Haber ve ToplumDoğa

İlginç hayvan melezleri

Doğa - bazen, özellikle inanılmaz eserler gelip onun "fırça" harika sihirbazı. İkincisi, genellikle sürecinde bir kişinin katılımı olmadan, doğal bir şekilde dünyaya gelecek kanının aksine, hayvanlar, melezleri bulunmaktadır.

Onlara bir kuş iki türün doğal eşleştirme elde edilebilir en şaşırtıcı türler düşünelim.

Bu listedeki ilk bir kurt melez köpek. O bilinmektedir Kuzeyin insanlar yüzünden heterosisin etkisinin bu yavru doğdu takdir ebeveynleri daha büyük ve güçlüdür. Ayrıca, bu melezler farklı hayvanlar köpek zeka ve kurt dayanıklılık vardır. Onlar efendisine son derece sadık, dahası vardır.

Bütün bu nitelikler "sobakovolka" mükemmel kızak canavarlaştırabilirler. Bir sürüdeki hiyerarşi en şiddetli desteklemek için gerekli olan Ancak, bir kızak sadece çok deneyimli bir binici olabilir yönetmek.

Hiçbir az ekonomik değer bir at ve bir zebra arası bir şey. Onlar "zebroid" Bu hayvanları diyoruz. Bunlar genellikle sahtekarlık amacıyla kullanılan inanılmaz dayanıklılık var.

Bu melezlerin atlar safkan onların dürüst olmayan işverenleri verildi Yani, geçen yüzyılda, Amerikan bahisçilerin yüksek sesle aldatmaca maruz Arap atları cins.

Onların küçük boy "Araplar" açıkladı nasıl söylemek zor, ama garip bir renk artıkları tarafından yoğun hububat atları boyama terk etti.

zebra ve bir eşeğin değil daha az yaygın melez. Ortaya çıkan hayvanlar dayanıklılık eşek var, ama onlar binmek çok rahat - "geliştirilmiş midilli" bir tür son derece tuhaf boyama vardır.

Tüm iyi olabilir, ama son derece inatçı sert eğitilecek ve yavru en doğumdan sonra ertesi gün öldü zebroid olacaktır. Ancak, hayatta kalan melezler ve eğitimli hayvanlar hepsi gömülü ağır basmaktadır.

Amerikalılar uzun ıslahı için bir tutku ile ayırt edilmiştir sığır ırkları, bizon ve boğa geçti. Sonuç eti, buradaki inanılmaz sadece boyutu (ortalama en az temsili soy boğa) değil, aynı zamanda et etkileyici bir tat. Bu proteinin çok daha iyi emilir içerir ve narin ve hoş bir tadı vardır. Gördüğünüz gibi, hayvan melezleri genellikle yüksek ekonomik değere sahip.

Daha önce söylediğimiz gibi doğaya rağmen, bazen "Chips" daha hile vardır. Yani, çok garip bir kutup ayısı kuzey Alaska keşfedildi 90'ların sonunda.

Son derece büyük ve güçlü, o keskin zekâ ile ayırt ve kolayca onu yakalamak için bilim adamlarının tüm girişimleri yapmamış edildi.

Sonunda onlar helikopterden uyutucu dart atış yardımıyla indirdi başardı. DNA testi sonuçlarını aldıktan sonra, bilim adamları şok! O melez grizzly ve kutup ayısı Eskimolar ve Hintliler geleneği tamamen doğru çıkıyor!

genetik ilişkinin rağmen, bu iki tip çok farklı işgal , ekolojik niş birbirimizden uzak ve çok nadiren aynı bölgede. Böyle durumlarda can be haklı kabul gibi eşsiz.

Kısacası, melez hayvanlarda olduğu fotoğraflar bunların, bu makalede koşulların çok nadir kümesinin bir sonucu olarak görünebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.