlu yanlarını bulabilirsiniz, ancak çoğu durumda sonsuz kavgaları sadece sonun bir göstergesidir. Birlikte kötü hissediyorum çünkü insanlar yemin Çoğu zaman bu bir sorun olduğunu gösterir. Sonsuz kavgalar ilişki sadece yok etmekle ortakların her müdahale. Skandal çok stresli ve sadece nefret etmeye itecektir öfkeyle söyledi edebilirsiniz.

Birbirinizi güvenmiyorum

Güven - Güçlü ve kalıcı iyi ilişkiler, önemli bir bileşen. Yaşadığınız kiminle kişiyi inanmıyorsanız, sadece artık beraber olmalı yoktur. İlişkiler kendini aşmaktır almamam için, onlar strese neden ve nereye eşiniz ve kiminle düşünmek yapmamalı. Eğer güven yoksa, her zaman bu konuda düşünürler. Birçok kişi geçmişte yakıldı ve böylece güven ile ilgili bir sorun var. Bu kadar uzun bir tane kendi hatalarını kabul edip onlarla başa çıkacak gücü bulamaz olarak bu ilişkilerin zehirleyebilir. Diğer güvenle zorluklar olmasının nedeni olmayın. Eğer değiştirmek istiyorsanız, sadece rasstantes.

Sen affetmeyi nasıl bilmiyorum

Af - ilişki için çok önemli bir şeydir. O bağışlama her durumda aşağılanmış sabır anlamına gelmez aynı anda diyebilirim. Sen sadece hareket edebilmek için var. Eğer bir ilişki ve sizin üzerinde asılı geçmiş bütün zaman içinde iseniz, ilişkiyi devam etmek son derece zor olacaktır. Bağışlama - En önemli beceridir. Affettin, size neden ağrı kurtulmak. Bu olmazsa, sadece birlikte olmak daha pahalı değildir. Yetersizlik affetmeyi - o işe yaramaz olduğunu basit bir gösterge.

Artık birlikte eğlenmek

Birçok çiftler birleştiren bir şey var. Eğer çıkmaya başlar, her şey yeni ve heyecan verici görünüyor. Birlikte eğlenecek. Aşık olduğunu çünkü olursa olsun birlikte ne yaptığını, her şey heyecan verici bir maceraya dönüşür. Birkaç yıl sonra size başka bir şey olur olduğunu hissetmeye başlar. Fond anılar muhafaza edilmiştir, ancak bunda hiçbir şey memnun var. Sana eğlence yok kime olanlar ile kalmak mı? Bu boşluk en iyi çözüm olacaktır net priznik olduğunu. Sadece sizin sıkılmak asla kime sahip birini bulmalıyız.

Sen ortak bir gelecek görmüyorum

Birlikte bir gelecek görüyor eğer - ilişki tutmalı tek nedeni. Bunu hayal edemiyorum, bağlantı kesilmelidir. gelecek size ilham gerektiğini için Vizyon, ortak ev hayal ve çocukları düşünmek zorundayız. Eğer geleceği temsil fakat hangi bir araya ilişkinin sonuna yakın, kişi budeschem içinde görmüyorsanız. Sadece artık birbirlerinin hayatlarına uygun.

eşinizin yapar şey olursa rahatsız edici

Bir ilişkinin sonunda tüm olur: Eğer rahatsız olan ortağı diyor ve moral verdi. Sonuç olarak, sabit yoğunlukta oranı, bir kızgın her zaman ve olumsuzluk diğer nedenler de, neden bilmeden. yaşamak ve birbirinden bozamam olanlar için özellikle zor. Eğer geri dönüşü olmayan bir noktaya kendinizi bulmak önce, birbirlerine saygı tutmak pes deneyin.

Birbirinizi lütfen kalkmayın

İlişki sana neşe getiren biriyle olmaktır. Eşiniz artık sizi memnun etmek istiyorsa, birlikte kalmak olmamalıdır. Sen smile yapacaktır olacak birini bulmak gerekiyor. mutluluğu satın alamaz, bu öğrenemez, herkesin hayal ettiği inanılmaz bir duygu. Mutluluk onsuz tam bir insan gibi hissetmeyeceğim, tüm paradan daha değerlidir.

Artık birbirine çekici

Bu cazibe kaybetmek, ilişki yolunda gitmeyebilir nadiren ne olur. İlişkiler her zaman sempati ile başlar o yoğunlaştırmak veya zamanla zayıflatabilir. Artık en ufak cazibe düşünüyorsanız, bunun ciddi bir sorun olabilir. Bu ilişki sürdürmek için çok uzun olduğu artık anlamı yoktur için çalıştık olanların başına gelebilir. Hiçbir sempati varsa, bırakın.

Bir ortak fotoğraf yayınlamıyoruz

Bu bir şey söylüyor. bir kişinin bir ilişkide mutlu ise, o sevgili ile ortak fotoğraf yayınladı. Ancak, fotoğraflamak sevmiyorum çiftler vardır ancak çoğu durumda durum böyle değildir - Sevgililerin birbirlerine fotoğrafın görünür. Onlar sadece onların ne kadar mutlu dünyaya göstermek istiyorum. Eğer eşiniz artık ortak bir fotoğrafını yayınlayan fark ederseniz, daha büyük olasılıkla, duyuları soğumaya başladı.

Bir çağrı ortağı cevap veremez

ortağı ararken daha telefonu almak yoksa, boşluk çok yakındır. Tabii ki, her saati konuşmak gerekmez, ama aynı zamanda birbirini görmezden gelemez. Cevap vermek istemiyorsanız, belki de bırakmak zamanıdır.

Artık aşıksın

sevgi ve aşık olmak - iki farklı şeylerdir. Hiçbir aşk var olduğu bir ilişkide ise, onların zaman durdurmak için. Bu konuda birçok tartışma rahatsız. Belki insanlar hala hoşlanıyorum ama aşk bitti eğer birlikte olmak için hiçbir anlamı yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.