SağlıkRüya

Hayalleri kontrol etmek ve onların senaryoyu nasıl değiştirilir

Uyandıktan sonra, biz hayalleri hayal olmadığını hatırlamıyorum olur. düşlerin Tamamen farkındalık - nadir fenomen. uyku sırasında bilincini sürdürmek ve onun akış seyrini değiştirme yeteneği birçok verilmez. Ancak, gece bile sen kabus kurtulmak için ve ilham almak verir. Eğer rüyalar kontrol etmek ve hatta onların senaryoyu nasıl değiştireceğinizi öğrenmek hangi rehberliğinde birkaç basit kural vardır.

Yataktan atlama ve birkaç dakika bekletin ve ne gördüğünü hatırlamaya çalışmayın uyanma sonra 1.. Bunu yapmak için, size tüm hayallerini kayıt hangi bir günlük tutabilirsiniz. Uyku elemanlarının her hatırlamaya çalışın ve kağıda onları taşınan önemlidir.

2. bazen gündüzleri düşünme alışkanlık haline getirin ve uyumuyorsun? Hatta kendime çimdik olabilir, bu diğer değil, bir başka rüya olarak, ve sonra aniden neşelendirmek - Gerçeklik çevreleyen olduğunu kendinizi ikna etmeye çalışın. Şaşırmış, ama sonunda, ve geceleri bilinçli rüya ve snovedeny olduğunu hissedeceksiniz olacaktır.

3. o gece kendinizi ikna yatmadan önce, onun ellerine bakmak unutma. Bu basit ama etkili bir yöntem şaşırtıcı sonuçlar üretir.

4. durdurmaya çalışın iç diyalog. rasgele düşünceler Kahrolsun sürekli kafamda dönen olduğunu! OS görmek öğrenmek istiyorsanız yararlı bir beceri olacaktır.

yöntemlerden biri, hayallerini nasıl kontrol - uykuya önce farklı geometrik şekillerde 5. Görselleştirme. Sabah, uyandığında sonra, uykunun en önemli yönleri üzerinde dikkatinizi tutun. İyi sonuçlar da fiziksel aktiviteyi verir. Vücut uykuya daha hızlı beyin düşecek, bir rüya olur her şeyi kontrol etmek daha kolay olacaktır.

Onun gözlemleri uyku izleme teknikleri Deirdre Barrett Harvard profesörü bölünmüş. O sözde hızlı göz hareketi faz (veya coğrafi veritabanı) tanımlar ve hemen hemen tek olduğunu savunuyor , uyku faz beyin aktivitesi uyanık zaman aynı olduğunda. Bu dönemde rüyalarına transforme edilir serebral korteks ritmik flaş vardır oldu. rüyaları nasıl kontrol sorusu üzerine, profesör bu sadece gündelik eğitim Bellek aracılığıyla öğrenebilirsiniz savunuyor. yatmadan önce kendinizi filmde olduğu gibi dışarıdan kendime bakmak istiyorum kurulum, vermek gerekir. Ve biz bu filmin yönetmenleri ve hepimiz sahne ve karakterleri değiştirebilir. Böylece kolayca kabus kurtulabilirsiniz - bu hayali gerçekleştirmek için - bu kısmen süreci kontrol edilir.

Ancak, tüm bu kadar basit değil. Bazı psikologlar, bilim adamları, rüyaları kontrol bilen insanların sağlığına onarılamaz zarar inanıyoruz. Onlara göre, berrak rüya tür teknikler beyin kullanırken zirve etkinliğinde çalışıyor çünkü tam uyku müdahale. Biz kişi milyonlarca yıl boyunca oluşmuş doğal süreç, müdahale etmeye çalışıyor diyebiliriz. zor olmayacak master yararlı bir beceri ve sürekli eğitim - Ama yine de uyanmak ve uzak kötü bir rüya ya da kabus iradesiyle gelen elde edebilmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.