Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Hatta bir rüya rüya Çorap? Yorumlanması Rüya: Çorap - birleştirilip seyahat

Ah meşhur çorap kocası düz üzerinde atar veya hafifçe kanepenin arkasına gizler. Onlar hakkında çok şey söyledi ve erkek giysileri konusunda neredeyse her gün karşı karşıya gelmiş gerçeği basitçe yorgun kadınlar hakkında yazılı. Çoğu zaman onlar bile hayal etmeye başlar yeterince aşina hale gelir. Biz rüya bildiği gibi - bu hayatta doğru seçimler yapabilirsiniz hangi dinleme sadece resimlerden oluşan bir dizi veya video ve belli bir habercisi değildir. böylece giyilen beyaz çorap, kirli, yün, ve - Yani, rüya defteri açın.

çorap örme, o zaman, o zaman pat silmek lanetlemek (ve bu olur): Sadece farklı çorap kendileri, biz de uygun bir rüya kitabı seçmelidir yoktur. rüya tabiri Vanga, Miller, Nostradamus, Freud - Dünyada birçok farklı rüya kitaplar vardır Tsvetkova, rüya tabiri avare, kadın, oryantal, italyan, asil, erotik, samimi rüya kitabı. Çorap bu tercüman iyi bir yarısında bulunabilir olasılığı daha yüksektir. Ama do not ihtiyaç için devam aracılığıyla tüm, vermek tercihi yalnızca yapanlar güven çoğu. Ormanda hayal bir kişinin beklentilerine dair genel bir fikir, biz bu makalede tarif dener. Haydi başlayalım.

Beyaz çorap basitçe tehlikeli olabilir, (bir iş gezisi veya seyahat olsun) herhangi bir ziyareti ertelemesine daha ne olduğunu söyleyebilir. Çok Renkli çorap açıktır talihsiz bir hata, karşı uyarmak, bir gülünç ve saçma durumlara alabilirsiniz. Do Eğer Talep unutulmaz bir deneyim ya Talep kesinlikle take a trip - beklediğinin zaman Rüyanda arasında yün çorap. Bu arada, temel yorumlama (ve bu herhangi bir rüya kitaba göre teyit edilir) - çorap yol veya yolculuk hayal ediyorum.

Yoksulluk ve yoksulluğu rüyada yırtık (delikli) çorap görenler arasında beklenebilir. Bir rüya yırtık çorap gördüğümüz kadın, erkeklerle iletişim zorlukları sollamak olabilir. Temiz ve güzel çorap size planlarının onaylanması, kirli Bode kötü gezi veya yakında komşuları veya iş arkadaşları (dedikodu, söylentiler, kavgalar) ile gergin ilişkileri alacak düşündürmektedir edin. Nemli, ıslak çorap yeteneğine itibar ve sıkıntılar aniden en beklenmedik şekilde ve en beklenmedik çeyrek birlikte gösterilebilir. Sen çorap yok mu? Bu onların sağlığını dikkat etmelisiniz olanlar için bir çan.

Sonra rüya yorumlama yoluyla yaprak: çorap araçlar hayal kırıklığı satın almak ve yakın bir sevdi. rüyada çorap giyin - Paraya. Eğer girmiş olanların örgü çorap rüya, o is not planlı kâr, bunlarla dikmek çorap, üzerinde aykırı - hiç refahı bozulması, olabilecek olan ilişkili olan alımları sen do not oldukça uygun. doğu dişi rüya kitabı müjdeleyen: rüyada bir kadın için lanetlemek çorap - bu fakir hayattır.

Muhteşem başarı ile erkekler bekleme Bir kız kim rüya önlemin çorapları (veya çorap, tayt). Yıkama çorap rüyada diyor tüm planlı faaliyetler kaderi yerine, ama bir kadın için bir rüya başkasının çorap yıkama evlilik olmadığını. hayatında zor mali durumla karşı karşıya kalırsa, dikkatli hayallerini izlerken. bir çorap, amaçlanan ayrılmak için bir işaret kaybettiğini hayal amaç, bu kaybı zaten iş varlıklara yatırılan olsa bile, doğru karar olacaktır.

Ama muhtemelen, hangi çorap, Sigmund Freud en beklenmedik rüya yorumu vardır. Eğer rüyada çorap giymek hayal ise, (bir çorap sembolü olarak prezervatif) güvenli seks için arzu hakkında diyor.

Genel olarak, bir rüya çorap - o kadar kötü değil: onlar, temiz beyaz veya yün, ama dağınık değil, lanetlemek ya kirli asıl şey.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.