Ev ve AileEvcil

İlginç bir cins - tilki terrier

Amerikan Oyuncak Fox Terrier - bu hayata gerçekten memnun olan çok aktif bir köpek. Bu köpek sahipleri davranışları sürpriz neden olur. Bir gülümseme yükseltir Fox Terrier, bu kızgın olmak için uzun bir süre için çalışmaz.

Köpek - hiç bir şey için mükemmel bir arkadaştır: kanepede rahatlatıcı, park ve daha yürür. Bunların yaşam beklentisi Onüç ortalama köpekler - ondört.

cins görünümü

1936 yılında, cins Oyuncak Fox Terrier cins oldu. Bu küçük geçerek ABD'de yaşanan Fox Terriers (tüysüz). ırkı oluşturmanın son aşamada da Meksika Chihuahuas ve İngiliz Oyuncak Terrier katıldı.

cins doğa

Köpek onu aranıyordu hepsi yerine getirmektedir. O takımların performansının yanı sıra titizlik için övdü sever. Fox Terrier yeni bir şeyler öğrenmek için mutlu olacak. o eğitimli ise, büyük bir arkadaşı veya böyle bir kapı zili ya da telefon görüşmesi gibi farklı sesler, tanıyabilir sağır, mükemmel arkadaşı alabilirsiniz.

, Anlamsız infantil görünüyor, ama ona irade verirsen, o sıçan veya çırpma proteini avı büyük zevk ile Fox Terrier.

Erken çocukluk itibaren, köpek boynunuza oturup vermedi böylece, kimin patron olduğunu göstermelidir.

Bu köpekler onlar eminiz, korkusuz bulunmaktadır. Köpekler bile kullanıcıyı korumak üzere çalışabilir.

Diğer köpeklerle özellikle girişken değildir. Bir köpek kedi ile arkadaş olabilirler.

Çocuklar ırkı seviyorum, ama bunların etkileşimleri izlenmelidir.

Türleri, standartlar ve cins türleri

Temsilcileri minyatür ırkları, 25 böyle bir köpek cm omuz yüksekliği - üç buçuk buçuk kilogram.. kas, zarif, Şekil ince bacaklar. küçük bir köpek başı, kulakları dik. temsili büyük koyu kayaların gözler. ceket bakımında, parlak, pürüzsüz gösterişsiz. cins Renk genellikle üç renkli (tan kırmızı siyah-beyaz). Köpekler siyah-beyaz ve kırmızı-beyaz olabilir.

Özellikle bakım ve cins bakım

iddiasız evinde Bu köpek. Bu nedenle, köpek oyunları için bile küçük bir daire yeterli olacaktır. Uzun vadeli hareketli yürüyüşler cins için önemlidir. Bu nedenle, iş up bu köpek bol olsun.

yağışlı ve soğuk havalarda yürüyüşlere vazgeçmek daha iyidir. cins temsilcileri yüksek nem ve düşük sıcaklıklara tahammül yoktur. Nedenle kış yürüyüşleri için moda sıcak ceket satın almak gereklidir.

Köpek saç bakım maliyetleri. özel fırça haftada iki kez fırçalamak için gereklidir. hayvanınızı bandırın olarak gerekli olabilir. Sık hijyenik prosedürler tavsiye edilmez. saçı temizlemek için kuru bir şampuan kullanmak istenirse mümkündür.

Deri değiştirme çabuk gerçekleşir. Ama cins temsilcileri belirli bir dönem içinde çok fazla kıl kaybetti.

Eğitim ve cins eğitimi

Terrier oyuncak - köpeğin oldukça aktif bir cins. Grubun üyeleri yoğun fiziksel aktivite ve düzenli ihtiyacı vardır. Ama biz ettiği söylemi bunu aşırı işleme, hesaba köpeğin büyüklüğü almalıdır.

Köpekler kolayca öğretilebilir. Bu nedenle, zaman sosyalleşme olmalıdır. Aynı zamanda cins itaat kursla geçmesi yararlı olacaktır. Sonra hayvan ile sorunlar tam olmayacaktır. Ayrıca, bu köpekler kolayca sergi ekranına kullanılan olsun. Ama aynı zamanda yaşamın ilk aylarında ile eğitmeliyiz.

cins oyuncak terrier Sağlık ve potansiyel sorunlar

Bu cins sağlıklıdır. Ancak bazı üyeler eğilimindedir Perthes hastalığı, hem de boğularak. Yine bir istisna - alerjiler ve diğer cilt problemlerinin ortaya çıkması.

Oyuncak Fox Terrier: fiyat

Bu cins köpek ne kadar? cins bir temsilci için fiyat 1500 $ dan ikisi arasında değişmektedir. Maliyet birçok faktör (safkan, başlıklar ve diğer veliler) bağlı olsa da.

Son olarak, küçük

Şimdi Amerikan Oyuncak Fox Terrier ne olduğunu biliyoruz. Bu köpek gezgin ve homebody için idealdir. Köpek olumlu nitelikleri bir yeri vardır, ancak aktif yükleri ihtiyacı vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.