Sanat ve EğlenceFilmler

Harvey Bullock - bekçi "Gotham"

Eğer şehirde sıradan bir polis memuru olmak kolay olduğunu düşünüyor musunuz nerede nüfusun yarısı - kahramanlarıdır ve ikinci - hainler? Bu sıkıntılı yerde dürüst ve iyi bir kişi kalacak? Nasıl yalnızca yasalar çerçevesinde hareket etmek ve cezai çevrelerinde dönmez? İşte bu zor doğru. İlke ve sistemde kutsal inanç - bu gibi biri için olan James Gordon. Ve Harvey Bullock başka testte tamamen yapılmış.

Erken kariyer

Yani, Dedektif Bullock - DC Comics, yani kurgusal evren bir karakter Batman, Superman, Flash, Green Arrow ve diğer birçok süper kahramanlardan dünyadan. Bu Gotham Polis Departmanı vermektedir ve başlangıçta yepyeni çalışan James Gordon güvenilirliğini zedeleyebilir amacıyla Hamilton Tepesi şehrin belediye başkanı görevine atandı. Onun görevleri Eğer her şekilde bir acemi soruşturmayı yavaşlatmak için yapmanız gereken her şeyi dahil. Ve bu arada, bu ortaya çıktı. Onun eylemleri, aynı kalp krizine Gordon getirmeyi başardı. Ancak, bu konuda çok endişeli sonra.

Büyük olasılıkla, Bullock birçok suç bireylerle arkadaşlık lider, çünkü polis vahşeti göstermek mümkün, yozlaşmış olarak ününü bu rol için seçildi. meslektaşlarının çoğunluğu olumlu bu konuda konuşacak rağmen. Garip, ama Gordon, hemen sempati hissetmeye başladı ve kariyerini sabote net talimatlar rağmen, sık destekledi. Örneğin, bir kereden fazla Joker Harvey Bullock ile ilk çatışma sırasında ortağının hayatını kurtardı. o topraktan Gotham güçlü patlama silmeye karar verdiğinde Ve birlikte çalışarak, onlar palyaço durdurmak başardık.

Bir takım

Gotham'daki güvenilir insanlar parmakla sayılabilecek kadar göz önüne alındığında, Gordon hala kendi küçük bir ekip toplamak için yönetir. Orada o ilk suçla mücadele yöntemlerinde farklılıklara rağmen, HarVi Bulloka aldı. Sonra sıradışı ve insanüstü kötü adamlar ile ilişkilerde önemli deneyime sahip, Meggi Soyer davet etti. dürüst savcı - Harvey Dent denilen kez. Polis departmanında çalışmış güvenilir bir kişi - Ve dedektif Erika Koena unutma. Birlikte acımasız mafya Sal Maroni durdurmaya çalışırsanız, hem de böyle Joker, Clayface ve Korkuluk gibi diğer tehlikeli Gotham kötü adamlar.

Ölüm Bakiye

Polis çalışmalarına ek olarak, Bullock biraz zaman örtülü operasyonlar yapan ajans, "Yenilginin", ile işbirliği yaptı. Aslında rağmen kalpazanlar, herhangi bir iş için alınmış ve tarikatlara ile biten.

Bullock genellikle mucizevi hayatta çıktı hangi bir durumda buldu. o tehlikeli kötü adamı KGBeast durdurmaya çalıştı kez bir kimya tesisi yakalanan, ağır yaralandı. Neredeyse ölüyordu, ancak birkaç cesur polis ve Dzheyson Todd Batman nükleer silah fabrikasının üzerine monte nötralize kadar (Robin) onu sürükledi.

Bullock da bir psikiyatri hastanesinde "Arkham" büyüdü isyanını bastırmak katıldı. Aslında çok yakında olması ve bu eylem sivillere Gotham için tehlike poz sokaklara taşındı. Hemen birkaç rehine yakalayan bir adam-Q, yoktur ve hatta belediye başkanının konak zayıflatmaktadır. Genelde, tehlike seviyesi açıkça kritik hale. Ama Bullock hiç korkutucu değildir ve kendi eline operasyonun liderliğini alır. Ancak, hemen hemen tekrar ölür, ama o polisin işidir.

Hatta güçlü deprem sırasında Bullock kaçmaya çalışmaz ve cesurca Anarşi adlı öfkeli genç ile savaşır. Sonuç olarak, ikincisi kaçar ve detektif ağır yaralandı. Ama o istasyona döndü ve Gordon kalıntıları dışında o olsun ofisinde, gönderilen gitmişti öğrendik.

Onun ortağı bırakıp Gotham kapanış sonrasında etmez. Birkaç suç grupları kent sınırları arasında bölünmüş zaman. Sonra Harvey Bullock ve çok sayıda polis memuru genç Komiseri çeteleri dağıtmak yardımcı. Sonunda, milyarder Leks Lyuter ve Bullock tarafından yardım açık şehir, teğmen için yükseltilmiş.

karikatürler

Bu dedektif macera resimli dergilere sınırlı olmadığını belirtmek gerekir. Örneğin, Harvey Bullock karakter animasyon serisinin birkaç bölüm görünen "Batman". Dark Knight Bir dizi Joker onu kaydeder; O Batman ile savaşır başka seride; üçüncü, hepsi Bullock saldırıların arkasında kim olduğunu bulmak için bir araya gelirler. Yaklaşık animasyon serisinde aynı zamanda "Superman". Ve Robert Costanzo (Amerikan aktör) denilen tüm serilerde HarVi Bulloka tarafından seslendirildi biri.

TV

İlginç olan "Gotham" serisinde Bruno Heller biraz farklı arkadaşı James Gordon görmesidir. Orada aktör Donal Logue oynanan ve çizgi roman gelen karakterine görsel olarak benzer ise, karakter hâlâ farklıydı. Sadece ilk sezonun başında Harvey Bullock "Gotham" serisi, sert sinik ve vicdansız adamı çalmaya çalışıyordu, ancak birkaç dizi sonra, hatta bir mermi yerine Gordon yakalamak için hazırdı. polis teşkilatında yeni dedektif ortağı olur ve beraberce sıradan suçlular ve Gotham'ın ana kötü her ikisi tarafından işlenen suçları ortaya çıkarmak için başladığınızda hikaye başlar.

Seri proje "Gotham" (sezon 2) devamında Harvey daha yumuşak hale gelir. başında En azından. polisten emekli olduktan sonra bir barmen olarak işe başladı ve hemen işe dönmeden düşünmek bile yasaklayan, topuk altında sürdü gelinini bulundu. Ve bir psikopat oluşan "Manyaklar'ın", acımasız bir çete sadece görünüm, "Arkham" Onun sakin bir hayat unutturuyor, hastaneden kaçmış.

Karikatürler

(Mevsim dek 2) dizi "Gotham" ek olarak Dedektif Bullock evren DC Comics hakkında çeşitli çizgi film gösterildi. 1995 1992 kanal Fox yayınlandı Batman yan ürün animasyon serisi, görülebilir. Orada bu arada, güzel bu başarılı bulunmuş, birkaç haydutlar öldürmekle suçlandı Dark Knight, için avlanan ve.

Ve animasyon filmde "Batman ve Buz" Harvey Bullock Barbara Gordon kaçırılması sonrasında sadece küçük bölüm görünür. Ve animasyon filmde: "fantezi maskeler" bir devamıdır "Batman Gizem Betvumen", o da bir kaç kez parladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.