OtomobilMotosiklet

Honda CB 400: özellikler, yorumlar, fiyat

Klasik Japon motosiklet sanayi - Honda CB 400 teknik özellikleri, hangi yanı sıra sürüş ve yaşıtları arasında izole bu motosikletin dinamik nitelikleri. Elbette bu bisiklet zamanın hızlı geçişi tabi değildir - Japon klasik hep popüler.

Açıklama Honda CB 400 motosiklet

bisiklet iç bileşeni önemli ölçüde 400 cc benzerlerinden ayıran. "Honda" Yeni başlayanlar için hem de davranış keyfini isteyenler için mükemmel klasik motosiklet. Optimum motor gücü, klasik tasarım, mükemmel birleşimi teknik özellikleri, manevra kabiliyeti ve istikrar - "Honda" bir uyum son birkaç yıldır burada inanılmaz popüler bir bisiklet tasarlanmış.

tüm süre boyunca klasik Japon motosiklet endüstrisi bazı değişiklikler yapılmıştır olduğunu Bu fazlalaştı. Örneğin, modelin 1992-1999 için aralarında anlamlı farklılıklar bulunmuştur. Fakat hikayeler 1999-2002, biraz değiştirilmiş bir tasarım alınan ve HYPER VTEC sistemi ile donatılmıştır. 2002-2003 yılında, daha fazla geliştirmek idi özellikleri olan Honda CB 400,. HISS akıllı anahtar dahil özel bir sistem, donatıldı. Ve 2003 yılından günümüze kadar motosikletler daha fazla değişiklik aldık.

Modelin Özellikleri Honda CB 400

Teknik özellikler bisiklet daha da popüler kolay kullanım ve dinamik bir sürücü takdir edenler arasında bu yol verir. Sürekli iyileştirme ve yüksek teknoloji imalat sayesinde, "sibishka" çok daha kolay ve daha çeviklik haline gelmiştir. Şimdi bir motosiklet viraj sürmek - bir zevk.

Bir yol bisikleti inşaatı, hem de şık ve dinamik tasarımı Özellikleri yeni gelenler arasında modelin popülerliğe sorumlu yanı Honda CB 400 üzerinde kentte rüzgar ile binmek isteyenler gibidir.

Kural olarak, "sibishku" çoğu zaman şehir sınırları içinde bulunabilir - özgüllük kaynaklanmaktadır. Ancak, bir sıklıkla binmek arkadaşları ve uzun mesafe bulabilirsiniz, iyi, güvenilir "Demir arkadaş" Bunu sağlar.

teknik özellikleri

Ne Honda CB 400 alıcılar heyecanlandıran? Özellikler. Optimal yakıt tüketimi - ama şehir dışında şehir trafiğinde tamamen yeni olanaklar açar - - 100 km, 8 litre at sürüyor karma tip 7 litre 100 km / h hızda 4 litre.

"Vtek" ve "değil vtek": Özünde, tüm motosiklet Honda CB 400 iki tipe ayrılabilir. 6000 devrimleri otomatik olarak her silindir için iki ek vana dahil sonra ve davranış "sibishki" çok daha hızlı olur şu şekildedir: Doğrudan Hiper Vtec sisteminin özüne özetlenebilir. İkinci 400 bin devir küplerini "Honda" kendi motor hacmi 600 cc gibi davranır ktan sonra, koyun.

ön süspansiyon motosiklet - düzensiz teleskopik çatal ve arka amaçlanan yük uygun olarak ayarlanabilir eşleştirilmiş amortisörler temsil etmektedir.

motosiklet motoru Honda CB 400

Teknik özellikler (hız) Motor dikkatle incelenmelidir. Ee, ne var? 400 santimetre küp, 4 zamanlı motor silindirleri altından kaçan, 16 ve "at" 53 valfler. Maksimum güç 11th bin devirde zaten elde edilir. Oh ve kırmızı bölge yalnızca 12000 sonra başlar.

Ne Honda CB 400 pilotu ilgilendiren? Özellikler. Hızlanma - Bu özel ilgi figür vardır. "Sibishka" 100 km / s sadece 4,5 saniye için dağıtılabilir. Tabii ki bu özellikle koşu yolunda manevralar bir dizi, rakipsiz bir avantajdır. Nedeniyle motosiklet ve teknik donanım, Honda CB 400 dengeli vücut için çok dengeli viraj ve pilotun ufak bir hareket duyarlıdır.

Avantajları ve "sibishki" dezavantajları

Öncelikle, tabii ki, profesyoneller hakkında Honda CB 400:

  • bisikletin teknik donanım yarış pistinde spor motosikletler içinde "Honda" lider yapar sıfırdan, kadardır.
  • bisiklet güvenilirlik. konut track "skolzyachke" ne de motosiklet, ne de hatta Pilot ciddi yaralanmalara almadığını şekilde tasarlanmıştır.
  • Popülarite. Bu avantaj, bir motosiklet yedek parça ve sarf malzemeleri kolayca herhangi mağaza veya salonda bulunabilir söylenmektedir. Yeniden inşa de sorun olacak bisiklet, yaklaşık söylenemez Ducati Canavar örneğin 400.
  • Dinamik sürüş doğası - 4.5 saniyede hızlanma, büyük bir güç Honda CB 400, özellikler, 190 km / saat hız. "Sibishku" Diğerleri sadece gözleri uğurlamak için zamanınız olacaktır.
  • Kullanımı kolay. Honda CB 400 çok daha isteyerek bağışlayıcı Yamaha R1 daha - Burada tek bir şey söylemek yeterli. Ve bu çok söylüyor.

Tabii ki, balla herhangi varile merhem bir sinek vardır. Bu Japon kadınlar birkaç dezavantajları vardır bile - Bu nedenle, gizlemek olmaz

  • Süspansiyon. Amortisörler özellikle Rus yollarda hissedilir Yumuşaklıklarından ile karakterize edilir. Birçok bu dezavantaj, ancak becerikli eller de onu düzeltirim söylerler.
  • Tasarım. Böyle iç verilerle "Honda" daha ilginç görünebilir. Yine de pek çok Japon spor bisiklet ziyade tasarım sıkıcı inanmak eğimlidir. Anlaşılan, üretici zengin iç dünya çok daha güzel dış veri daha olduğunu kanıtlamak için karar verdi. Kim bilir? Belki yakın gelecekte üreticileri şık ve özgün bir görünüm yer alacak bisiklet, güncellenmiş bir modeli sunacak.

motosiklet Yorumlar Honda CB 400

Bu araç hakkında yorum gelince, bunlardan en olumlu olduğunu söylemek gerekir. Bahse! bu tür verilerin ve kategorisinde götürecek uzun bir süre için, "Honda" Kalite özelliklere sahip oranıyla "Yeni başlayanlar için en iyi bisiklet."

Ancak, uzun zamandır beklenen satın alma için gitmeden önce önceden bilmek değer bazı noktalar vardır. Eğer Honda CB 400 hakkında ne bilmem gerekiyor? Özellikler. çatal tabii ki, örneğin, ideal olmaktan uzaktır. Bu ürünün satın aldıktan sonra değiştirilmesi arzu edilir. O pilota frenleme sırasında kuvvetle ileriye gidebilirsiniz nedenidir.

Due dikkat kaba filtreye ödenmesi gerekmektedir. garajda adamlar uzun onları vazovskaya yerine öğrendik, fakat bu düşük kaliteli yakıt engellemez - sürücülerin kısa vadede tortu hala kalır sonra söylüyorlar. hayatın sert gerçeklerine o adapte olmamıştır - Sonunda, Honda CB 400 Japon unutmamalıyız. çıkarıldığı yıl bağlı olarak kullanılan bisiklet satın al, o 90-165 bin fiyatına mümkündür. Ruble.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.