Haber ve ToplumÜnlüler

Vladimir Lyubimcev: kader - harika bir şey

"Milli Güvenlik Ajan" - tam da bu serinin, çoğumuz önemli bir rol oynamak için idealdir Michael Porechenkova öğrendik. Porechenkov aktörün çeşitli ödül ve hesabına büyük filmlerinin ve birçok hayrana Rusya'nın her ve yurtdışında sahiptir. Bu nedenle, güvenli bir başarı olarak adlandırılır ve bir adam tutulabilir.

Michael Porechenkov: çocuklar ve torunlar

Mikhail Porechenkova beş çocuğu ve hatta zaten bir torun.

Çiftin kızı Barbara (10 Mart 1998) vererek Ekaterinoy Porechenkovoy (Başarılı bir girişimci ve çevirmen) ayı meyve ilk evlilik.

Olga Porechenkova (meslek öyle - sanatçı) ile ikinci evliliğinden üç çocuğu ışık geldi:

  • Sons Michael (2002 Ekim 12) ve Peter (12 Temmuz 2010).
  • Kızı Mary (26 Aralık 2004).

Porechenkova ilk yasal ilişkiler Önce o bir sivil evlilik yaşamış kiminle hoş bir kadın, Irina Lyubimtseva oldu. Hafif ilk doğan Vladimir Lyubimtsev ortaya çıktığında bu. Onunla ilgili ve ayrıca tartışılacaktır.

Vladimir Lyubimcev oğul Porechenkova

Fotoğraf büyük oğlu Porechenkova makalemizde var. Okuyucular da yazının geçmişteki ve günümüzdeki karakterine küçük başvuru sunuyoruz.

Bu Vladimir çocukluk ve ergenlik hakkında çok az bilgi sızdırdı. Известно также только то, что, когда мальчику было 3 года, его мать умерла, а его взяли на попечительство тетя и бабушка. o 3 yaşında iken O, aynı zamanda sadece bilinmektedir Aralık 22, 1989 doğumlu, annesi öldü ve o bir teyzesi ve bir anneanne ve bakım götürüldü.

Okulda Vladimir Lyubimcev spor düşkün ve daha spesifik olarak boksta yanı sıra babası Michael Porechenkov. Belki bir spor seçiminde, bunun baba ulaşmak için temel olarak kabul edilir. Vladimir deyişle, ondan babasının kim sakladı olmadı. O, medyada yeni bilgileri okuyarak bir aktör özel hayatı takip izlerken filmleri zevk ve TV babasıyla gösterir, ancak uzun süre yapamadı temas melodi.

Vladimir 19 yaşında iken Ve nihayet, o gücü bulup Moskova'da Porechenkova aradı. Uzun zamandır beklenen konuşma ve hatta daha arzu toplantıdan sonra baba oğul ortak bir dil bulundu ve Porechenkov hangi o kolayca kabul etti üzere, Moskova'ya hareket oğlunu istedi.

Kendisi Vladimir Lyubimcev yeterince hayatta mevcut durumu değerlendirir ve babası karşı kin tutmaz iddia eder. Daha o benim teyzem ve büyükannem tekrar tekrar anlattı fragmanları gelen yaşam arasında onun veliler, kim açtı Vladimir sadece iyi el onları olmasa uzun, ama mevcut ve sevecen bir ilişki.

Ve nasıl is Porechenkov?

Porechenkova o zamana kadar, 2009 yılında basında çıkan oğlu hakkında ilk kez bilgi için kimse yıldızı üst düzey bir oğlu var olduğundan şüphelendi. sayısız görüşmelerde Michael defalarca çünkü koşullar oğlunun yetişmesi katılmadı olduğunu belirtmiş, ancak Vladimir çaldığında, daha sonra büyük bir sevinçle tanıştım.

Porechenkova Aile sıcak Man aldı. o zaman burada olduğu gibi görünüyor kendine göre Porechenkov oğul çok iyi, ailesine katıldı.

çekim, boks Porechenkov oğluyla, çok zaman birlikte geçirdiği, daha onlar birçok ortak ilgi alanlarını paylaşan. Porechenkov Volodya bile bıçak dövüşü bazı teknikler öğretti.

Vladimir Lyubimtsev sonra babası ve ailesi ile yaşadı ve bir süre askere gitti. Vladimir Estonya vatandaşlığı ve askerliğini sahip olduğundan, o tabur lojistik Estonya'da gerçekleştirildi. terhis sonra 23 yaşındayken, Moskova'ya, Vladimir döndü ve hemen Yükseköğretim Tiyatro Okulu girdi. Shchepkin. Gördüğünüz gibi, o iyice babasının izinden karar verildi.

ordudan döndükten sonra, adam yoğun hayatımızı inşa etmeye başladı: teatral becerilerinin geliştirilmesine ek olarak, Vladimir Lyubimcev bir daha önemli bir adım üzerinde karar - o sevgilisine evlenme teklif etti. orduda görev yaptığı Onunla o tanışmışlardı.

Vladimir Lyubimtsev ve eşi Yuliya Foll: Güzel çift

Vladimir ve Julia evlilik öncesi yaklaşık iki yıl boyunca uzanan. Kez birbirlerini tanımak ve birbirlerine dayanılmaz olmadan bu hayatı anlamak için yeterliydi. 2014 yılında Vladimir sevgilisine bir öneri yaptı ve o da kabul etti. Aynı yıl, çifti bir düğün oynadı ve bir yıl sonra Michael Porechenkov elinde bebeği Miroslav tutunabileceği - yeni durum dede alışması için tesadüfen ve - ilk torunu.

genç hakkında ne söyleyebilirim? İnanılmaz güzel ve aynı zamanda mutlu çift - Vladimir favori ve eşi Julia Güz. birIikteIer hangi Fotoğraf, sadece mutluluk ve sevinçle parlıyor. Keep it up!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.