ÇirkinlikInşaat

Bir tavan katlı ve iki katlı olan 8'e Proje ev 6

konut sorununun çözümü - işlemin her zaman özel ve özen isteyen bir iştir: ev veya apartman seçim inşaat yatırım yapmaya veya vb hazır alanı, satın Bugünün ekonomik ortamında, çok farklı değil bir fiyata bitmiş daire ve bir yazlık inşaatı satın. 8 Proje ev 6 bir çatı pek yeni bir konut kompleksi içinde 2-3 odalı dairelerin maliyetini aşıyor.

Ne kalmak?

izolasyon konut karar verirken herkes için uygundur tekdüze koşullar değildir. Nerede bir ev veya daire satın almak isteyen herkes kişisel tercihleri rol oynamaktadır. Çoğu zaman, ailelerin daha uygun fiyatlı bir seçenek için bütçe ve opt sınırlıdır. Sanıldığının daire ucuz evler olduğu gerçeğidir. Eğer bitmiş hücre "karınca yuvası" bir daire satın alırken müşteri daire ve metrekare nihai fiyatını bilir: Bu aşağıdaki gibi açıklanabilir. Ancak nadiren dikkate nihai bitirmek için ihtiyaç almak - kaba kaç tercih eder. Bu nesnenin son değeri% 10-20 artış olduğu ortaya çıktı.

Bu durumda satıcıya ödemek gerek yoktur, çünkü bir ev inşa, hazır satın almaktan daha karlı. Eğer boyutu 2-3 odalı bir dairede yaklaşık olarak eşit bir küçük yazlık, ele alırsak, cismin son değeri çok daha ucuz geliyor. bu durum sözkonusuysa için, seçim için gerekli olan, örneğin, bir çatı ile 8 evin 6'nın tasarımı - 3-5 odalı bir uyum içinde. Çerçeve yapım maliyeti pahalı değil, ama teknik özelliklerine apartmanlar çok katmanlı cephe ortaya koymamıştır.

en karlı seçenek

Mükemmel - Karar evin inşaat lehine yapıldı! Ama ne yazlık sahibi kendi seçim pişman etmedi.

Çerçeve evi 6 ila 8, kendini satın almak veya yapabileceğiniz bir taslak - konut sorununun kararının iyi varyant. Neden?

 • Bu yazlık karada az yer kaplar.
 • tesislerinde doğru yerleştirilmesi ile, en çok depolama alanı kullanabilirsiniz.
 • Çerçeve inşaat teknolojisi, hızla tesisler inşa etmek tek sezonunda bütün evi alabilirsiniz sağlar.
 • Çok güçlü ve pahalı bir temel gerektirmez.
 • tüm teknik şartlara uygun olarak en ucuz çözüm.

Evin bir çatı veya iki hikaye ile, tek katlı olabilir. Bu yönü aile üyeleri ve ihtiyaçlarına sayısına bağlıdır. Evin en uygun tasarımı 6 bir çatı ile 8 şudur: tek katlı binanın daha fazla yer tutan, ancak çok daha ucuz ve daha kompakt iki katmanlı olduğunu.

Özellikler iskelet çözümleri

Bir nesnenin yapımı için malzeme seçiminden inşaatının değeri ve zamanlamasına bağlıdır. Bunu yapmanın en hızlı ve ucuz yolu, bir çerçeve yapıdır. Ne var:

 • İç ve dış destek duvarlarının ahşap veya metal çerçevenin aparat.

 • etkili bir ısıtıcı montaj.
 • Nihai kaplama.

Çift taraflı ısıtıcı ve kaplama "sandviç" olan sandviç panel, modern montaj - ikinci ve üçüncü basamaklar, bir ile ikame edilebilir.

Daha dayanıklı, ama pahalı metal çerçeve unutulmamalıdır: Kanalın maliyeti ahşap kirişler daha yüksek barlar, duvarlar daha ihtiyaç vardır ve daha iyice vakıf daha kapsamlı olmalı ısıttı. "Iskelet" için en yaygın materyal Çünkü bir ağaçtır.

Katlı Evin çerçeve 6 ila 8, bir taslak karmaşık özel mimari çözümler (böylece şekillendirilmiş açıklıklar karmaşık çevre biçimi ve.) Değil vakıf ilerlemek için hazır olması şartıyla 1-2 hafta süreyle dikilecek Can.

Bir plan seçimi

Yapım önce her zaman yararlıdır metre maksimum miktarda sağlayacak şekilde evin içinde binayı yerleştirerek bir sorudur. Her zaman tasarım ofisinde hazır bir çözüm satın alabilirsiniz, ancak birçok kişi kendi şematik düzenini yapmayı tercih.

Eğer 8'e en kompakt tek katlı çerçeve ev 6 inşa etmek istiyor musunuz? Proje genellikle 4-5 ayrı oda + banyo içermektedir. Odalarda alanı ya da mutfak konforlu bir konaklama ve kullanımı için küçük, ama yeterli çıkıyor.

8 Proje ev 6 bir çatı yaratıcılığa daha fazla uçuş sağlar. 2-3 yatak odası - Birinci katta bir banyo, mutfak ve oturma odası, çatı vardır. Zemin katta oda daha büyük bir sayı barındırabilir.

Ne olursa olsun katman sayısının arasında her biri bağımsız, kendi ve ihtiyaçlarını alanı içinde bir boşluk yerleştirebilirsiniz. Bir tabaka ve bir kalem al bir devre ölçek oluşturur. Bu çizim profesyonel planlamacıları ve inşaatçılar göre tüm kuralları ve nüansları ile tam bir proje oluşturmak için mümkün olacaktır.

Diğer ahşap malzemeler

kereste, günlükleri: diğer ürünlerden 6 ila 8 metre ahşap evlerin daha temel ve geleneksel çözümler uygulanabilir projelerin hayranları için. Doğru zamanda ek yalıtım yapıları, duvar kaplama gerektirmeyen malzemeler üzerinde kaydetmek için yardımcı bu elemanların boyutunu hesaplayın. kereste ve kereste özenle işlenmiş ve görünüşleri sahiplerinin tasarım tercihlerini çelişmediğini Pek çok durumda, bu ürünlerin uygulama, iç trim görmezden.

Nasıl Ev Satın?

doğrudan tüm ileri kararların kabulünü etkileyen en acil sorunu.

fiyat bağlıdır:

 1. Malzeme kullandı.
 2. Kat sayısı.
 3. İnşaat yöntemi.
 4. Proje Karmaşıklık.
 5. Beceri ve "iştah" tugayı.

Firma-müteahhit ile veya bir ekip kiraladı - ilk inşaatını yapmak için kiminle karar vermektir. iki durumu göz önünde bulundurun:

 1. Müteahhitler. Biraz daha pahalı mal oldu ama tarafların sabit yükümlülükleri ve eylemlerin belirli dizisi ile korunan bir kural olarak, bununla birlikte çalışacaktır. çatıya veya hazırlanması da dahil olmak üzere kaba yüzey ile vakfa bir anahtar: şirket anlaşmaya göre tüm gerçekleştirecek.
 2. gerekli hacimde müzakere gerçekleştirecek ekipleri nesnenin toplam değeri% 20-30 daha az olacaktır. Bu işbirliğinin bu yöntem seçilmelidir çünkü kanıtlanmış profesyonellerin düzenleyen daha zor olduğunu belirtmekte fayda vardır. , Incelemelere iş deneyimi, tamamlanan projelerin sayısını odaklanın. Ayrıca, proje dokümantasyonu özel bir firmada ayrıca sipariş edilmesi gerekir.

300-400000 ruble itibaren .. -. Üzerinde bir çatı ve bina ile bir bardan 8 Proje ev 6 450 000 ruble, tek katlı versiyon ortalama mal olacak Duvar kalınlığı eşyasının türüne bağlı olarak. maliyeti hesaplamak zordur, çünkü Finish "anahtar teslimi", kişisel tercihinize tamamen bağlıdır.

Çerçeve evi 6 (proje + inşaat) 8 300 bin ortalama maliyet. Rub.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.