FormasyonÖykü

Catacomb - Uzun tarihin prizmasından geçmişe doğru bir bakış

Catacomb - bu özgü bir gruplandırılmış tesislerinde zemin altında yer alır ve bir dallanmış zincir şeklinde sahip alkil terimi. Bunlar yapay veya doğal kökenli olabilir.

mezarlıklar kullanılan Ne

Çoğu zaman yeraltı mezarları - insan eliyle bir yaratılmasını. Onlar denilen ocakları bulunmaktadır.

Antik çağlarda Bu uzun dar geçitler gömü veya dini törenleri yönetmesi için alan rol oynamıştır. Yanal hareket kripti kullanarak, putperestler, Saracens, Yahudiler ve Hıristiyanlar orada gömülü öldü. Bunu yapmak için, onlar duvarda hazırlanan niş gövdesini koydu ve mermer veya karo plakalarla örttü. Duvarda yazıta göre sen defin kim olduğunu görebiliriz.

İlk Hıristiyanlar zulüm ve zulmünden gizleme, barınak olarak kullandı. Daha sonra, bu yerler dünyadan hacılar ile popüler hale gelmiştir.

İkinci yüzyılın başından itibaren tarihleri bilinen antik taş ocakları çoğunun kökeni. Eğitimi mezarlıklar - bu Bizden önce gelenek ve antik kültürel mirasını açar "Zaman Makinesi",. Çünkü, Roma düşüş döneminden hakkında bilgi toplamaktadır antik freskler ve mozaikler hayran erken şehit ve Hıristiyan doktrininin azizlerin hakkında bilgi, antik yazıtları okumak, hem de eski ayinler sırasında kullanılan özelliklerini keşfedebilirsiniz burada tarihçileri ve arkeologları bulundu eserler olduğunu.

dünya tarihinde ol ünlü mezarlıklar

Catacomb - eskilerin bilinmeyen sırları olduğunu. Mısır topraklarında yer alan Roman, Malta, Suski (Tunus), Znoymovskie (Çek Cumhuriyeti), mezarlıklar, hem de Kom el Shukaf unutulmamalıdır dünyanın en ünlü mezarlıklar arasında.

Özellikle değinmek istiyorum , Paris mezarlıklar sarma mağaralar en fazla 300 kilometrelik yavaşlık var sonra. Bu noktada yaklaşık 6 milyon insanı yatıyor. Parisliler, onların şehir inşa taşları ellerinden alarak ve zaman içinde onlar büyük bir mezarlıkta büyük ocağı kapatmış.

mezarlıklar - Modern turist antik dünya tarihinin atılmak ve gezegenimizin en gizemli yerleri ziyaret ederek atalarımızın gizemleri çözmeye çalışmaktır seyahate yapılan bir fırsat var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.