BilgisayarlarDefterler

HP 620: özellikleri, avantajları yorumlar

Eğer az para güvenilir kalite iş modeli için satın hayal mi? HP 620 - Bu klasik bir tasarım, iyi bir performans, uygun fiyattır. modeli kompakt ve ergonomik. diğer avantajları ile birlikte yüksek performanslı, düşük maliyetli dizüstü bilgisayarlar segmentinde dizüstü liderini yok.

Özellikler

HP 620 günlük görevleri sayısını varsaymak. modeli retro tarzı yapılır. Bu durumda, bu özellik - teknolojisi. Eğer bilgisayar portların çeşitli mat TFT LCD, ortalama verimlilik ve eski çift çekirdekli sahip olduğu bir Intel Pentium işlemcisine. nedeniyle bir giriş seviyesi işlemci üreticisinin yüklemesine laptop nispeten düşük maliyetli. Pentium T4500 işlemci nadiren de güç tasarrufu seçenekleri sınırlıdır gibi modern dizüstü bilgisayarlar kullanılır. ofis laptop için böylece performans yeterlidir.

RAM iyi verimlilik, hem de işlemci içerir. Bu etkili multimedya dosyaları çeşitli çalışma olanağı sağlar. grafikler için burada inşa GPU Intel GMA 4500M ve yüksek performanslı ağ modülü internete güvenilir ve hızlı bağlantı sağlar yanit. laptop uygun bir bellek kartı yuvası, USB-konektörleri ve konforlu dokunmatik yüzeyi sağlar. Ferah sabit disk, HP 620 yerleşik ekran kartı modellerinde büyük bilginin miktarda ve herhangi bir yazılım saklamak için izin verir, ancak zayıf bir bağlantı cihazıdır. Dizüstü yalnızca basit programlar ve talepkar olmayan oyunlar ile baş.

dizayn

Görünüm HP 620 modeli, özellikleri ve işlevleri tamamen tutarlı çalışma tarzı. Özlülük, tasarım titizlik, net çizgiler - bu dizüstü ofis rutin için tasarlanmıştır. durumda, yüksek kaliteli dokulu gümüş plastikten yapılmıştır, bu mekanik etkisi altında deforme olmaz. Mat yağlı ve yapışkan tortu karşı koruma sağlar. Üst panelde merkezinde gümüş marka logosudur. birbirleri ile yakın temas halinde iki yarım ve bir monolitik bir ürün oluşturmak için Laptop açık, kolay değildir.

Dahili stil tamamen dış sade tasarımı ile aynıdır. Klavyenin üstünde hoparlör gizler dekoratif ızgara olduğunu. ekran ve bilek dayanma için çerçeve opak plastikten yapılır. Büyük bir artı dizüstü kaliteli montaj. Görüntü boyutları 1366 x 768 ekran çözünürlüğü ile 15.5 inç bir anti-yansıma kaplaması, parlaklık ama düşük kontrast ve küçük bakış açıları eşit bir dağılıma sahiptir. yuvanın alt yüzeyinde dizüstü HP 620 için çıkarılabilir batarya.

pil

HP 620 Notebook Lithium-Ion (4200 mAh) için Pil çok cesur olduğunu kanıtladı pil ömrü sağlamak için kullanılır. Bu ekstra bir ücret ödemeden dört saatlik operasyon dayanabilir. Word'de Çalışma ekranının asgari parlaklıkta ve Wi-Fi kapalı yaklaşık beş saat olabilir. Maksimum yük akü şarjı olmadan bir saatten fazla dayanabilir.

Böylece, düşük yükleme hiçbir şebeke beslemesi yoktur örneğin dış mekanlarda uygun olmayan koşullarda, uzun süre için laptop üzerinde çalışmasına olanak tanır.

Lehte ve aleyhte olanlar

Laptop markası Hewlett Packard avantajları ve dezavantajları vardır. HP 620 Avantajları: tam özellikleri (iyi performans), göze batmayan klasik stil, pratiklik, büyük arayüzü, taşıma çantası sağladı. dezavantajları parlak kaplamalı sakıncalı klavye matrisi vardır. Buna ek olarak, tahsis edilir limanlar ergonomi açısından çok uygun değildir ve laptop alt taban çabuk ısınır.

Tuş takımı düğmeleri hafifçe basıldığında onlar çok güçlü, ama yumuşak değildir, çökmek ve yüksek sesle tıklama yapmak değildir. Klavye hiçbir dijital blok ama ışıklı LED vardır. laptop fan cihaz zaten kapatılmış olsa dahi, işlem derhal durmaz. Bu maksimum soğutma bilgisayar için izin verir. operasyonun Düşük gürültü seviyesi.

Genel olarak, HP, temel görevleri ile baş edebiliyor düşük maliyetli bir ofis modeli başlattı. Dayanıklı tasarım, zarif tasarım, iyi ergonomi ve performans, sağlam pil - bütçe sisteminin ince detaylar. Ucuz dizüstü HP 620 özelliklerine sahip modern bir kullanıcı, elverişli dağıtım sistemi, iyi bir ekran ve daha birçok avantaj kriterlerini karşılamaktadır.

fiyat

HP dizüstü 620, fiyat, bazı kullanıcılar para görünmeyebilir nispeten düşüktür. fiyat aralığı yirmi ila yirmi beş bin değişse de bugün, bu model, on yedi bin ruble satın alınabilir. Model ofis için tasarlanmış, modern görünüyor. optimum performans değeri olanlar için idealdir. Tüm vücut parçaları, pahalı görünüm ve muhafazakar Bilgisayar farklı kalite ve doğru montaj.

yorumlar

Birçok kullanıcı dizüstü HP 620 karakteristikleri, modern cihazların ihtiyaçlarını karşılamak bildirmiştir. İncelemeler bakılırsa, bu model çalışma ve iddiasız oyunlar için mükemmel iyi bir performans vardır. Yüksek özerklik, minimalist tasarım, sağlam konut - laptop başlıca avantajları. Buna ek olarak, mat ekranı günışığı koşullarında çalışmasına olanak tanır.

dezavantajları kullanıcıların çok rahat klavye, hiçbir sayısal tuş takımı, dokunmatik yüzey kaygan, küçük açı, loş ekran, şişirilmiş bir fiyat değildir sayılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.